Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 9

  • 105 619
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 275

Привет! Препоръчайте препарат за стари петна?
Момичета,кажете нещо ефикасно срещу петна
Sano Oxygen пробвали ли сте? На израелската фирма Sano.
Аз не съм,ще го потърся   bouquet

# 61
  • Мнения: 167
Благодаря, ще го потърся и аз.

# 62
  • Мнения: 21 275
Аз днес се позапасих малко с :
Скрит текст:
-
Био гел за пране БЕБЕ L'ARBRE VERT 1.5л.
омекотител чико

и ариел леке

# 63
  • София
  • Мнения: 3 854
малката лисичка , аз от този Ариел Леке съм страшно недоволна!Нито пере, нито аромат.Отделно прави толкова пяна в пералнята,че в един момент имах чувството,че машината се мъчи да върти барабана и спрях да го ползвам.

# 64
  • Мнения: 5 207
Нали знаеш, че това е прапарат против петна, който се добавя към праха/гела за пране? Защото някои продавачи го продават като перилен препарат и объркват.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 854
Нали знаеш, че това е прапарат против петна, който се добавя към праха/гела за пране? Защото някои продавачи го продават като перилен препарат и объркват.

Нямах никаква представа,че е само за петна - турски не разбирам, продадоха ми го в Пазарджик за препарат за пране.И дори и да изключим факта,че са ме объркали, аз самата намалявах дозата и прибавях към друг препарат и не маха никакви петна  Peace

# 66
  • Мнения: 5 160
малката лисичка , аз от този Ариел Леке съм страшно недоволна!Нито пере, нито аромат.Отделно прави толкова пяна в пералнята,че в един момент имах чувството,че машината се мъчи да върти барабана и спрях да го ползвам.

Не е препарат за пране, а за премахване на петна.
Накисваш петното или слагаш прах за пране и колкото мл е посочено от ариела за петна.

Само на ръка - справя се и със стари неясни петна, е, не с всички Simple Smile Нормално е.

# 67
  • Мнения: 21 275
малката лисичка , аз от този Ариел Леке съм страшно недоволна!Нито пере, нито аромат.Отделно прави толкова пяна в пералнята,че в един момент имах чувството,че машината се мъчи да върти барабана и спрях да го ползвам.
Мен ми го препоръча 1 позната за петна,да видим,още не съм го пробвала.

# 68
  • Мнения: 329
Съжалявам,че не точно по темата....Доволни ли сте от цветоулавящите кърпички на Карфур?

Абе тези на Carrefour не знам доколко са ефективни и доколко улавят, но колкото пъти съм ги ползвал, вадя кърпата бяла, все едно нищо не е уловила. Аз съм най-доволен от тези на Heitmann. След пералня, винаги кърпата е цялата в цвят, което според мен значи, че попива ефективно.

# 69
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
Момичета моля за малко помощ Praynig Ще ходя до едно магазинче за внос от Германия и искам да си купя прах може и в течно състояние стига да пере хубаво и след изсъхване на дрехите да ухаят.До колкото видях имаха на Ариел доста видове,Персил,ОМО,Ленор,Даш и др.

# 70
  • Мнения: 7 055
О.К. ли е цена 7 евро за ОМО - 32 пранета?

# 71
  • Мнения: 5 917
О.К. ли е цена 7 евро за ОМО - 32 пранета?

Като купувам препарат,гледам колко стотинки ми излиза 1 пране.Над 40 ст. е много.,поне за мен.
Да не говорим,че водата ни е твърда и слагам малко повече.
Качествените прахове са скъпи,да,но от време на време има промоции.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Maй вече беше обсъждано в темата, но тогава не обърнах внимание. Embarassed
 Видях в Карфур Ариел актилифт, течен за 26+лв. за 70 пранета. с надписи на гръцки. Добра оферта ли е? Трябва ми прах за бяло, но ако е хубав, ще се "примиря" Laughing и с течен.

# 73
  • София
  • Мнения: 721
Записвам се, без да мога да дам нови впечатления- тая огромна кутия Есекс нямаше край  Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 206
Момичета моля за малко помощ Praynig Ще ходя до едно магазинче за внос от Германия и искам да си купя прах може и в течно състояние стига да пере хубаво и след изсъхване на дрехите да ухаят.До колкото видях имаха на Ариел доста видове,Персил,ОМО,Ленор,Даш и др.


Не  си  писала  -  за   Цветно или   за  бяло.
За  бяло -  Персил   мегаперли за  бяло,  Ариел  Прах ,или  Омо актив прах
За   цветно - Персил колор -течен, Корал , ОМО колор - течен, Ленор Колор - течен.
Моят  фаворит  както не  веднъж  съм   казвала   е  немския  Персил/  няма  значение  дали  е  прах, течен или  мегаперли/.  Просто  няма конкуренция.

Общи условия

Активация на акаунт