Предстои ми инсеминация, да поговорим

  • 123 348
  • 782
  •   1
Отговори
# 765
Резултат ще има, само с позитивни мисли и силна вяра 1/2 от успеха ще бъде налице. успех и пиши как се развивит нещата при теб. Wink

# 766
Здравейте,
някой може ли да ми каже нещо за доктор Владимиров.
Някой има ли впечатления от него?

Благодаря ви

# 767
  • Мнения: 7 716
Добър специалист, тих, внимателен човек. Не обяснява много, но ако го попиташ се оживява и отговаря охотно.

# 768
  • Мнения: 4 589
Здравей magmag,

Аз съм ходила при него почти една година. За съжаление си изгубих времето, направихме 2 инсеминации, неуспешни. 3-та ни беше отказаха под претекс, че е по-добре да се мине към ин-витро. Нешо, което при д-р Стаменов казаха, че на този етап не се налага.
Какво да ти кажа, в началото беше ок, но после се разочаровах.

Късмет. Отиди и виж.

# 769
Благодаря ви момичета, че отговорихте на въпроса ми.
Ще се радвам ако има и други с впечатления за д-р Владимиров
да ги споделят.

Влагодаря ви

# 770
До nikolina-pikolina

И какъв е резултата при теб? Д-р Стаменов помогна ли?
Ние имаме час при него за февруари 2008, но за да не губим време
до тогава решихме да видим при д-р Владимиров как ще се развият нещата.

Засега имаме само едно посещение при него...ще видим.
Интересуваме има ли жени, които са минали успешно етапа при него,
доволни ли са...?

Извинявай че те занимавам Simple Smile)

# 771
  • Мнения: 4 589
Привет magmag,

Не бих казала, че д-р Стаменов е направил нещо, защото ние имахме 1 среща преди 3 дни и сега ще правим изследвания.
Аз при Владимиров нямам успешна процедура, но ние сме правили само инсеминации, 2.
Чувала съм добри отзиви и за д-р Тодоров, и то от хора с успешно ин-витро. Знаете, че при всеки е индивидуално.
Мои приятели правиха ICSI при Щерев (не помня името на докторката), неуспешно, сега ще правят 2-ро.
Така, че всичко е Божа работа. Късмет, вярвайте и ще стане.

# 772
Zdravei nikolina-pikolina

Blagodaria ti za adekvatnia otgovor.

Uspeh i na vas

# 773
Моя съвет е изчакай часът си при д-р Стаменов, аз изгубих вече 1 година в клиниката на Владимиров., но все пак ти си преценяваш!

# 774
  • Мнения: 605
Момичета, и аз имам час за Д-р Стаменов за .... Юли 2008 Sad
Имам 3 неуспешни инсе-та в клиниката на Щерев и сега какво... за да не губя времето докато чакам часа си ходя при друг доктор, все пак юли е много далеч. Така или иначе новият доктор има нови идеи за изследвания които трябва да ми направи. При Щерев в началото ми хареса, но после малко ме наведоха на мисълта че на тях им дай процедури да правят - давай инсеминация, после още една, ами като последния път не се пукна фоликула - ами давай инвитро тогава  Crossing Arms

# 775
dulcemulce , Като не се пукне фоликула, защо не сложиха прегнил и след това ре инсе? Лесно им на тях - давай инвитро #Cussing out #2gunfire
Успех ти желая.

# 776
  • Мнения: 4 589
magmag,

Няма проблем. Надявам се, да не се налага да отлагате толкова много. Знам какво е да чакаш и да се надяваш и да нямаш избор и да не можеш да направиш нищо.

Успех

# 777
  • Мнения: 605
joly75, те ми бяха били предварително прегнил, ама на! не се пукна, незнам може ли да се бие пак или има друг начин, но както и да е! изведнъж от уж "с никакви проблеми" се оказах за инвитро  Thinking
Стикскам палци на всички момичета  Hug

# 778
  • Мнения: 1 224
Прегнил може да се бие повторно, на мен винаги ми слагат по 3 инжекции - първата  в деня преди инсе, втората на самото инсе (поставят ми "материала" и ми бият прегнил) и третата е 2-4 дена след инсе - подобрява маточната лигавица и фоликулите се пукат и не остават кисти.

# 779
  • Мнения: 605
Ами.....какво да кажа....още повече ми затвърди мнението че в един момент ги интересува повече процедури да направиш при тях  #Cussing out а на нас какво ни струва това на никой не му пука  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт