Много мина, малко остава за мен и мама - Ноември 2012 - еп.13

  • 39 129
  • 791
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 307
В спешното на Мачин дом като ходих не ми взеха и стотинка погледнаха ме на ехограф.

Влизаш в тунела до входа с колата направо и там е кабинета.
Ама Хетера на снимките които magarence_baby е дала ми изглежда доста солидно количество, което не можеш да сбъркаш със обикновено малко по-гъстичко, което е колкото грахово зърно течение.  Аз постоянно имам някакви такива от време на време.

# 751
  • Мнения: 180
Успех Хетера,  Praynig да е фалшива тревога. Дори и да нямаш достатъчно парички в себе си смятам, че няма да ти откажат преглед. Пиши веднага като се прибереш, за да не те мислим.   bouquet

# 752
  • Мнения: 2
за тапата незнам, но и аз също като llama - изтекоха ми водите вечерта в 10ч. контракциите ми започнаха рано сутринта и родих чак в 13.30ч.
hetera мила не се панирай. отиди и виж какво ще ти кажат, но бъди спокойна. стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 753
  • София
  • Мнения: 1 984
Мерси момичета,сега като видях и снимките сто процента е тапата,въпроса е,че може би не е цялата.Но точно така изглеждаше.Стискайте палци!!!
Ъе

# 754
  • София
  • Мнения: 131
ми то и аз имам такива "сополиви" зацапвания без кръв обаче ..  и то от десетина дена или 2 седмици, примерно веднъж на ден-два, ама в по-малки количества, на салфетката след тоалетна, пък и не само в интерес на истината. И съм си супер спокойна, а вие сега нещо ще ме накарате да се притеснявам .. И тъй като и аз рових из нета относно прословутата тапа, четох че често могат да минат даже седмици между падането й и самото раждане, а също така и да не падне наведнъж. Аз непукист ли съм или къде?  newsm78 защо не ми е притеснено?

# 755
  • Мнения: 10
Hetera, спокойно.И аз мисля, че е фалшива тревога.Все пак е хубаво, че веднага ще идеш на лекар.Хайде, с теб сме! Hug Praynig

# 756
  • Мнения: 46
ми то и аз имам такива "сополиви" зацапвания без кръв обаче ..  и то от десетина дена или 2 седмици, примерно веднъж на ден-два, ама в по-малки количества, на салфетката след тоалетна, пък и не само в интерес на истината. И съм си супер спокойна, а вие сега нещо ще ме накарате да се притеснявам .. И тъй като и аз рових из нета относно прословутата тапа, четох че често могат да минат даже седмици между падането й и самото раждане, а също така и да не падне наведнъж. Аз непукист ли съм или къде?  newsm78 защо не ми е притеснено?

Плежърче, и аз съм така и то от доста време, дори не съм си и помисляла, че може да е тапата. И при мен няма кръв, слузесто е и е бяло на цвят. Миналата седмица бях при АГ-то. Предполагам, че щеше да види, ако нещо не е наред.
И какво се оказа в крайна сметка: Колкото по-малко знаем,толкова по-добре за нас и за бебоците  newsm78

# 757
  • Мнения: 1 270
hetera споко...и въобще не изпадаш в битовизми.Според мен дори този преглед трябва да е безплатен  #2gunfire Достатъчно пари дава една майка. Аз съм с проблемна бременност и в началото ходех всяка седмица на преглед.А майката държава поема само два И така вместо да спестя нещо за бебо аз си давам всичките пари за прегледи и лекарства  #Cussing out

"Асистирана акушерска помощ и психоподкрепа при раждане             200.00"
 Joy Joy Joy
много се извинявам, но ако се налага да родя там предпочитам да психясам отколкото да получа психоподкрепа за 200 лв

# 758
  • София
  • Мнения: 131
И какво се оказа в крайна сметка: Колкото по-малко знаем,толкова по-добре за нас и за бебоците  newsm78

май да  Laughing

аз утре съм на ФМ при Славкова, ще взема да я попитам, та да видим какво ще каже. Иначе съм на лекар чак на 08.10, а до тогава толкова .. вода може да изтече  Laughing

# 759
  • Мнения: 58
ми то и аз имам такива "сополиви" зацапвания без кръв обаче ..  и то от десетина дена или 2 седмици, примерно веднъж на ден-два, ама в по-малки количества, на салфетката след тоалетна, пък и не само в интерес на истината. И съм си супер спокойна, а вие сега нещо ще ме накарате да се притеснявам .. И тъй като и аз рових из нета относно прословутата тапа, четох че често могат да минат даже седмици между падането й и самото раждане, а също така и да не падне наведнъж. Аз непукист ли съм или къде?  newsm78 защо не ми е притеснено?

Плежърче, и аз съм така и то от доста време, дори не съм си и помисляла, че може да е тапата. И при мен няма кръв, слузесто е и е бяло на цвят. Миналата седмица бях при АГ-то. Предполагам, че щеше да види, ако нещо не е наред.
И какво се оказа в крайна сметка: Колкото по-малко знаем,толкова по-добре за нас и за бебоците  newsm78
И аз съм така от известно време,Хетера,според мен е фалшива тревога,ама щом си решила-иди да провериш.Стиснати палци и от мен

# 760
  • Мнения: 307
Е и аз имам ама като са такива периодични предполагам, че е просто течение и не са така обилни като на снимката.  Споко бе.

Хетера УСПЕХ дано не са тапи  Hug Hug Hug

# 761
  • Мнения: 533
Момичета и аз имам от време на време такива сополи Laughing по тоал. хартия Laughing Laughing Но това според мен не е тапата.
Хетера дано всичко е наред. Щом си видяла снимките и смяташ, че е тапата, може да е част от нея, а може и раждането да започне чак след 2-3 седмици. Дано всичко е наред Praynig

# 762
  • Мнения: 5 173
Благодаря на момичетата, които са ме мислили.
На 11 вечерта имах 3 контракции през 10 мин и решихме да отидем до спешното на ВМИ. Аз все там си ходя. Дежурната лекарка така ме наплаши, че искаше да оставам още тогава, аз отказах и на др ден отидох. Сега вече съм в болничнии до 45 дневния няма да ходя изобщо на работа, по съвет и на наблюдаващата ме в болницата. И видях разликата в отношението към бременността ми спрямо следящата ме по ЖК. И тотално не съм доволна от нея. Правих изследвания на 20 август, хемоглобинът ми беше нисък, то се очакваше де, писах ѝ във ФБ преди 2 седмици сигурно и още нямам отговор, а дотогава той падна с 16 единици и съм с лека анемия... Добре,ч е влезнах в болница, та да ми назначат лечение.
Сега съм добре, търкалям се по леглото и разглеждам бебешки магазини.

# 763
  • Мнения: 180
за Яничка и за другите мами, които се интересуват от деня на отворените врати в СофияМед:
- петък, 21.09.2012
- от 10 до 11:30 часа
- без предварително записване
- включва кратка лекция за възможностите за раждане в болницата и след това - показване на АГ отделението и неонатологията

Утре някоя ще ходи в The Mall от 10 часа на лекцията на Моето бебе -  Първи грижи за бебето – хигиена, гимнастика и масаж?

# 764
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ако ме питате мен това лигавото е цервикална слуз .. аз колко се молих да имам такава преди да забременея, та чак ме е яд сега като я видя Mr. Green
аз днес си взех изследването за пролактина и направо щях да припадна като си видях стойностите около 3700 единици при горна граница 500 .. ендокринолога сви едното око и ме вика след три дена - не е сигурна, че толкова висока стойност по време на бременност е нормално и искала да се посъветва с нейн колега - та може и за това да пия хапчета .. аман вече ви казвам, много сериозно ми писна - то не са хапчета за контракции, хапчета за бъбреците, ся остава и затва да пия Crossing Arms


за протокола: утре сутрин идва новата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт