Мързеливи красавици - 12

  • 42 459
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 243
На гости на Русе съм си и ми остава време за гримче, епилацийка, това онова..
Аууу, блазе тИ, чИ сИ в РусИ  Mr. Green
И аз като си ходя и все си мисля "Е сега само маски, епилации, разкрасяване и всевъзможни глезотийки ще правя"... и познай  Tired тотален мързел  Whistling

Нали знаеш кога нас, жените, ни връхлитат неприсъщи ни до момента хранително-вкусови влечения?!  Mr. Green
мне, кога  smile3506
СакЪн, нИдей, ако е онова  Naughty чакам да се оцикля.

# 676
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227
Ааа, не щЪ да съм лош пророк. Сакън!  Naughty

И без тва вече забременихме Уиш, Бобчето, че май и още някой.  Mr. Green newsm78 Инаф с бебоците за тази година.  Laughing

# 677
  • Мнения: 372
 hahaha
Страшни сте!
Голяма паника с тези вкусови странности, НЕпиене на кафе,... Ежемесечно стряскане е в темата.   Laughing

Аз да се похваля - ММ ми направи поставка на стената за денталния център. Точно над мивката. Сега ще ми е супер удобно. А не както преди - нося душа в банята, изнасям си го...   Crazy

# 678
  • София
  • Мнения: 5 508
 Мен ме спрягахте миналия месец  Grinning
За този днеска ми дойде!!! Но и за сега нямах сериозни притеснения както миналия,беше си абсолютно възможно да ви се похваля с  EFP

 Досега бях на лекции,сега чакам една приятелка да ми дойде на гости да пием по кафе.

 Ходих до пощата,взех си двата пакета,единия не за мен,другия с маската на Милк шейк и поредния крем на Деклеор.

# 679
  • Мнения: 243
и поредния крем на Деклеор.
Това е онзи крем дето вървеше с Грацията ли?
Много мазен ми дойде на мен  Thinking
Ще пробвам да го ползвам за нощен, въпреки, че напоследък предпочитам да си легна с чисто и "голо" лице  Flutter

# 680
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
И аз напоследък си лягам само по мицерална вода  Laughing .

П.П. Ще ме забремените без време бе, ей !

# 681
  • Мнения: 243
И аз напоследък си лягам само по мицерална вода  Laughing .

П.П. Ще ме забремените без време бе, ей !
Ще го изгледаме бе, споко  Mr. Green

И азйде да не спамя повече, тА  Rolling Eyes Искам някакъв вариант на тези O.P.I-та... първите 4 ми изглеждат еднакви  Crazy видях и  Moon Over Mumbai и съм  Heart Eyes Ама няма да дам 20 лв за лак  Whistling Помагайте  Praynig

Последна редакция: чт, 11 окт 2012, 17:22 от Kiss My ***

# 682
  • София
  • Мнения: 5 508
и поредния крем на Деклеор.
Това е онзи крем дето вървеше с Грацията ли?
Много мазен ми дойде на мен  Thinking
Ще пробвам да го ползвам за нощен, въпреки, че напоследък предпочитам да си легна с чисто и "голо" лице  Flutter
Да,същия,аз си го поръчах преди да видя че върви с Грацията.На това списание никога не му обръщам внимание.После си взех и Грация де  Mr. Green
 Иначе кремът на мен много ми харесва,според мен за зимата ще ти е ок,когато застудее малко повече и лицето има нужда от повече хидратация.

# 683
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Привет, красавици!
Да се оплача времето и безпаричието ми донесоха и на мен депресарско настроение.....
Да съм по темата - днес оправих веждите и намазах лицето с Кларината....
Бях много активна и в домакинската работа.... Доволна!
Сега оставя да видя и светлина в тунела - мъжът ми да си намери работа, добре платена  Mr. Green
Хубава вечер!

# 684
  • Мнения: 372
Beautyholic, сетих се да те питам - какво е усещането след измиване на косата с шикакай?
Да се подготвя психически...   Laughing
Ако е удобно, сподели и за другите.

  bouquet

# 685
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Feeling, аз не съм си мила косата с шикакай, но след сапунените ядки е много странно. Уж знам, че съм я мила, но го чувствах по-различно от шампоана.
Такова чувство имах и след един органичен шампоан, затова набързо го прехвърлих на баща ми и 3те му милиметра коса.

# 686
  • Мнения: 1 365
От къде поръчвате Milshake?

# 687
# 688
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Спомням си, че Тайра се терзаеше за Метеоритите, ама тогава не бях в този филм и не обърнах внимание. Сега и аз от два дена мисля и премислям, гледам, ще е дълго обмисляна покупка.. Ще ходя първо да пробвам.. Аз така или иначе не ползвам фон дьо тен в ежедневието, та защо да не се озаря с едни метеорити.. Леле, побърках се, влезе ли ми муха в главата и край..
Тайра, ти взе ли в крайна сметка? От къде и кой номер?

# 689
  • USA
  • Мнения: 7 356
Шампоана(от който не съм особено впечатлена) и йогурт маската(от която съм доволна) на Милк_Шейк ги поръчах от BeautyBay.Цените там са по-добри.

Смесвах шикакай заедно с амла,сапунените ядки и масла на Икаров.Голяма цапаница е,баааавно се отмива засъхналата каша от косата,не помня и някакъв фрапиращ ефект върху нея.Винаги след това слагах маска,по него време ползвах продуктите Лакме.Говоря за преди година и половина,взех ги от hennafox. Бързо ми мина ентусиазма,признавам.Помня обаче,че с амлата ставаха много хубави маски за лице.
Вмомента също имам нийм на прах,пия го под формата на таблетки от доста време вече.

Общи условия

Активация на акаунт