Имам един малко неудобен въпрос

  • 3 246
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 457
акушерката, която ме прие. Нямам оплаквания.

И при мен беше така. Нямам никакви оплаквания от акушерката

# 16
  • Мнения: 573
Бях си запазила час за кола маска малко преди термина ,но родих седмица преди него и колкото мога сама  се справих  :,но беше почти неуспешен опит.Довършихаме в родилното ,но ме ''заклаха като прасе".Затова сега от един белег от секциото си имам цели 3 Cry

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Таткото Wink свърши чудесна работа.

# 18
  • Мнения: 1 555
Аз така и не успях сама до край да я свърша тази работа, но пък в болницата искаха да си нося ножче за бръснене и там пред мен го сложиха и ме дооправиха  Grinning заедно и с другите процедури ! Това да са ти проблемите !!!  Party

# 19
  • Мнения: 8 769
И двата пъти-съпругът ми.

# 20
  • Мнения: 46 520
Аз там косми не понасям, махам всичко от доста години, така че съм, свикнала  Mr. Green и когато нямах видимост от корема- карах по спомени  Laughing
Но когато ме домързи мъжа ми е насреща  Crazy

# 21
  • Мнения: 420
Сама си го направих.Не разчитай на акушерките ,те са доста грубички.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
ами мен в приемното ми я направиха...ама аз не очаквах да ме приемат -отидох да ми слушат тоновете че преносвах и имах много слаби контракции та мислих че пак ще ме върнат Wink
Иначе може и тати да помага в прическата

# 23
  • Мнения: 46 520
... изхабен бръснач ...


В повечето болници искат родилката да си носи от тези, дето са тип пластина, нови, неупотребявани, там слагат на тяхна дръжка и бръснат.

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз косми не понасям никъде, само на главата  Grinning, обезкосмявам се сама доста отдавна, коремът не ми пречеше, дори да не виждах какво бръсна се справях чудесно  Laughing, а ти можеш да помолиш мъжът си да свърши тази работа, ако мислиш че няма да се справиш сама  Hug

# 25
  • Мнения: 2 910
Сама си я правих с помощта на огледало и с напипване. Не е много лесно, но е постижимо. След раждането започнах редовно да ходя на кола маска и следващият път бих се доверила на козметичката.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Сама си я направих, непосредствено преди да тръгнем към болницата, защото бях чувала, че там наистина са доста невнимателни... Взех самобръсначката и карах "на изуст"  Peace
Успех!

# 27
  • Мнения: 603
Помолих майка ми. Мъжът е добра идея, но може да не иска /като моя/. По-добре е да се подготвиш предварително, но така или инъче е добре да сложиш една нова самобръсначка в бабгажа за родилното. Не сигурно дали ще има време за прическа в къщи Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 528
Татито.Предишната вечер преди да ме приемат за задържане.Не ми се мисли как ще те порежат 1800 акушерките.Накарай татито или майкати.

# 29
  • Мнения: 1 771
Имам следния въпрос на който могат да ми отговорят май само рждали мами!
Преди раждането кой ви направи интимната прическа? Дали го прави сестрата или сам трябва да си я направи човек въпреки че не разбирам как може да си я направи човек с голям корм който не може да глътне? Shocked
Таткото  Embarassed помогна, че с моя корем беше огрооомен.

Общи условия

Активация на акаунт