Режима на Дюкан аз спазвам и по бански се показвам - 266

  • 52 797
  • 734
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Херингата, която купувам е замразена не изчистена. Като се размрази, докато я чистя и измия под течаща вода люспите и падат, подправям я и я изпичам на грил тиган. Подправянето е със сол и суров лук, който пълня вътре, а преди печенето махам (ползвам го само за ароматизиране). Костите са си кости, но не мисля, че е много по-зле от скумрията, а е по-евтина. Вътре винаги има огромни хайвери или рибешки семеници, които завивам във фолио и изпичам за котките ми. Виждам, че и ти обичаш котки, може би и отглеждаш някоя.
За ПЗ за хора, които обичат риба готвена (аз не обичам) може да се направи опит за херинга във фурна с кисели краставички, домати, лимонче нещо, като консервите в доматен сос, но без олио, така от киселината тънките кости ще омекнат - предполагам.

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141

               ЗлаВещица, има и такива, свалили с бира на вечеря  Wink
               

То аз имам един познат, който твърди, че най-много кила се свалят с ракията. Дава себе си за пример. Ама си е прав де, вярно е. Жена му го беше напуснала преди две години и той два месеца докато тя се върне кара на ракиена диета. Тя общо взето се състоеше от половин кило ракия и една мешана салата на ден  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Свали 20-тина кила, докато жена му го съжали и се прибра обратно.

# 482
  • София
  • Мнения: 3 328
Мимс, аз от хапките се отказвам - да има за другите  Laughing, защото доста стабилно вечерях с риба. Чак забравих, че съм в ПЗ ден и пропуснах салатката на вечеря  Blush Обаче ще съм ти вечно признателна да ми кажеш откъде да си намеря котидж 0.8 %, защото наистина много го обичам това сирене.

Хайде - лека и мека, и да отслабвате, докато спите, ей - да не си губите времето, че от сън спомен няма Wink

# 483
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
              Добре съм си поспала тази сутрин, но без кафе не става, дори когато ставам в 11...
                                     
               Karimma , Exguisa имат котидж с 0.8% масленост, в Метро редовно има от него, за другите вериги не мога да кажа нищо...
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug

# 484
  • София
  • Мнения: 3 328
Добър съботен ден, момичета!  Hug
Брех, Мимс, че аз все от него съм купувала, когато съм вземала котидж  Blush обаче си мислех, че е с по-висока масленост. Още днес ще си купя отново, много ми харесва. Има го и в Кауфланд, и в ХИТ.

# 485
  • Мнения: 49
Здравейте, скоро не съм писала, но покрай бебка не ми оставяше време. Тааа в лек период на застой бях /сигурно от ПЗ/, но вече съм 80,8 и съм доволна. А сега съм и в цикъл и положението сигурно ще е още по-добро след него.

# 486
  • Мнения: 195
Добър съботен ден, момичета!  Hug
Брех, Мимс, че аз все от него съм купувала, когато съм вземала котидж  Blush обаче си мислех, че е с по-висока масленост. Още днес ще си купя отново, много ми харесва. Има го и в Кауфланд, и в ХИТ.
Дълбоко се съмнявам Karimma  Naughty Naughty Това, което купуваш от ХИТ и Кауфланд е с 4-4,3% мазнини , а това което е 0,8% го има само в Метро, поне в моето дългогодишно търсене и обикаляне на подходящ котидж, съм го намирала само там, и то не винаги  Peace
Ето тук може да се погледнат продуктите на Екскуиза - има и други подходящи: с чушка, подправки и пак 0,2%  Peace

Аз като заклет фен на котиджа купувам от където ми падне - този от Карфур, Този от Лидъл, този от Пени, така че избор има много по магазините, но само екскуиза имат най-обезмаслен котидж  Peace

# 487
  • София
  • Мнения: 3 328
Ахааа, ето къде бил заровен ключът от палатката  Laughing
ANNAFACE Hug Отдавна не съм купувала котидж от МЕТРО. Всъщност отдавна не пазарувам от МЕТРО, защото там обикновено сметката става... Sick Та избягвам да ходя, поради причини от икономическо естество  Embarassed Но заради каузата ще отида, да се запася с такъв котидж, ще ми дойде много добре на зажаднялата за сиренце душа.

# 488
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               Karimma, до де се наканя да те предупредя и ANNAFACE е уточнила всички подробности по отношение на котиджа  Peace Аз рядко купувам, предпочитам извара, така че не съм запозната чак в такива детайли къде какво предлагат...
               Ей, ама пълноценно ги използвате тези последни хубави дни - никакви ви няма... Всъщност и аз се поразходих днес, заредих хладилника с месца и рибка, даже пилешко взех, наречено за шунка по рецептата на smileys, утре ще отчета резултата  Peace А сега ще ви оставям да приспивате една прозяваща се козинка и ... кой знае, може и аз да заспя...
                             
                     Лека, мека, палава, розова, режимна и спокойна нощ  Hug

# 489
  • Испания
  • Мнения: 37 503
                  ...даже пилешко взех, наречено за шунка по рецептата на smileys, утре ще отчета резултата  Peace
...

И да снимаш, и да снимаш. Моята стяга в хладилника. Утре ще видя как изглежда.  Wink

ЕДИТ: еФстеФствено, кой ще ти чака до сутринта?  Joy Много ми хареса.   chef Следващия път ще пробвАМ с каймЪ.  Wink

Последна редакция: нд, 14 окт 2012, 01:35 от smileys

# 490
  • София
  • Мнения: 3 328
Добро утро на Петковден, момичета!  Hug Честит празник на всички, които празнуват днес!
Смайлис, изглежда страхотно  Blush Май наистина ще се приготвя подобен деликатес   chef Друго си е, като знае човек какво е сложил в приготвяното. Ако пък се намери и домашно пилешко...

# 491
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добър ви ден  Hug
               Днес кафето ще е по обяд, обаче ме изстреляха рано рано да пазаруваме служебно техника и ... даже моето си нямах време да изпия  Rolling Eyes
                                           
               Честит празник на всички именяци   bouquet
               Изстрелвам се в кухнята, че мръкна докато скиторихме.
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug

# 492
  • София
  • Мнения: 3 328
Ай сега, като ме зарибихте с Екскуиза котидж 0.8 %, да кажете, плс, и откъде - ама точно откъде, да си го купя. Че мъжът ми днес ходи до МЕТРО (западното, в София) и намери само по-мазното (4 %).

# 493
  • Мнения: 105
Искам да попитам някой използва ли  оризови спагети в трета фаза? newsm12

# 494
  • Мнения: 243
Честит празник на всички празнуващи!
Аз вчера съм за  fight няма да казвам какво направих и какво ядох, за да не вкарам някой в заблуда, че може, но ... иде ми  newsm43, но едва ли ще ми помогне. Знам, че негативите на това ми дело ще се появят по-късно и тогава ще ми иде да ....  smile3511, но стореното - сторено. След два П дни килограма от ПЗ дните изчезна, даже и още -0,500 кг., но това беше вчера, днес този минус вече го нямаше.
Smileys , деликатеса изглежда чудесно, трябва да се пробва и то задължително. Аз днес мислех последния ти сладкиш да пробвам, но няма да си позволявам нищо по-различно от чисти протеини.
Приятен и отслабващ ден, мили дами!  baloni

Общи условия

Активация на акаунт