Мързеливи красавици - 12

  • 42 480
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 95
аз съм нещо депресивен мързел тези дни.... но пък разкрасителните процедури са засилени. някак като ми е депресивно на душата, имам нужда да съм хубава Simple Smile ми така де- няма да съм невзрачно депресивна я   Mr. Green

# 661
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте  Simple Smile
 Bоryana,прави си късо и на две глътки.На мен като не ми се пие или бързам и нямам време,а трябва спешно и сигурно да отворя очи така правя.
 Браво на теб за резултатите,тази 90 дневна при доста мои приятелки даде ефект.

 Днес с един колега от университета сигурно час сме седяли пред добавките в ДМ и ги дискутирахме.Накрая той си взе някакви капсули за очите и витамини,аз си взех за косата.
Скрит текст:

# 662
  • USA
  • Мнения: 7 375
Feeling,какви билки поръча?
Имам амла,шикакай,касия и сапунени ядки.Рядко ползвани,купени за подхранване на косата.Амлата е подходяща и за домашни маски за проблемна/мазна кожа.

# 663
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 263
Привет!
Да се включи другото Бобче  Laughing - диетката ми, макар и не стриктна през уикенда  Embarassed има резултат - всичко качено през лятото е свалено! Много съм щастлива!
Хубава вечер!

# 664
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Докарваме го на супичка тука  Laughing .

Въпрос с повишена трудност:
трябва ми хидратираща маска  newsm78 . Протеините ги докарвам.

Отворена съм за предложения - и билкови, и аюрведични, и купешки  Mr. Green .

# 665
  • Мнения: 372
Feeling,какви билки поръча?
Имам амла,шикакай,касия и сапунени ядки.Рядко ползвани,купени за подхранване на косата.Амлата е подходяща и за домашни маски за проблемна/мазна кожа.


Нийм на прах, Прах от портокалова кора, Индийска глина, Шикакай и Манджиста на прах.
Копи-пейстнах от мейла с поръчката направо.
Мислех и за сапунените ядки, но да видим първо тези как ще ми се отразят.   Praynig

# 666
  • На острова
  • Мнения: 1 276

Искам да се оплача... втора седмица не ми се пие кафе  Shocked
Не, че нещо, ама мен като спря да ми се пие кафе и...се оказа, че съм бременна  Mr. Green

Аз също имам страшно много работа в офиса, просто не усещам как минава деня..

Мажа се с един антибръчков серум сутрин и вечер - супер стриктна съм.

Днес сложих и малко грим, че след работа минах да уважа РД на приятелката ми.

И аз съм в търсене на жилетка. Елек, ботуши, може би и яке..

Времето ми е приятно. Колкото и да е студено, един от любимите ми ритуали е сутрешното пиене на кафе - на крак пред офиса, градът се събужда и всеки бърза на някъде, а чашката ми дими и мирише на..хубаво  Heart Eyes

# 667
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Миааа   Crazy Shocked . По никое време ме стряскаш  Laughing .

Да не е тотален спам: днес си мих косата след плуване и за да не мъкна всичко, носех само шампоан. Има очудващо добър вид  Shocked . Сигурно са се били насложили нещата и е дошло в повече  Rolling Eyes .

# 668
  • Мнения: 1 701
Преди време някоя от вас беше пускала клипче с вендузен масаж. Моля да повтори, че не го откривам.   bouquet Ще трябва да го сложа на първа страница.  Naughty
Воала!  Peace

Оф,  и аз подобно на Миа. Тъкмо два пъти...
За кафето говоря!  Mr. Green

# 669
  • в Кошера
  • Мнения: 2 234
Мерси, УишHug  bouquet
Сега остава и да се почна. Ама ме мързиии.  Mr. Green ooooh!

Илиянски, днес има ли слънце в очите ти?  Heart Eyes  Nature Sunny

# 670
  • Мнения: 243

Илиянски, днес има ли слънце в очите ти?  Heart Eyes  Nature Sunny

Точно в момента е в гърба ми  Sunglasses и ми е яко жега... ама да не помислиш сега, че се оплаквам  Mr. Green

Ох, моите вендузи ги използвах веднъж лятото като ги купих и стоят прибрани в една кутия  Embarassed Отивам да се срамувам в ъгъла... и мисля пак там да изям един шоколадов мъфин  Whistling Mr. Green

# 671
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Eй, плашещите ме  Mr. Green . Миа и Уиш ме стресираха по никое време, но няма да ставам мама. Все още съм само бг  Laughing . (освен ако теста не е грешен  Whistling )

Днес съм от баш мързеливите, щото косата ми си стои неоформена, ходя си по кожа и само една спирала спира мъжО да не избяга с писъци  hahaha .

# 672
  • Мнения: 243
и само една спирала спира мъжО да не избяга с писъци  hahaha .
Да не сме те виждали- да ни плашиш, ама при условие, че те знаем  smile3534 на кой ги приказваш тия?

Ако ви кажа, че днес цял ден се наливам с фреш от чист лимон  Shocked чак себе си очудих как го пия това нЯщУ и то в такива количества  Crazy

# 673
  • Мнения: 1 475
(освен ако теста не е грешен  Whistling )


Не е невъзможно.  Crazy

Иначе напоследък съм красива. На гости на Русе съм си и ми остава време за гримче, епилацийка, това онова.. И за смяна на лака на ноктите през ден. Сега съм с черния холограм на КА, но една тъмно лилавка Colorama ме привиква от другия ъгъл на стаята. Взех си от лосиона за тяло на Арома с боровинки и цял ден ми мирише на сладолед.  Flutter И нови лакове си взех, 4-5... и червило... и молив за очи... и яке... и блузка... и дънки... и спортен екип... май съпружието няма да е доволно като хвърли поглед на банковата сметка  Whistling
Другата седмица съм на очен лекар, има нужда от смяна на диоптъра.. та ще си избирам и нови цайси. Simple Smile Трябва да погледна какво е модерно в момента Grinning Въпреки че така или иначе си знам, че ще си взема с черни дебели рамки.  Grinning

# 674
  • в Кошера
  • Мнения: 2 234
Ако ви кажа, че днес цял ден се наливам с фреш от чист лимон  Shocked чак себе си очудих как го пия това нЯщУ и то в такива количества  Crazy

Нали знаеш кога нас, жените, ни връхлитат неприсъщи ни до момента хранително-вкусови влечения?!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт