Хареса ли ви "50 нюанса сиво"?

  • 178 178
  • 859
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 14
Не. Успях да дочета само първата и останалите не смятам да си ги причинявам.
Толкава не ми е било противно да чета тъпа боза.
Не ме беше яд на описанието на секса, а на блудкавия буламач, който е сътворила фенката пишейки фенфикшън.
Точно това щях да напиша, ако вече не го беше написала.Боза. Simple Smile
Абсолютно подкрепям мнението и на двете ви. Аз лично предпочитам добрите стари класики, този тип модерни романчета не ми допадат хич. И все пак въпрос на вкус.  Wink Peace

# 781
  • София
  • Мнения: 9 408
От този жанр в момента модерната поредица Красив Негодник не е зле, не е зле и Библиотекарката.  Не може да очаквате чудеса нали, но книгите са доста по-добри от Нюансите.

# 782
  • Мнения: 210
Има ли ги някъде като електронен вариант за четене?

# 783
  • София
  • Мнения: 9 408
Има ли ги някъде като електронен вариант за четене?

в Майлбукс

# 784
  • Мнения: 32
Чела съм много по-добри еротични книги! Това е пълна боза. Самият стил на писане - все едно 13 годишно я е писало baby_neutral Не разбирам какво толкова намират феновете й в нея...  Thinking
Абсолютно съм съгласна с теб!
Дай идея за добра еротична книга  Hug

Ксавиера Холандес "Професия проститутка"
автобиографична е

# 785
  • Мнения: 4 660
Здравейте
Незнам дали това е мястото за въпроса ми ,но ще го задам Rolling Eyes
Новата книга на Е Л Джеймс 50 нюанса сиво разказани от Крисчън Грей
има ли я във електронен вариант? И ако я има къде?
Благодаря ви предварително  bouquet

# 786
  • Мнения: 7 819
Здравейте
Незнам дали това е мястото за въпроса ми ,но ще го задам Rolling Eyes
Новата книга на Е Л Джеймс 50 нюанса сиво разказани от Крисчън Грей
има ли я във електронен вариант? И ако я има къде?
Благодаря ви предварително  bouquet
Тя не е излизала в България все още. На английски я има в data-bg.

# 787
  • Мнения: 4 660
Ели благодаря ти  bouquet

# 788
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ксавиера Холандес "Професия проститутка"
автобиографична е

Много я харесвам тази книга (чела съм я преди години в апокрифно издание, печтано на пищеща машина Laughing), но е далеч от представата ми за еротика.

"Страх от летене" на Ерика Джонг, например, е къде-къде по-добре! Peace

# 789
  • Мнения: 2 643
На мен ми харесаха книгите , но филма не.
Мисля , че не на всички им допадат , защото не всички успяха да вникнат в идеята за книгата.за някого тя е тип порно и т.н. , но аз лично опознах човека Крисчън Грей , това как от един мъж , който не знае какво е обич , какво е нежност , се учи все едно е дете , което открива нов свят.и жената Ана , която намира себе си и става силна и самостоятелна жена.
С филма се изгавригха и такааа се радвам , че режисьор на другите филми няма да е същата.направи от една страхотна поредица , боза.

# 790
  • Германия
  • Мнения: 170
На мен ми харесаха книгите , но филма не.
Мисля , че не на всички им допадат , защото не всички успяха да вникнат в идеята за книгата.за някого тя е тип порно и т.н. , но аз лично опознах човека Крисчън Грей , това как от един мъж , който не знае какво е обич , какво е нежност , се учи все едно е дете , което открива нов свят.и жената Ана , която намира себе си и става силна и самостоятелна жена.
С филма се изгавригха и такааа се радвам , че режисьор на другите филми няма да е същата.направи от една страхотна поредица , боза.
+1  Peace
Поредицата Кросфайър също е нещо подобно, но по-добре написана, по мое мнение.

# 791
  • край морето
  • Мнения: 43


Мисля , че не на всички им допадат , защото не всички успяха да вникнат в идеята за книгата.за някого тя е тип порно и т.н. , но аз лично опознах човека Крисчън Грей , това как от един мъж , който не знае какво е обич , какво е нежност , се учи все едно е дете , което открива нов свят.и жената Ана , която намира себе си и става силна и самостоятелна жена.

Идеята, че има идея за вникване в този елементарен боклук, е смехотворна. Стефани Майър е титан в литературата в сравнение с Джеймс.
Бих стиснала ръката на Е. Л. Джеймс за това, че накара да отворят книга хора, които не са го правили от ученическите си години.

# 792
  • Мнения: 34 791
Излязла е 4- та книга Грей и тя е историята през неговия поглед.

# 793
  • Мнения: 47 212
Бих стиснала ръката на Е. Л. Джеймс за това, че накара да отворят книга хора, които не са го правили от ученическите си години.

Порното е безспорен стимул за всичко  Joy
Аз й стискам ръката за бизнес идеята. И тя е наясно, че книгата няма нищо общо с литературата, целта й са милионите и си ги получи.

# 794
  • Мнения: 1 242
На мен лично ми харесаха и трите части на книгата,но от филма не съм очарована (очаквах повече детайли,както в книгата). Незнам книгата която е от гледната точка на Крисчън дали е интересна,ако някой я има може ли да ми я изпрати.
 Съшо така търся книгата "Открита пред теб" - мисля че също ще е много интересна!

Общи условия

Активация на акаунт