Зелена карта 2014

  • 108 135
  • 1 235
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Добре дошли в новата тема!







Старата тема е тук.

# 1
  • Мнения: 37
Добре, не мислите ли че това със зелената карта е измамно. Гониш някакво щастие, което не е сигурно дали ще ти се усмихне в Америка.

# 2
  • Miami
  • Мнения: 416
Докато не пробваш няма как да знаеш дали щастието ще ти се усмихне или не  Peace

# 3
  • някъде
  • Мнения: 979
Ох,айде и тук.Не сме на 100% решили дали да участваме,но до отваряне на сайта ще го измислим Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Ние за втори път ще се пробваме пък дано стане Peace Praynig. Аз искам да питам нещо - миналата година сама правих снимките и нямаше проблем при приемането.Има ли вероятност да не са харесали нещо снимките и въобще да сме отпаднали някак, без въобще да сме взели участие в лотарията? Тази година мисля да ходим във фото студио за всеки случай.

# 5
  • Мнения: 90
И от мен запис за тазгодишното теглене!
Аз искам да питам също за снимките,трябва ли да водя бебето на 1г и 3м с нас на фотото?  Rolling Eyes Как ще го задържа да гледа в обектива?

# 6
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 843
didolinkata, дъщеря ми беше на 8 месеца като я снимахме във фотото дори без да се усетим. той фотографът си знае работата, едва ли ще сте първите с бебе снимащи се за зелена карта  Simple Smile

ембрион, ако отговарят на всички техни изисквания не би трябвало да има проблем.

# 7
  • Мнения: 90
Лолита,мерси! Ама и аз как се изказах.. "бебе",то си е човек вече  Grinning

# 8
  • Мнения: 86
Запис и от мен. Не успяхме да спечелим 2013, но ще пробваме отново. Но пък днес получих мейл, че съм "спечелила" все пак зелена карта, но ще трябва в 5 дневен срок да преведа по 871 долара на член от семейството през Уестърн Юнион на някакво физическо лице и то в Англия. Просто нямам думи. Който се хване-хване.
Октомври месец дали ще има наистина второ теглене, както пишеше, когато си проверявахме кодовете? Друг път имало ли е по две тегления?
Успех на всички   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 140

Благодаря за новата тема!

В предишната бяха препоръчали едно фото точно до площад Славейков, срещу пейката. Мисля там да се снимам. Знам, че е лесно и сам да си го направиш, поне за много от вас, но не мога да си се доверя изцяло по този въпрос. Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 819
Честита ни нова тема, успех на всички пожелавам от сърце  Hug По повод второто теглене за 2013 - днес клиент на мъжа ми е споделил, че от май досега редовно си проверява номера, не е бил избран и оня ден случайно пак е проверил и е бил сред изтеглените Crazy Така че до 2 октомври смятам ако трябва и всеки ден да гледам, знам ли и аз Mr. Green

# 11
  • Мнения: X
Защо се пуска тема за нещо, което не се знае ще го има ли изобщо, как  и кога? Не е ли редно след като се обяви официалната информация 2014 да се пусне съответната тема и да се коментира? Гледам че има коментари даже за снимки, а още не се знае дали ще има нови условия за тях и какви ще са. Да не говорим, че е много вероятно да има още едно теглене за 2013.

# 12
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 843
Защо се пуска тема за нещо, което не се знае ще го има ли изобщо, как  и кога? Не е ли редно след като се обяви официалната информация 2014 да се пусне съответната тема и да се коментира? Гледам че има коментари даже за снимки, а още не се знае дали ще има нови условия за тях и какви ще са. Да не говорим, че е много вероятно да има още едно теглене за 2013.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html   Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: X

ОК, още няма резултат от законопроекта за прекратяване на лотарията. Ако има просто ще я спрат. Официални инструкции също още няма. "Instructions for the DV 2014 Program are not yet available, so please check back later." И какво коментираме в темата?  newsm78

# 14
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 843

ОК, още няма резултат от законопроекта за прекратяване на лотарията. Ако има просто ще я спрат. Официални инструкции също още няма. "Instructions for the DV 2014 Program are not yet available, so please check back later." И какво коментираме в темата?  newsm78

не те разбрах  Mr. Green как така какво коментираме? коментираме, че в сайта ясно си пише от кога до кога ще се проведе дв 2014. а колкото до инструкциите, и минали години също са излизали по-късно. поне аз такъв спомен имам.

Общи условия

Активация на акаунт