Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 9

  • 105 596
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 206
Amazing_nice, мисля, че знам как се съхранява прах за пране. Grinning Пликчето е добре нагънато, защипано с метална щипка и сложено в пластмасова кутия от DM.
Хайде, за отворения - добре, да приемем, че в Бургас е влажно и затова слепват, но запечатания плик? В същото време доста стара опаковка мегаперли на Вайсе рийзе не дава признаци на слепване. Ще взема да ги снимам да видиш.

Странно  Гес,  не  ми  се  е  случвало  до  сега . Вярно  в  София   е  доста  по-сух въздуха ,  но  като  ходя  към  Варна   ще  метна  едно  око - имам  2 отворени  пакета от  лятото   мегаперли   да  видя  какво е положението .Във  Варна също    е  доста  влажен  въздуха.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 250
Ariel Super Compact Color имат ли аромат дрехите след изсъхване?
Предлагат ми го за 13 лв/ 23 пранета заслужава ли си?

А къде е произведен ? Холандския го купувам за 16 лв от ЦБА и за 18 лв от Карфур във Варна, но е за 36+4 пранета.

# 707
  • Мнения: X
И за мен мегаперлите на Персил са абсолютно номер 1. Най-добре ми изглеждат цветовете след пране с него и пере идеално и на ниски температури. Свършва ми за около месец и при мен не са се слепвали гранулите. Дано да не го развалят, аз вече няма и да рискувам с други прахове...

# 708
  • Мнения: 13
А как изглеждат тези мега перли?  Rolling Eyes

# 709
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
stedra,бил Германски внос,но с доставката идва около 23лв. newsm78.Ще обиколя още някой др.магазин и ще реша.При мен проблема е,че не искам да използвам отделно омекотители искам самия прах да има приятен остатъчен аромат след изсъхване на прането.Приемам съвети Hug

# 710
  • Мнения: 2 172
А къде могат да се намерят тези мегаперли на Персил?В магазинчетата за паралелен внос ли?И как изглежда опаковката  Thinking Каква е цената им  Blush

# 711
  • Мнения: 305
А как изглеждат тези мега перли?  Rolling Eyes

И аз това се чудя

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Ето : http://bornbg.com/media/catalog/product/cache/1/image/500x500/9d … he_haut_klein.jpg
http://www.artista13.com/15-58-large/persil-universal-megaperls- … 1-215-1-35-kg.jpg
Продават се в магазините за паралелен внос. Последно си бях купувала ( преди около 4 месеца) за 12 лв.- 18 пранета.

# 713
  • Мнения: 13
а може ли някой да ми каже от кои магазини за паралелен внос пазарувате в София? Аз знам само едно на Пиротска, но ми е страшно далече ...

# 714
  • Мнения: X
Аз си купувам от един магазин до пазара Красно село в дългия блок, не знам коя фирма е.
Друг на бул. Гоце Делчев малко след кръст. с бул. България.
А има и един на бул. Витоша 184, близо е до поликлиниката.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 840
А тези мегаперли с кой омекотител се комбинират най-добре, като аромат?

# 716
  • София
  • Мнения: 3 838
а може ли някой да ми каже от кои магазини за паралелен внос пазарувате в София? Аз знам само едно на Пиротска, но ми е страшно далече ...

Аз пък този на Пиротска не можах да го намеря.
Иначе има 2 много добре заредени, те са по-скоро павилиони - единият е на Раковска, на спирката на тролей 9 преди тролея да завие към НДК.
Другият е на Попа, след спирката на тролеите посока НДК, на отсрещната страна на булеварда.
Не знам дали обясних добре.
Има един и в кв. Св. Троица, където живея аз, пресечка е на ул. Симеон (след Константин Величков - посока Захарна фабрика), но не знам точното име на уличката...

# 717
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Магазинчето на Пиротска е в първото безистенче от ляво като тръгнеш от Мария Луиза надолу (пада се някъде срещу Халите). За жалост от няколко дни сайта им не работи  Sad
Попаднах във фейса на Clean - имат магазини в Овча Купел (пазара на Монтевидео) и Дружба 1 до пазара. Мисля другата седмица да мина през някой от магазините да поразгледам.

# 718
  • Мнения: 5 207
Ето как изглежда актуалната опаковка: Персил мегаперли за бяло и за цветно. Това са малките опаковки. Големите са картонена кутия.

А тези мегаперли с кой омекотител се комбинират най-добре, като аромат?
С всеки. Те нямат силна миризма.

# 719
  • Мнения: 206
Гес  е права -  веюе  малките   мегаперли   не  са  18  ,  а 16  пранета .
Но големите   мегаперли / 32  пранета /  не  са в  картонени кутии , а  пак   в  найлонови  пликове. Пулверът /  прахът  е  в  кутии/.
Нови   разфасовки   по  моите   наблюдения  в  ДЕ  има   и :
Ариел  70  пр  -  в  Ариел   65  пранета   разфасовка   /  ако  намерите   70   вече   ги  няма  в  Де    трябва  да са  старички/
Персил  35  пр -  в  Персил  30  пр ./ течен/,  на  нчкои места   още  има 35  пранета.
Има  промяна  на  доста   разфасовки

Общи условия

Активация на акаунт