Предстои ми инсеминация, да поговорим

  • 123 437
  • 782
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 247
joli75 стискам ти палци и ти желая от все сърце да се е получило  Hug Praynig  bouquet и след две седмици да видиш EFP

# 751
  • Мнения: 290
joli75 успех!

# 752
  • Свищов
  • Мнения: 209
Момичета и аз днес трябваше да правя инсе, но се оказа че лигавицата ми е много тънка 3,5 мм като съм пила само клостилбегит. И оставихме инсето за следващия месец като ми назначи след клостила фостимон. Въпроса ми е дали с този фостимон лигавицата ще е по-добра?
А колко трябва да е дебела за тази процедура?
мерси предварително!

# 753
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
joli75 , успех! Дано да се похвалиш с положителен тест след две седмици.

kalimera , от клостилбегита много често се получава така. Той стимулира производството на яйчица, но изтънява лигавицата. Дано другия месец всичко да е наред и да успееш! Ние сме правили инсе при 10-14 мм. лигавица. Мисля че нормалната дебелина е 9 мм., а най-малко 6 мм.

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 21:04 от silvi 35

# 754
  • Свищов
  • Мнения: 209
Благодаря ти silvi 35  Hug И аз някъде бях чела че клостила изтънявал лигавицата но не бях много сигурна. Надявам се другия месец да е по-добре положението като добавим и  другите ампули.

# 755
Момичета, благодаря за пожеланията! Hug  bouquet
Калимера, аз също бях с клостил, но лигавицата ми остана непроменена преди и след приема му. Хубаво е преди да започнеш стимулацията да видите как е и ако няма необходимите размери, да не започваш стимулации. Успех следващия път. Praynig

# 756
  • Мнения: 7 716
Joli75, лигавицата трябва да нарастне, ако остава непроменена, това не е добре.

# 757
  • Свищов
  • Мнения: 209
А аз самата по какъв начин мога да помогна за да имам оптимална лигавица за инсе или не се влияе от нищо. EmbarassedСъвсем се обърках-проблем беше че нямам овулация. Направихме фоликули но сега пък лигавицата е тънка:cry: С какво мога да си помогна?

# 758
  • Мнения: 4 349
kalimera с дуфастон или утрогестан. Консултирай се с лекар!

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
А не трябваше ли да се приема и Естрофем?На мен при тънка лигавица са ми давали Естрофем,но все пак лекаря трябва да каже!

# 760
  • Свищов
  • Мнения: 209
Мерси Цецинка-наистина аз от утре съм на утрогестан.
Последно въпросче-а дали има значение как се приема утрогестана:да си ги поставям вагинално или да ги пия.
Защото първоначално ги пих 3 месеца а после лекаря ми каза вагинално а за този месец забравих да попитам-затова се чудя дали има някакво значение.

# 761
Калимера, ако започваш от днес утрогестана виж как ти е изписан на рецептата и ще се ориентираш дали са глобули или таблетки, ако нямаш рецепта се посъветвай с доктора си. пожелавам ти бързо да се възстановиш, лигавицата да нарастне и следващия път да успеете при инсето.

# 762
  • Мнения: 195
Доколкото знам утрогестан глобули няма. Той е във вид на топченца, които могат да се пият или да се слагат вагинално.
Аз съм го взимала по двата начина, в зависимост както каже док. Но може и на рецептата да е указано.

# 763
  • Мнения: 4 349
И аз взимах утрогестан, беше ми изписан вагинално - 3х2 на ден. Е нямаше начин да ги ползвам вагинално освен вечер Wink Сутрин и обед ги пиех и докторът каза, че може.

Утрогестана има различни разфасовки, това също трябва да се уточни с доктора.

# 764
  • Свищов
  • Мнения: 209
joli75 благодаря за пожеланието -истински вярвам че другия месец положението ще е по добре.
Благодаря момичета за отговорите. Ще си го слагам вагинално-май така ще е по-добре за мен , че иначе ми се вие доста свят и на работа не ми е много комфортно.
Сутрин слагам 1 а вечер по 2.
Дано има резултат!! Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт