Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 септ. 2012, 22:21 ч.

Мъжът Везни

• 63 879
  • 346
  •   1
Отговори
# 345
Най-вероятно е искрен в момента, попреминало му е и си е дал сметка, че е била глупава постъпка. Но! Няма да си го признае директно и шансът да го направи отново при подобна ситуация клони към 100%
Такива изцепки са си типични за везните и ако умееш да си непукист и да си ги пропускаш покрай вниманието ще си спестиш много нерви.
И да, колкото сме всеотдайни и добри, когато сме щастливи и спокойни, толкова лоши и отмъстителни ставаме като ни се накриви шапката (което никак не е трудно да стане, понеже сме особено чувствителни и тънкообидни Joy )Трябва ни контрол над емоциите, но или не можем, или не искаме да се научим и хората около нас го отнасят.

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 13:28 от Ah, Wilderness!

# 346
Да, така е, мн.точно описание, уви.
При мен няма начин да забравя предателство, злина, злословие, нетактичен коментар и простащина, противодействам, а човекът го отрязвам мисловно и няма как да погледна благосклонно на него занапред.
И не участвам, саботирам, ако нещо не е така, както аз искам. Оттеглям се без много обяснения. Понякога отсрещната страна  късно разбира, че е отразяна и че съм се оттеглила от общото начинание.

Общи условия

Активация на акаунт