Мързеливи красавици - 12

  • 42 476
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 540
Леле, какви са тия екзотични бъркочи, които се обсъждат тука  Laughing

Днес си взех очната линия на Лореал с писеца. Никога преди днес не си бях слагала очна линия, много лесно е с тази и много ми харесва  Flutter

На мен крема на Деклеор много ми харесва  Heart Eyes супер доволна съм, дори бих си взела още 1 списание  Laughing
Исках да споделя за мицеларната вода. Не я бях използвала от поне 3 години. Значиии на 21 не съм осъзнавала колко е страхотна. Но в момента виждам огромна разлика, почиствайки си прилежно лицето с нея всеки ден. Много се радвам, че пак си я купих, не знам защо все отлагах  Crazy

# 691
  • Мнения: 372
Смесвах шикакай заедно с амла,сапунените ядки и масла на Икаров.Голяма цапаница е,баааавно се отмива засъхналата каша от косата,не помня и някакъв фрапиращ ефект върху нея.Винаги след това слагах маска,по него време ползвах продуктите Лакме.Говоря за преди година и половина,взех ги от hennafox. Бързо ми мина ентусиазма,признавам.Помня обаче,че с амлата ставаха много хубави маски за лице.
Вмомента също имам нийм на прах,пия го под формата на таблетки от доста време вече.

И аз от там пазарувах. Чакам ги още. Да видим.
Благодаря ти!       bouquet

Bоryana, благодаря за споделеното и на теб!     Hug

За метеоритите - тъкмо реших да не влизам в темата за придобивки, че там ми пуснаха мухата - и тук сте ги почнали.   Laughing   Crazy   Няма отърване!   Crazy
От Герлен ползвам фдт и бронзъра на Пучини.   Heart Eyes   Убедена съм, че и метеоритите си струват, но се опитвам да се владея.   Crazy

От МШ чакам серията за изглаждане на косъма и аргановата серия. И това, заедно с индийски билки с неясен аромат. Хм... да видим кое ще победи.   Laughing

# 692
  • София
  • Мнения: 988
момичета само да вметна ,че и мицералната вода за бебета на биодерма е страхооотна и е почти на половин цена спрямо другите 2

# 693
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
момичета само да вметна ,че и мицералната вода за бебета на биодерма е страхооотна и е почти на половин цена спрямо другите 2

А виждала ли си я в размер 250 или 500мл, аз съм я виждала само във вариант 100мл и то на цена от 7-8лв, колкото е и себиумната  ooooh! .

Макар че следващата ми покупка може би ще е тази на Lirene, 7-8лв за 200мл. Тогава ще споделя как е тя  Peace .

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 692
  Привет момичета  Hug , чета ви от време на време и все се каня да си купя ТРИЧУП , сега вече май желанието надделя над волята  Laughing . Дали може да се намери и другаде освен онлайн? /като поразгледах в интернет май има и други разновидности от това масло ,като например на Хималая... консултирайте ме специално това , което е оказано на заглавната страница ли да търся или?/  Simple Smile)
  В момента тъкмо съм на вълна купуване на някакъв тоник, крем за лице и крем за ръце, че незнайно как всички попривършиха едновременно Wink)) Иска ми се да пробвам някое кремче на nuxe или нещо друго, различно от Vichy, Bioderma, Avene, Eucerin , ще приема препоръки - става дума за комбинирана, към проблемна кожа. Simple Smile))
 

Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 09:31 от aH~

# 695
  • София
  • Мнения: 5 547
Иска ми се да пробвам някое кремче на nuxe или нещо друго, различно от Vichy, Bioderma, Avene, Eucerin , ще приема препоръки - става дума за комбинирана, към проблемна кожа. Simple Smile))
 
Кремчето за проблемна кожа на Нукс е Aroma-Perfection,но аз хич не съм доволна от него,хвърлих почти пълна опаковка,може пък на теб да ти хареса.Ако можеш си вземи мостра преди да го купиш.
 От медицинската козметика най-доволна съм от Ла Рош и Авен.
 

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 692
И аз четох, че не било хубаво , а изсушавало кожата и май ще пропусна... И аз съм доволна от тях, но като че ли исках да сменя малко Wink , в момента имам един хидратиращ на Ла-рош и нещо по-скоро матиращо ми се иска за дневен крем...  Laughing . На Clinique нищо не съм ползвала, скоро се бях запътила да купувам,  незнам колко са вредни , мненията са противоречиви , но от чисто психологическа гледна точка избягвам парабени, а там консултантката каза, че си има..  Thinking

# 697
  • София
  • Мнения: 5 547

 Защо не пробваш продуктите на Кларинс?За мен те са по-добри от Клиник.

# 698
  • Мнения: 179

 Защо не пробваш продуктите на Кларинс?За мен те са по-добри от Клиник.

+1  Heart Eyes И на мен много добре ми се отразяват. Иначе и аз имам мераци към Nuxe, но не знам дали ще ми допаднат.

Добро утро от мен!  Hug
Толкова се радвам, че има слънчице навън, винаги ми повдига настроението.

# 699
  • София
  • Мнения: 988
Bоryana даже съм си я взимала на 500мл Wink

# 700
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
Спомням си, че Тайра се терзаеше за Метеоритите, ама тогава не бях в този филм и не обърнах внимание. Сега и аз от два дена мисля и премислям, гледам, ще е дълго обмисляна покупка.. Ще ходя първо да пробвам.. Аз така или иначе не ползвам фон дьо тен в ежедневието, та защо да не се озаря с едни метеорити.. Леле, побърках се, влезе ли ми муха в главата и край..
Тайра, ти взе ли в крайна сметка? От къде и кой номер?

Да, взех ги, споделих и тук тогава.  Mr. Green
От Дъглас, 93 лв. Прекрасни са, заслужават си парите. Нанасям ги с тази четка.

Ето и мой цитат от съседна тема, където съм ги описала по-обстойно:

Въпреки блестящите си частици на първо четене, матират изключително добре. Аз ползвам най-тъмния вариант - 03 Teint Dore. Не дава допълнителен цвят, покритието е прозрачно. Нанасям в/у ВВ крем.
Преди дни в Дъглас имаше вече поредната перлена лимитка, в която различното бяха по-наситено тюркоазените перли. Като цена, ако не се лъжа, беше 97 лв.

Сега ще си взема Dior Rose Diamond за скулите. Пробвах го, повече от прекрасен продукт е, наистина. За летните месеци Amber Diamond е по-добре, но за сега, розовият вариант е за мен.  Heart Eyes

Така и така не мога да си харесам блузка за всеки ден и се нервя, поне тази благинка да си заредя.  Grinning


Мрав, аз я бях хвалила тази очна линия, наистина се работи много лесно и прецизно с нея.  Peace Сега се чудя за някаква гелообразна, която да нанасям със скосена четка, че ми е още по-лесно.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Ще взема наистина да пробвам Кларинс, ще отида да видя дали ще мога да измъкна някоя мостричка за тест ! Дано само са paraben free   Laughing  

Ех, зарибихте ме и мен с тези метеоритиииии ! Tyra, честито!!! Simple Smile Аз се бях захласнала по Коледните лимитки , които са с помпата сега и ще взема да се замисля още повече...малко ми трябва  Laughing

Хубав ден момичета, очертава се наистина прекрасен и слънчев!:)   bouquet

# 702
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Да се изкажа и аз за индийските билки и грижите за косата. Усещането след тях е малко странно - косата е по-твърда и жилава някак. За мен това е плюс, защото моята е доста мека и лигава в нормалния си вид. Косата ми растеше много бързо, като правех маски с тях - амла, касия, ниийм, брингараж ...а , даже по едно време се и къносвах. Правех отвари от лайка, коприва, розмарин и какво ли не ... Но е голямо мазало, особено при отмиването на косата и ми е мъка за банята след такива маски  Mr. Green Също добавях някакви масла за по-добът ефект. Но нещо ми идва голяма мацаница и си останах само на масла от доста време.

# 703
  • Мнения: 372
Lady Brinne       bouquet
Моят косъм е абсолютната противоположност - твърд, остър, плътен.
Целта ми не е изцяло отдаване на грижи с билки(пълна лудост е - имам поне 10 шампоана и още поне 10 маски   Crazy  ), а да проверя дали всъщност прекаленото мазане с химия не изигра лоша шега на кожата ми.   Confused
Отделно - тъкмо се беше поуспокоила и хапнах шоколад вчера. Днес - с нови пъпчици се събудих. Този път по врата. Прекратявам всякакъв шоколад!   Naughty
По-късно ще си направя маска на лицето с нийм + чаено дърво.
После ще се изкъпя с шикакая и да видим дали ще се среша.   Laughing

Их, пустите ви хвалби с тези метеорити...! И с това се снабдих.   Blush   Слаб ангел..., мнооого слаб!   Blush

# 704
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Bоryana даже съм си я взимала на 500мл Wink

Значи стачкувам против кварталния ремедиум  Mr. Green .

Днес си взех още 2 цвята от Инглот  Heart Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт