Мързеливи красавици - 12

  • 42 458
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 691
И аз съм планирала да ги тествам и закупя ако ми допаднат. Опитах да потърся снимки на гримирани с тях дами за да добия представа, но не се справих успешно , ако някой уСпее..да сподели с нас невежите Simple Smile).

Да се оплача вчера с толкова старание се лакирах с пърфект 483, а днес имам забележки Sad и на всичко отгоре ми е иЗляЗла една доста неприятна пъпка на горната устна и се чувствам все едно са ми били упойка при зъболекарката Simple Smile) вчера бях с едно бб на миша, което обожавам като покривност, но дали то е виновника се чудя Sad

# 721
  • Мнения: 337
Привет и от мен  Simple Smile

Днес много ме радва хубавото време  Heart Eyes Планирам разходка из центъра с приятелки, може би съчетана с малко покупки на козметични продукти  Heart Eyes

Напоследък не ми остава много време за разкрасяване, че в офиса е лудница  Rolling Eyes И аз също съм от търсещите работа  Whistling Преди 4 години, когато започнах сегашната си, много лесно си намерих... Сега съм станала доста по-взискателна, и в съчетание със стеснения пазар, вече търся около 6 месеца (с малко прекъсване лятото)  ooooh! Дано скоро да има много положителни резултати в темата в тази насока  Hug

Сега планирам бързо оправяне на нокти - кожички, пилене, полиране, а довечера или утре лакиране и оправяне на крачетата  Crazy

Напоследък не съм доволна от кожата си  Tired Feeling ме замисли дали има нещо общо с менюто ми напоследък  newsm78 Трябва да се разтърся кои храни се отразяват зле  Thinking

Хайде красавици - хубава събота от мен   bouquet

# 722
  • Мнения: 1 466
В Русе днес вали...  Tired

И ми се развалиха плановете... Мислех пак да го ударя на разходка и да поизхарча малко изкарани с пот на челото мъжови пари...  Нищо, ще почакам до понеделник.

Днес и аз съм планирала вежди и всякакви неприятни косъмчета по лицето, после и носа ще почистя. И дълга баня. Ох, хубаво е като има кой да ти погледа бебето докато се разкрасяваш. Не е като да влизаш в банята за точно три минути и половина, понеже точно толкова може да издържи то без теб  Grinning

И лак обмислям естествено... Май гледам да си изпробвам всичките непробвани цветове докато съм на ваканция, че послеее...  Crazy

Бобси, стискам и аз палци за стажа.  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 983
Добро утро мацки  morning

завърнах се

днес се чудя дали да не се намацам с мус боята на рубела ( за освежаване на цвета )http://www.rubella.bg/new_products.php?newsid=76  доколкото разбрах от описанието тя не изсветлява корените

иначе днес ще е ден на разкрасяването  Embarassed
както се казва запалвам си една ароматна свещ и малко по-късно
започвам с маска с хума, розова вода (чиста) и зелен чай, после евентуално боядисването , след което маникюр и педикюр

# 724
  • Мнения: 243
хА добър ден  Mr. Green БравОс на тебе, не помня от кога не съм спала до следобяд  newsm78
Ох, след малко свършвам работа и се прибирам да оправя къщата и да се поразкрася и аз  Flutter

Бобси, стискам всички налични палци  Praynig Peace

Боби и моя мъж се чудя кога ще разбере, че съм жена, а не съдомиялна, готварска печка, чистачка, мияка, перачка.....

# 725
  • Мнения: 95
Момичета, абе толкова много грим как ви влияе на кожата... newsm78 аз се притеснявам, че ползвам фон дьо-тен всеки ден, а тук основи, пудри и разни други нови за мен терминологии  Mr. Green ... не си ли личи много....?
Не ви упреквам в никакъв случай- всеки си преценява, просто ми е чудно...

# 726
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Когато се ползват качествени продукти, вредата е сведена до минимум. Перфектният грим изисква подготовка - основи, качествени фдт или ББ крем, според кожата има нужда и от пудра, от там нататък всякакви метеорити, хайлайтъри и бронзанти са по желание.
Мога да потърся някоя моя снимка, на която имам основа, фдт, пудра, хайлайтър и бронзант, + очна линия и спирала. Май накрая имах и червило. Така изредено звучи ужасяващо китосано, но не е.

# 727
  • София
  • Мнения: 983
Bоryana подкрепям
аз също си слагам всичко по ред и не мисля ,че излеждам като китосана  Mr. Green

# 728
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Даже бих казала, че само по ФДТ изглеждам по-зле, отколкото ако отдолу има и база. Просто изглажда кожата, много по-различно изглежда наживо.
Разбира се, макрото и оптичното приближение не прощават никому  Mr. Green .

lepidopteria, подскажи откъде се сдоби с бебешката мицеларна. В кварталния Ремедиум ме изгледаха като полезно изкопаемо като попитах за голяма бутилка  Rolling Eyes .

# 729
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Гримирането си е изкуство и умение, меп.
На Лепи й се отдава прекрасно (воайорствам в съседната тема, но ме е срам да се включа, щот се гримирам качествено 5 пъти в годината сигурно)  Embarassed

Иначе в момента всеки ден използвам последователно: 3-те стъки на клиник -> ВВ крем -> Метеоритите. Ако не ме мързи слагам спирала. Балсам за устни задължително. Ето защо само шпионирам в темата за гримирането.  Mr. Green

# 730
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Скачайте бърЖЕ в НОВАТА ТЕМА!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт