Мързеливи красавици - 12

  • 42 462
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 540
Искам и аз много неща, мнооого, ама чакам финансиране  Mr. Green

Цяла седмица обикалям по интервюта, еб@си колко са се променили нещата  Shocked На едно от интервютата ми дадоха да реша 4 теста и да преведа текст от английски на немски. В университета влязох по-лесно, казвам ви  Joy

А метеоритите, въпросни, на цялото лице ли се слагат? Не става ли твърде блестящо?  Rolling Eyes

# 706
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Цяла седмица обикалям по интервюта, еб@си колко са се променили нещата  Shocked На едно от интервютата ми дадоха да реша 4 теста и да преведа текст от английски на немски. В университета влязох по-лесно, казвам ви  Joy
В провинцията е по-трудно!
Аз обичам работата си, но мъжът ми е безработен и на мен ми идва вече в повече да съм и мъж, и съдомиялна, а и пералня  Mr. Green
Всички луксове - като боядисване при фризьор, козметик са отложени....
Но да сме живи и здрави!

# 707
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Откакто искаха от мен да съм до 22г, с привлекателна външност, 2 западни езика и ПЕТ години стаж, съм възмутена, огорчена и потресена от пазара на труда  ooooh! .
Не стига, че моето поколение ще се пенсионира на 125г, ами и и от 8 годишни вече ще трябва да работим  ooooh! .

След лиричното отклонение ... ви моля да стиснете по едно палче, за евентуален стаж в мноооого голяма международна компания  Crazy .

# 708
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Откакто искаха от мен да съм до 22г, с привлекателна външност, 2 западни езика и ПЕТ години стаж, съм възмутена, огорчена и потресена от пазара на труда  ooooh! .
Не стига, че моето поколение ще се пенсионира на 125г, ами и и от 8 годишни вече ще трябва да работим  ooooh! .

След лиричното отклонение ... ви моля да стиснете по едно палче, за евентуален стаж в мноооого голяма международна компания  Crazy .
А аз съм на 35 и хем съм в предпенсионна възраст  Mr. Green, хем в близките 50 години няма да се пенсионирам  - шегувам се, но....
За съжаление в България няма реален пазар на труда - 80 % е връзкарство - за съжаление

Бори,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 709
  • София
  • Мнения: 5 514
aH~ ,мисля че нямат парабени продуктите на Кларинс.

Искам и аз много неща, мнооого, ама чакам финансиране  Mr. Green

Цяла седмица обикалям по интервюта, еб@си колко са се променили нещата  Shocked На едно от интервютата ми дадоха да реша 4 теста и да преведа текст от английски на немски. В университета влязох по-лесно, казвам ви  Joy

А метеоритите, въпросни, на цялото лице ли се слагат? Не става ли твърде блестящо?  Rolling Eyes
Мравче за каква длъжност си кандидатствала?
Скрит текст:
Преди година и нещо кандидатствах и аз с немски,първото интервю беше интервю на немски общи въпроси,след което ми се обадиха за второ и държах тест по немски и английски,превод от английски на немски,след което и превод от немски на английски  ooooh! После ми се обадиха да ми кажат че са ме харесали,отидох и видях че нещата не са толкова розови,колкото ми ги предстаавиха на първото интервю и че имам  хиляди неща да върша,а като ми казаха за каква заплата ще върша цялата тази работа директно им пожелах успех с набирането на кандидати.
Метеоритите се слагат на скулите доколкото знам.Това са си перли Simple Smile


+1  Heart Eyes И на мен много добре ми се отразяват. Иначе и аз имам мераци към Nuxe, но не знам дали ще ми допаднат.
Не са лоши продуктите на Нукс,майка ми само тяхната козметика ползва,а тя е с много проблемна кожа,като под проблемна разбирайте дерматити,дермити и алергии,зачервява се и тя като мен от всичко.Нукс имат сега едни малки сетчета с травел сайз размерчета за проба.Тук една наша и любима моя съфорумка,на която много обичам да преглеждам блога го е показала.
http://idaandmakeup.blogspot.com/2012/04/nuxe-travel-kit.html
 Въпросното кремче,измивно гелче и олио,които са сложили в комплекта съм ги ползвала и са хубави.

Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 21:49 от *Bubble*

# 710
  • Мнения: 372
Bоryana, силно стиснати палци и от мен!     Hug
Желая ти успех!

Метеоритите са с дискретен блясък.   Peace
Аз също не си падам по много бляскави неща   Sick  , все едно празнична елха, че и с лампичките.   Mr. Green

# 711
  • Мнения: 540
Bubble, за маркетинг асистент предимно, но не само. Опитът ми е все в тази сфера. Още никой не ми е говорил в цифри, само ме питат колко искам, но аз не се свеня да го правя  Laughing

Бобси, успех!!!  Peace Така е за съжаление, ако искаш да се вместиш в тази рамка, работиш от 18-годишен. Но пък в работата се научават много по-полезни неща, отколкото в университета, факт.

За да не е тотален спам, да кажа, че утре сме на сватба. Мързи ме ноктите да си лакирам дори... дано утре да ми е минал мързела. Поне съм си избрала премяна  Flutter

# 712
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Мрав, факт е.
Аз имам толкова глупости за вършене у дома, че от 5 дена си ходя с един и същи лак  Blush Mr. Green .

Аз да се похваля с двете си придобивки :
http://4.bp.blogspot.com/-B_WeQn0yOy8/T34X2bswXSI/AAAAAAAADYg/Jc … 1600/inglot11.jpg AMC shine 11
http://corallista.com/wp-content/uploads/2011/11/Inglot-eye-shad … atch-DS-494-2.jpg DS 494

Очудващо, но се комбинират доста добре  Crazy .

# 713
  • София
  • Мнения: 985
Bоryana честити инглотчета

леле какви са тези интервюта, както искам да си сменям работата хич не ми се мисли

# 714
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227
Мрав, както казах и по-горе, метеоритите не блестят, нанесени в/у лицето. Има едно много дискретно озаряване и доста добро матиране.  Peace Аз нанасям в/у цялото лице.  Peace

Колкото до работата - само мога да пожелая успех на всички търсещи! Трудно е и все по-трудно ще става. Хиляди изисквание, никакви социални придобивки и смешно заплащане....Тъжен факт в 80% от случаите.  Tired

# 715
  • Мнения: 372
Хиляди изисквание, никакви социални придобивки и смешно заплащане....Тъжен факт в 80% от случаите.   Tired

Мхм!   Tired
Като гледам, май доста сме в кюпа.

# 716
  • Мнения: 540
Мрав, както казах и по-горе, метеоритите не блестят, нанесени в/у лицето. Има едно много дискретно озаряване и доста добро матиране.  Peace Аз нанасям в/у цялото лице.  Peace

Прочетох, но реших, че не съм разбрала, понеже съм си решила, че са нещо като бронзър  Laughing Много добре звучи описанието  Heart Eyes я дай да видим как си с тях

# 717
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Не бяха ли описани като "фотошоп" ефект в темата за грима? Или беше за друг продукт  newsm78 ?

# 718
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета!
Много разкрасителни процедури сте правили, че и човек не може да ви изчете. Гледам, че за години си говорите, та да спомена, че утре ставам на 30 г. Планирала съм малко подстригване и прическа за повода. Ноктите ми се изпочупиха и сега съм с модерен маникюр, един къс, един дълаг и така:). За лицето си взех розава вода и същия крем, та вечер ми идват доста добре за кожата, но май на тия години човек трябва да мисли за сериозна козметика.
За работата и положението в БГ нямам думи. Аз имам брат и сестра в чужбина, много приятели и роднини също, които редовно посрещам и изпращам, а те не са там, защото положението в БГ е розово.
Това е от мен. Лека и спокойна нощ на всички!

# 719
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227
Не бяха ли описани като "фотошоп" ефект в темата за грима? Или беше за друг продукт  newsm78 ?

Да, така описват ефекта при тях. Но както всичко, и това е строго индивидуално. Има и недоволни. Въпрос на кожа, грижа, основа и търсен резултат.  Wink

Мрав, мноУ ситно пишеш, на възраст съм веКе..  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт