Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 9

  • 105 514
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 207
Amazing_nice, като си такава почитателки на немския Персил, я да те запитам нещо. Забелязала ли си от немския Персил прах белите ти дрехи да синеят? Не знам въобразявам ли си, но от последната кутия Персил като сгъвах тениски и бельо и на светлината ми синееха - като събереш двата края и вдигнеш към светлина и синее. Сега пера с ОМО и изобщо не забелязвам такова нещо. newsm78 Преди с Ариел, Скип и други марки не се е случвало. Имам още две кутии по 45 пранета от него и като си помисля, че пак всичко ще почне да синее и ме втриса. Много се дразня от такива работи.

# 76
  • Мнения: 19
Сигурно са прекалили с оптичните избелители...

като си помисля, че пак всичко ще почне да синее и ме втриса.
А защо пак? Кога и от какво ти е синеело бялото?

# 77
  • Мнения: 5 207
Marilyn Monroe, нали току-що написах кога и от какво ми е синеело бялото? Моля те, съсредоточи се.  Wink Hug
От немския Персил, струва ми се. Пак, защото ако започна пак да пера с него, бялото ми може пак да почне да синее. Иначе сега не синее.

# 78
  • Мнения: 206
Amazing_nice, като си такава почитателки на немския Персил, я да те запитам нещо. Забелязала ли си от немския Персил прах белите ти дрехи да синеят? Не знам въобразявам ли си, но от последната кутия Персил като сгъвах тениски и бельо и на светлината ми синееха - като събереш двата края и вдигнеш към светлина и синее. Сега пера с ОМО и изобщо не забелязвам такова нещо. newsm78 Преди с Ариел, Скип и други марки не се е случвало. Имам още две кутии по 45 пранета от него и като си помисля, че пак всичко ще почне да синее и ме втриса. Много се дразня от такива работи.

Не  Гес   не  съм  забелязала  да синеят-  по-скоро  снежно бели. Но аз  последните  пъти съм  била  с мегаперли за   бяло и персил  със  силан  -течен /  и  двата   немски/ .  Скоро   не съм  прала   с праха.  Майка ми има  Персил  за  бяло 100  пранета  -немски  ,  утре  ще   я  питам    за  подобен  синеещ  ефект .
Малко  лирическо   отклонение - от  капсулите     на  Персил   за   цветно   също  съм  много  доволна.
Другата  седмица   пътувам  за  ДЕ , така  ,че  отсега  се  чудя  каква  нова  дивотия  да  тествам. Някакви  предложения?

# 79
  • Мнения: 5 207
Мда, от мегаперлите не забелязвам такъв ефект. Само от праха.
Пробвай новия Ариел с Febreze ефект. Него в Англия го има от много години, но немският си е друго.

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 795
Таблети и течен персил в ДМ са на промоция-6,80лв,вероятно и праха,но не обърнах внимание.

# 81
  • Мнения: 206
Таблети и течен персил в ДМ са на промоция-6,80лв,вероятно и праха,но не обърнах внимание.

Мерси Sneakers   bouquet , обаче  тукашни  препарати не  ползвам.

# 82
  • Мнения: 5 207
Sneakers, на много добра цена са. Благодаря за информацията! Добре, че си си взела таблети и течен.


Amazing_nice, не чети само последния постинг. Виж какво съм ти предложила по-нагоре.

# 83
  • Мнения: 206


Amazing_nice, не чети само последния постинг. Виж какво съм ти предложила по-нагоре.
[/quote]

Този  Ариел обаче течен   го пробвах юни месец.  Мн силен   аромат  има и  се бие  със  синия  ми  любим  софтлан. Мн  добре   пере  ,но  мисля  , че  в  комбинация с  този  омекотител  ще  е  много  добре
http://www.drogerienemecko.cz/drogerienemecko-cz/eshop/3-1-AVIVA … EZE-34-DAVEK-1-2L

# 84
  • Мнения: 5 207
А! Значи ще трябва да почнеш да повтаряш. Май нищо ново няма.

# 85
  • Мнения: 206
А! Значи ще трябва да почнеш да повтаряш. Май нищо ново няма.


Смятам да  завлача един   Персил 2х концентрат  пере  при 15  град,  заместника на  Актик , някой беше  пускал   тук    снимката / има  и подобни диксанчета  в  гръцко/ , маки опаковки за 28 пранета . Не мога  да  открия  снимката.  Плюс  това  Препарат  за  съдове Прил Simple Smile

# 86
  • Мнения: 5 207
persil super power gel - този е австрийски, а в Австрия има такъв гел само за цветно. Не знаех, че го има вече в Германия, защото го няма нито на сайта, нито никъде.

# 87
  • Мнения: 206
persil super power gel - този е австрийски, а в Австрия има такъв гел само за цветно. Не знаех, че го има вече в Германия, защто го няма на сайта.

Ааа  не   знаех  , че  е австрийски . Видях   надписите  на  немски , та  реших, че трябва  да се пробва. Нищо  по път  ми   и  Австрия, не  вярвам  да е  лош.
Аз  пък  се  учудвам   , че  все още има  таблети  на  сайта  на Персил , Последния  път  като  бях   там  ,никъде  не открих   таблетки по  магазините , само  капсули.   Странно... Имам   още  една   седмица   да измисля какво да  взема .

# 88
  • Мнения: 5 207
О, да, добър е и то много. Макар че, честно казано, между актик и този гел не виждам особени разлики, освен в дозировката и че са сложили мерителна чашка върху бутилката.
Според мен в Германия са спрели актик и на тяхно място са капсулите (виж коментарите за тях), а таблетите трябва да си ги има. От друга страна, странно е изчезването на таблетите в Германия (и преди си споменавала) и появяването им на нашия пазар. Дали не са пратили поточната линия за таблети на нас, защото в Германия не вървят добре и наистина са спрени? Като се върнеш от Германия, моля те да пишеш има ли ги.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт