Избелващ крем за лице Мелабел

  • 2 804
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Какво е мнението ви за избелващият крем за лице Мелабел. Аз имам няколко по видими белега на лицето и малко над устните/ вследствие на лазерна епилация/. И бих искала да споделите мнението си за този крем.

# 1
  • София
  • Мнения: 20 075
На мен нищо не ми избели. Иначе помага за по-бързото завяхване на пъпчици, но трябва да се маже много внимателно на тънък слой, защото ако се намаже по-обилно гори кожата.  Peace


П.П.: Още е прекалено топло, за да се ползват избелващи продукти.

# 2
  • Мнения: 532
И при мен ефектът беше нищожен, а измазах цяла опаковка миналата зима.. Моите петна са от слънцето и по-силните изобщо не се повлияха. Като цяло ми избистри тена, но не това беше целта. Освен това мирише ужасяващо силно на лекарства и освен това, както спомена Reiny, не е никак трудно да си изгориш кожата с него.

# 3
  • Мнения: 0
Какво е мнението ви за избелващият крем за лице Мелабел. Аз имам няколко по видими белега на лицето и малко над устните/ вследствие на лазерна епилация/. И бих искала да споделите мнението си за този крем.

Здрасти Гергана, рових се из форума за отзиви от лазерна епилация и видях твоя коментар. Наистина ли са ти останали безели от лазерната епилация? Аз исках да изпробвам точно този метод за лицето. Опасен ли е? Confused

Общи условия

Активация на акаунт