Септемврийче малко ще бъда аз, мама и тати ще ме чакат скоро у нас!

  • 29 550
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 639
Изчетох ви с кеф от там , от където ви оставих снощи. Така плавно съпреживях събитията.  Heart Eyes

 Praynig За Миленка, бавят се тези добри вести!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Честито на бъдик - героиня си ти ! Честито и на Антония!
Честити бебки на angel_bbb и kr1st1na86!!!

Ето нещо и за вегетарианци, вегани и суровоядци:
и Флайбъл днес не съм я засичала, а май на нея и е рано Simple Smile
Heart Eyes Hug Излезнах аз от правата вяра с тази бременност, ама след като родя ще си задълбая,
отново. eat
Далече ми е термина, пък и не бързам да раждам, ама хич. Laughing То Божа работа, ама сега се чувствам
страхотно. Даже като се замисля, че скоро ще раждам......и ми е странно, все едно не се отнася до мен.  Whistling
Емоциите около подготовката на първокласничката са ми на дневен ред.
Даже и багаж не съм стягала за болницата. Абе, има време.  Laughing
 Днес бяхме в странство Laughing , дълга разходка до съседен град. Почерпих щерката с доволно количество нови изживявания. Много емоционално беше, ама  джобът ми олекна осезаемо за отрицателно време.  Crazy Mr. Green

# 61
  • Мнения: 15
Привет и от мен момичета!
Лъки, добре заместваш фейт, много сладка темичка   bouquet

Честито на всички нови майчета bydik, Аngel_bbb, antonia79 и kr1st1na86! Да са ви живи и здрави бебешоците, много да ги гушкате, а те да ви слушкат!

Миленка и на мен ми се губи, утре ще и звънна по телефона, имам го записах покрай сесиите да видя какво се случва. Но щом не е писала цял ден, значи не си е в къщи...

Аз днес бях на доктор, никакви признаци за излизане - нямам разкритие, шийката не се скъцява, седи си високо, тапата не ми е паднала... Е за сефте имаше 1 контракция на записа на тонове, ама нищо особено. В петък съм пак на запис и до вторник ако не родя щели да ме приемат в болница Sad

Ние днес с моя мъж си имаме годишнина от сватбата! Миналата година по това време беше голям купон Simple Smile ама нали не мога да слагам снимки, само линкче към една торта и една наша снимка Simple Smile

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150410545201385&l=3841e8f993
сватбена торта

# 62
# 63
  • Мнения: 294
Калина, хубав празник ви желая  smile3525 и дано скоро да се срещнете с малкия Симеон  Praynig Hug

# 64
  • Мнения: 10
Калина весел празник и малък сладур за подарък!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 773
Калина честита годишнина! Да сте щастливи още дълги години заедно Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 639
Миленка и на мен ми се губи, утре ще и звънна по телефона, имам го записах покрай сесиите да видя какво се случва. Но щом не е писала цял ден, значи не си е в къщи...

През нощта е писала, че тръгва за болницата с изтекли води.  Wink

# 67
  • Мнения: 15
През нощта е писала, че тръгва за болницата с изтекли води.  Wink

Да да, прочетох, но от там нататък нито се е обадила на някой нито е писала!

Мерси за хубавите пожелания и поздрави! Симеончо нещо се мотае, но така ще си има отделен празник и няма да замъглява нашия Simple Smile

# 68
  • Мнения: 294
Момичета, лека нощ от мен  Hug! Много късмет на всички мами, които тази нощ ще се бебят  Praynig Peace Аз отивам да си изгладя останалите дрехи  ooooh! и ще гледам един филм  Heart Eyes
Да ви питам, че забравих Mr. Green, вие дрехите на бабо и от двете страни ли ги гладите или само от опаковата страна newsm78

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Честити мъници на новите мами bydik, Аngel_bbb, antonia79 и kr1st1na86! smile3504

# 70
  • Мнения: 526
Калинас, големи сте сладури! Желая ви дълъг и сладък семеен живот! Бъдете вечно влюбени   bouquet  bouquet
Имам усещането, че утре ще имаме вест от Миленка, че се е обебила.  Whistling

# 71
  • Мнения: 453
Калинас, честит празник на вас, сега си го отпразнувайте хубаво двамата, а Симеончо може да се отчете до края на празничните дни  Hug   bouquet

# 72
  • Мнения: 478
Честит празник Калина,много хубави моменти ви желая!!!

# 73
  • Мнения: 437
kalinas Честита годишнина! Много любов и разбирателство винаги!

Тук пак все различно - моят аг каза в Неделя, тоест като пренося 1 седмица, че тогава трябва да ме приемат и ако си имам води и плацентата е ок - да ме чакат да си тръгне естествено колкото може, а ако нещо стане и има предпоставки, чак тогава да предизвикат раждане.
Аз съм с паднала тапа, изгладена шийка и 2см от миналата седмица, главичка - много ниско долу и нито една контракция newsm78

nub55 и от двете страни гладя, ама аз нали не съм фен и с нещата на малката се старая като за сефте  Blush

Августа - ти си тази, дето има какво да усети  smile3521 preggo Другото фемили може само да е съпричастно! Аз си имам предположение за пола на твоето бебче, та ще видим дали съм познала  Hug

# 74
  • Мнения: 510
Калина, честита годишнина! Винаги много да се обичате и уважавате!   bouquet

И ние този месец празнуваме годишнина (цели 5  Laughing) от сватбата.

Общи условия

Активация на акаунт