Безработни от всички страни - събирайте се

  • 4 585
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 23
Кристали аз видях,че са пуснати в сайта на НОЙ имаш ли представа кога ще можем да ги теглим?
Благодаря!!!

# 16
  • Мнения: 11
 Има ли някакъв шанс да могат да се теглят днес или утре?

# 17
  • Мнения: 0
днес до момента няма преводи, случайно да знаеш утре ли ще отработват 7 септември палмичка

# 18
  • Русе
  • Мнения: 23
Аз звъннах в банката и ми казаха,че ако превода е направен днес ,днес ще могат да се теглят,сега остава само да разберем тази дата на ведомост,която излиза на сайта на НОЙ,означава ли и дата на превода..... Banghead

# 19
  • Мнения: 0
кога днес или утре ще могат да се теглят

# 20
  • Русе
  • Мнения: 23
кога днес или утре ще могат да се теглят

Днес,в сайта на НОЙ пише дата на ведомост 14.09.2012г,но не съм на ясно това означава ли ,че има и превод на тази дата.....

# 21
  • Русе
  • Мнения: 23
Сега видях,че и предния месец е била с дата 14,но парите теглих  на 15 така ,че няма да е днес.....за утре не знам....

# 22
  • Мнения: 9 436
Утре е събота.Няма как да мине превода.Чак в понеделник,момичета.

# 23
  • Мнения: 11
  Sad Разчитах, че ще ги получим на 14 щом 15 е в събота. Утре не е работен ден, въпреки че банката ми работи до обед. Това е заради непоправимия ми оптимизъм. Как може още да разчитам нещо да е много точно в България?! След всичко, което изживях. Но да знаете има истина в думите, че което не ни убива ни прави по-силни.
  Сега ще подне едно търчяне за букети сутринта на 17 преди 9.30 трябва да е.  #Crazy

# 24
  • Мнения: 9 436
Палмичка,ти към ДСК ли си?

# 25
  • Мнения: 0
момичета, до сега се рових из сайта на НОИ и открих, че миналия месец /август/ парите за безработица са били наредени на 15 и аз на 15-ти си ги изтеглих. А този месец са наредени на 13-ти и на 14 ги няма в сметката ми. Някоя от вас да има информация кога ще можем да ги теглим?

# 26
# 27
  • Мнения: 11
 Не, не съм към ДСК. Утре ще отида и ще докладвам.  Wink

# 28
  • Мнения: 11
 Няма пари. Филиалът работи, но от Борика зависи кога ще премине преводът. Е и от наредителят разбира се. Реших ще закъснеем за училище, ще отидем когато след като преведат парите и купим букети.

# 29
  • Мнения: 418
Аз имам пари по картата. Тази сутрин в 10 часа теглих и ето имам и интернет че ме бяха изключили  Simple Smile Надявам се всички да са получили или до довечера парите да са по картата!!!  Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт