Мъжът Везни

  • 97 960
  • 614
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 15
Още по-внимателен и мил е, 2 часа ме разхожда по улиците, за да търсим уж някакъв магазин, уж се загубихме и т.н. Личеше си, че нарочно го прави и се прави на шут, за да ме разсмива. Разказва ми за детството си, за живота си и т.н. После уж случайно се оказахме близо до един много хубав ресторант с уникална гледка и ме заведе там. Помоли ме той да поръча и за двамата, за да опитам някакви специалитети. След това обратно и т.н.
Но нищо повече, не че е малко де, не мога да излъжа, че ми е много приятно.
Но не мога да разбера защо го прави.
Такова поведение съм виждала при мъж, който тепърва ме сваля, а не някой, с който си имал връзка 7-8 месеца (уж само секс)...

Чак се чудя дали не се опитва да ми покаже друга част от себе си, а не само секса...не знам. Толкова е объркващо поведението му, че не знам нормално Везнишко ли е или какво...

# 526
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Сигурно това негово поведение е описано в учебниците по психология. Bowtie Не може да търсиш логика у човек, който сам не може да я намери за себе си. Или има раздвоение и е чики-рики, или е яко нарцис и добър играч.

Одеве попаднах на тази картинка

# 527
  • Мнения: X
Ама сега последно вие работите ли, или обикаляте само по магазини и ресторанти? Ако се случва след работно време всичкото това, то половинките ви трябва да са малоумни да не са ви разбрали вече.
Обяснение за поведението му не можеш да получиш от никой друг, освен от самия него. Ти вече си получила такова всъщност, съмняваш се в искреността му ли? Аз не виждам с какво повече можем да ти помогнем тук.

# 528
  • Мнения: 5 279
И добре в крайна сметка каква е причината да не можете да се разведете и съберете?

# 529
  • Мнения: 5 067
Ами ние ти писахме нашето мнение, май по-добре да пуснеш тема в Семейни отношения и там да нищите случая. Тук вече нещата излизат доста от темата за зодиите. Последните страници само едно и също се дъвче, което е за друг раздел според мен.
Както казах, явно ти е хубаво да търчи по теб, ако не искаше щеше да го отрежеш както аз дадох пример с мойта везна. Тъй че щом поддаваш на поведението му няма какво да се вайкаш що го правел... Щото минава.
Иначе по темата - мъжа ми е везни с асц везни. Нищо общо с този тип мъже. Не обича компании, барове, игрички. Винаги остро е осъждал близките ни, за които сме разбирали, че изневеряват. Нищо общо с онази везна, която ме моташе и не знаеше боли ли го, сърби ли го.

# 530
  • Мнения: 15
Ами ние ти писахме нашето мнение, май по-добре да пуснеш тема в Семейни отношения и там да нищите случая. Тук вече нещата излизат доста от темата за зодиите. Последните страници само едно и също се дъвче, което е за друг раздел според мен.
Както казах, явно ти е хубаво да търчи по теб, ако не искаше щеше да го отрежеш както аз дадох пример с мойта везна. Тъй че щом поддаваш на поведението му няма какво да се вайкаш що го правел... Щото минава.
Иначе по темата - мъжа ми е везни с асц везни. Нищо общо с този тип мъже. Не обича компании, барове, игрички. Винаги остро е осъждал близките ни, за които сме разбирали, че изневеряват. Нищо общо с онази везна, която ме моташе и не знаеше боли ли го, сърби ли го.

Да, права си, може би е добре да изтрия всички мои драми. Нямат нищо общо с Везните и само спамят темата.
Но благодаря на всички за мненията и съветите. Може би и аз имах нужда да споделя, а както се досещате, няма с кой Simple Smile

# 531
  • Мнения: 5 067
Просто пусни тема в подходящия раздел. Явно си объркана и имаш нужда от различни мнения. Но като човек, който една везна го моташе няколко години ти казвам, че е кауза пердута. И моя се държеше мило, помнеше такива детайли от облеклото ми еди кой си ден примерно... Постоянно показваше, че съм му специална... Ама като дойде яйцето до дупето дим в комина. Няма да се разведе, повярвай ми.
Но пак ще кажа, питай в раздел Семейни отношения , има тема Въпроси всякакви за СО.

# 532
  • Мнения: 5 397
На мен не ми пречи присъствието ти тук , мъжете Везни си имат особености и специфики, които откривам в описания от теб любовник.
Относно това дали Везни не късат никога първи - това сякаш съм аз. Правя така и показвам, че връзката няма да я бъде, емоционално се оттеглям, но в прав текст не го казвам, докато не ми прекипи. Тогава съм рязка и ултимативна, от инат не отстъпвам пред аргументи. Не си сменям позицията. Везни съм. С мъж Везни се разправям по везнишки - аз си зная какво имам предвид, но ще се затрудня да ви го обясня. Най - общо казано действам го с неговите похвати, с неговите камъни в неговата градина и съм убедена, че мъжете везни оценяват, когато "са настанени" от жени с характер и ум.

# 533
  • Мнения: 4 377
И к'ва стана тя:-) Класика-започва се с не ми дреме за него,само за прекарване на време е,ама да питам що така се държи Simple Smile Ако е все тая ти е все тая.Не пускаш теми,които показват,че си блъскаш главата с мисли Simple Smile
Аз все още си държа на това,че пича си проветрява устата.Може би докато му излезе друга възможност да разнообразява,без да си поставя семейството под опасност.
Аз съм везни,обаче мъже везни не понасям./ако приемем,че вярвам в зодии,де Simple Smile/
А везни-овен за мен е яка комбинация.
Бащата на детето ми е водолей.Също доста добра комбинация.Детето е козирог и ни върти на пръста си Simple Smile

# 534
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Това което не мога да понасям на мъжа везни, е неговата меркантилност… но пък това е същността му. Той не може да живее без Луи Вютон и останалите символи на лукс… които под път и над път ги носят всякакви “луксозни” лелки и надути идиоти. То не е символ че си нещо по, то е някаква скъпотия която в повечето случаи дори не изглежда кой знае колко добре. И ако не караш Мерцедес не си му на нивото.  Малко ми е мъчно, че се разминаваме така - но това е положението. Аз пък съм овен - абсолютната противоположност и с бившия ми мъж бяхме по- близки в това отношение. Никога не ни е пукало за марки, каревсахме си се съвсем достатъчно и в ХнМ. Живота ни беше необременен от това да се снобеем.

# 535
  • Мнения: 5 279
И аз съм овен, ама моя го излекувах. Колкото марково спретнат е той, изгладен и си кара мерцедеса, който разбира се свети от чистота и мирише на чистота, защото се мие веднъж седмично, аз толкова по-неглиже го давам, с анцуга и маратонките и рошава ходя като разплетена дамаджана  и си качвам краката на таблото и си свиркам ухилена до уши. Не ми пука, или ще става човек или ББ.

# 536
  • Мнения: X
Това последното не го разбрах.

Това че някой обича да е спретнат, да си прави кефа и да си угажда, предполагам със собствените си пари, вас какво точно ви бърка?

Меркантилността не е това, което описвате.

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 11:48 от Анонимен

# 537
  • Мнения: X
Мм е Везни и марки, тунинговани кифли и кипрене са му последни грижи Simple Smile

# 538
  • Асеновград
  • Мнения: 1 389
Не е задължително да са меркантилни, много везни които познавам са скромни и не ходят марково облечени. Това вече много зависи от семейството в което са порастнали и с колко са разполагали, иначе имат потенциал да са такива ако са били израстнали разлигавени и с много богати родители примерно.

# 539
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Точно моят е израстнал в бедно семейство и сега си компенсира с луксове на макс. Мерканилността и снобизма вървят ръка за ръка.

Общи условия

Активация на акаунт