Раждане във ВМИ- Пловдив - 2

  • 133 041
  • 1 098
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 279
Момичета, каква е цената за запис на тонове?

# 1 066
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Forest rain, благодаря  Peace
А някой да има представа дали може да си носиш машинка ТЕНС и да я използваш (ако има значение аз ще искам вип родилна)? Нормално ще раждам, засега.
Доколкото разбрах те имат и може да си платиш да я ползваш?

# 1 067
  • Мнения: 598
За ТЕНС машина, не съм чувала да има там такава изобщо. Вземи си я, щом я имаш и си я ползвай със здраве.

# 1 068
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Да, разрешават,но подробности, като дали в общата пледродилна или само във ВИП стаята - не знам. Живот и здраве имам намерение да ползвам ТЕНС машинка, разчитам силно на нея да понамали болките...
Иначе преди време са имали такава, завещавана им от родилка, ползвали са я, но мисля, че го нямат обявено като официална услуга - в Окръжна има (уж).

# 1 069
  • Мнения: 279
Някой знае ли дали имат топки във ВМИ?

# 1 070
  • Мнения: 2 988
Нямат, но и да имат не можеш да ги ползваш, защото през цялото време лежиш вързана за апарат за запис на тонове. Не можеш дори да се обърнеш на една страна в опит да намалиш болките.

# 1 071
  • Мнения: 279
Е, тва е много тъпо, то този период може да е доста часове

# 1 072
  • Мнения: 2 988
Така е. Ако някой ме беше предупредил по-рано сигурно щях да реша да родя в Асеновград.

# 1 073
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Имам въпрос към тези, които са ползвали ВИП родилна зала, кога се плаща? След като родите, по-късно, по-рано или както ВИП стаите - на изписване? Питам, за да знам дали да нося парите в мен като отида да раждам, все пак не са 10-20 лв да ги имам в мен винаги. Та мислех да ги сложа до документите, за да не ги забравя като дойде момента...  Rolling Eyes

# 1 074
  • Пловдив
  • Мнения: 691
За ВИП залата  и ТЕНС машинка има и топки има и не съм лежала изобщо, легнах за да ми спукат мехура и да родя...  Peace  . ВИП залата мъжа ми я плати след като родих.

# 1 075
  • Мнения: 2 988
Може би във Вип родилната зала е така. Защо тогава не предупреждават предварително какво те чака ако не си платиш? Да казват какви са условията и как протича всичко в единия и в другия случай и родилката да избира. Не да казват:"Лягай тук. Сега ще те вържа на апарата за запис на тонове и ще ти проверя разкритието"  #2gunfire

# 1 076
  • Пловдив
  • Мнения: 691
 За тях това е работа, не гледат удобството на родилката, а да илязат от цялата ситуация здрави мама и бебе и дори гледат с учудване , когато някоя си вземе ВИП зала. На мен ми се чудеха защо искам да дам тези пари за 1-2  часа .  Peace  Аз се бях информирала, знаех какво искам и евентуално как да протече раждането при нормален развой и  го получих, не че не искаха да лежа-но аз заявих,че няма да се случи и ми мериха тоновете права.

# 1 077
  • Мнения: 279
Момичета, с колко стотинки работят телевизорите? Аз по принцип не гледам ТВ, но знам ли какво ще ми хрумне...

# 1 078
  • Мнения: 271
За тв се използват карти. Плаща се на гише, в зависимост от това за какъв период искаш. Последно беше 3 лв. за 24 часа.
Относно раждането, преди 10 г., когато раждах първото си момче наистина ме караха да лежа предимно по гръб. Тази година, при второто ми раждане нещата бяха коренно различни. През повечето време лежах както си исках, ставах, не съм се разхождала, но мога да кажа, че имах голяма свобода. Не съм била във вип родилна зала.

# 1 079
  • Мнения: 2 988
Добре, че са променили нещата. Не, че ако се реша за второ ще има значение след секциото.

Общи условия

Активация на акаунт