Хареса ли ви "50 нюанса сиво"?

  • 178 182
  • 859
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 37
Не е Мат Боумър...пази боже  hahaha Раян Гослинг е.

О!  Grinning Аз помислих, че става дума за Мат Боумър, защото съм останала с впечатлението, че всички искат да видят него в тази роля. 

Въпреки че го харесвам като актьор, Раян Гослинг съвсем не е от типа мъже, след които би се обърнала всяка жена  Peace


П.П. На Мат защо му казвате Боумър?
 

А как е правилно?  Thinking

# 226
  • Мнения: 47 212
Erienne, цветът на косата е описан като Dark Cooper, което е това, затова малко хора могат да го възприемат като рус.

О!  Grinning Аз помислих, че става дума за Мат Боумър, защото съм останала с впечатлението, че всички искат да видят него в тази роля. 

И според мен най-пасва, но се радвам, че няма да е той, не го заслужават  Mr. Green


Бомър.

# 227
  • София
  • Мнения: 3 867
Ето така си го представям Крисчън:http://prikachi.com/images/673/6734673h.jpg

# 228
  • Мнения: 37
Erienne, цветът на косата е описан като Dark Cooper, което е това, затова малко хора могат да го възприемат като рус.

О!  Grinning Аз помислих, че става дума за Мат Боумър, защото съм останала с впечатлението, че всички искат да видят него в тази роля. 

И според мен най-пасва, но се радвам, че няма да е той, не го заслужават  Mr. Green


Бомър.

Продуцентите ли или някои друг май казаха, че Крисчън Грей няма да бъде изигран от гей. Нещо такова бях чула. Сега друг е въпроса дали е истина.   fiuuuuuu

# 229
  • Мнения: 47 212
Продуцентите ли или някои друг май казаха, че Крисчън Грей няма да бъде изигран от гей. Нещо такова бях чула. Сега друг е въпроса дали е истина.   fiuuuuuu

Bret Easton Ellis - сценарист към екипа. Неведнъж, няколко пъти го каза  Laughing горкичкият, сигурно Мат го е отрязъл  Whistling не можело гей да играе хетеро (то все едно че Бомър не е играл сваляч), само се надявам да не му възложат на този сценарист да избира убиец, че ще вземе да търси истински убиец  hahaha


Аз пък няма да кажа кой си представям  Mr. Green


# 230
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Е, кажи, де, моля ти се  Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 3 867
Е, кажи, де, моля ти се  Simple Smile
newsm20 и аз ти се моля... newsm20

# 232
  • Мнения: 47 212
Шегувам се, бе хора, не е известен  Simple Smile

# 233
  • Мнения: 105
 Най- малкото, Крисчън не би се снимал така.  Laughing Този никак не се доближава до представата ми за Грей.
Мат Бомър много пасва според мен. Ама то кой ли би се навил да му играе ролята на Крисчън...

# 234
  • Мнения: 307
Аз я четох на английски ( това ми е първата книга четена на английски) и се кефех, че каквото пише всичко го разбирам Simple Smile Първите две части ми бяха интересни, третата с много зор я прочетох, че не беше толкова интересна и беше много предсказуема, ама като цяло готино романче. Като за първа книга на чужд език е супер Simple Smile

# 235
  • Мнения: 210
Имам я в rich text format (на български), който иска мога да му я пратя.

Иначе по темата - не съм впечатлена. Става за убиване на времето по време на лятната отпуска. На тинейджърките може да им хареса, но ще останат с грешни впечатления и ще има да си чакат принца, който да ги докарва до оргазъм с едно докосване само Simple Smile

# 236
  • Мнения: 37
Продуцентите ли или някои друг май казаха, че Крисчън Грей няма да бъде изигран от гей. Нещо такова бях чула. Сега друг е въпроса дали е истина.   fiuuuuuu

Bret Easton Ellis - сценарист към екипа. Неведнъж, няколко пъти го каза  Laughing горкичкият, сигурно Мат го е отрязъл  Whistling не можело гей да играе хетеро (то все едно че Бомър не е играл сваляч), само се надявам да не му възложат на този сценарист да избира убиец, че ще вземе да търси истински убиец  hahaha


Аз пък няма да кажа кой си представям  Mr. Green




Joy

Джейми Дорнан не е зле Whistling ще ми бъде интересно да го видя в тази роля  Peace
 bookАз си представях първо Александър Скарсгард, но беше малко така възрастен за 27 годишен Grinning След това пък Хенри Кавил (знам, че няма нищо общо  Grinning.. той по-скоро се припокрива с образа на Гидиън Крос, но е много хубав Heart Eyes)

# 237
  • София
  • Мнения: 5 957
Първи промо снимки:
Скрит текст:





# 238
  • Мнения: 47 212
Добре че са му махнали брадата  Mr. Green
Не е идеалният, но става.
Тя не - личи какво се опитва да докара с физиономията си, но ефектът е комичен  ooooh!

# 239
  • Мнения: 2
Не трябваше ли тя да изглежда по-млада от него? Имам натрапчивото усещане, че филма ще е тотален провал.
Той става за ролята, но тя. Тя е толкова далеч от изграденият образ, че имам чувството, че авторката е била надрусана докато я е избирала. Като гледах предложенията им за актьорите в началото си помисилих, че някой друг й е написал книгата и тя въобще не я е чела.
А и филма се отлага за февруари 2015. Имат време, дано сменят актрисата.

Общи условия

Активация на акаунт