"Искам бебе" ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка

  • 19 611
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 709
Здравейте, момичета!
Гледам, че декември е празен все още, та реших, че мога да помогна в запълването Grinning. Докато бях в "Искам бебе" /пък и сега очевидно Simple Smile/ хвърлям по едно око в темата ви, следя историите и се радвам, че изникна "огледална" отчетна тема Simple Smile...
Аз съм от София и чакам момче с предполагаем термин 18.12.2012 г. Ще ми е много драго да се понавъртам тук с вас.
Хубав ден засега!

# 16
  • Мнения: 520
Ренденце, супер е темата. newsm74
И на мен тук с всички вас ще ми е и много по-добре, защото си ви познавам / макар и виртуално /.
За табличката термин - 27.12.12 с розАв вързоп.
Гушкам ви всички.
Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 843
Добро утро и от нас  Mr. Green
Мец, много си раннобудна  Hug
Стани, здрасти  Mr. Green  Hug
Биипс, добре дошла  Hug
Вече съм в 11-та седмицааа, даже по мои сметки и няколко дни, т.е. 12-та  Crazy
Мец и Стани забелязали ли сте да ядете повече сладко заради момиченцата?  Laughing

# 18
  • Мнения: 39 284
Ето ме и мен.
Туп  Mr. Green
Ренди, мен ме пиши при Деската в априлските бебета.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 09:12 от sigma

# 19
  • Мнения: 2 358
Множим се - ммм колко хубаво  Party

Момичета мен ме болят ребрата по време на сън - някой друг да се оплаче от ребробол ?
Може би трябва да прогоня мъжО от леглото за да ми е по-свободно  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 520
Деска точно вчера четох една статия за яденето на сладки или кисели неща според това дали е момче или момичеhttps://http://semeistvo.rozali.com/bremennost-calendar/p20070.html. Незнам дали се справих с постването на статията.
Аз не съм забелязала да ми се яде повече сладко от преди да забременея. Ям си както преди сладичко и се старая да не е по-много, че точно от сладките неща дебелея.
Blush

# 21
  • Мнения: 2 358
Аз да кажа, че сладко не поглеждам, но дай ми буркан с кисели краставици или солени маслини и гледай какво правя  Blush

# 22
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Я да хвърля аз едно очо тук . Да се намириша малко  Embarassed

# 23
  • Мнения: 39 284
Айде скоро не и като наблюдател, а като споделяш страсти  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 135
Здравейте сладки бременилки Hug Hug Hug
Аз в петък ще ви кажа дали се присъединявам към вас или не,ама дори а да е не аз пак ще ви следя ей,не ви оставям.
А това за сладкото и киселото за мен е измислица ,защото когато бях бременна със сина ми,умирах за сладко,всеки ден по 2-3 шоколада си ги знаех  Embarassed(затова и качих 31 кг за цялата бременност ooooh! Tired Embarassed)и всеки казваше "Ще имате момиче",ама на то излезе мъж  Whistling Party Laughing
Спокоен ден Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 2 843
Перу, кака, много те обичаммм  Mr. Green Айде да ти е на късмет  Hug
Стани, мерси  Hug
Аз понеже имам една близка бременна с мома и тя нагъва яко сладко  Mr. Green Знам, че това са индивидуални неща де, на мен пък фкуса не ми се е изменил много, ям повече сладичко от преди, че преди пък ми се случваше в месеца веднъж.
А мъжо е голям шемет, говори за нас двете, като видяхме сърчицето на прегледа, то само той го видя, и после ми каза, че му прилича на девойка  Joy Как го реши не знам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 135
Е може ли да не види  Party Flutter Crazy,те мъжете имат предчувствие,и моя рече момче и на ти момче newsm78 Laughing Grinning

# 27
  • Мнения: 520
Аз пък си му говоря на То. Незнам защо, но не казвам ще и обличам еди какви си дрешки. Даже вчера ми донесоха няколко бодита и въпреки, че имаше и розовки аз пак си повтарям това като му го облечем, онова като му го облечем........Луда работа. newsm78

# 28
  • в пералнята
  • Мнения: 1 004
Мерси за темата, Ренди, доста ще ми е полезна. И аз ще се запиша, все още не ме слагайте в списъка, защото не съм чула сърчице.  Hug
Искам като Сигмето да се оплача от липса на симптоми. В моята тема всички повръщат, боли ги кръста, глава имат кореми?! Мен само гъдите ме болят и ми се спи. Но ако нямах положителни тестове, никога нямаше да разбера за това си състояние. Според мен си е абсолютно нормално за толква ранен етап де.
И все още за разлика от всички в моята тема не знам при кого ще раждам...

# 29
  • Мнения: 3 794
На мен в началото много ми се спеше. Лягах си в 8,9  Laughing
Гадеше ми се до 14г.с., но не съм повръщала.
Както писах и в отчетната в Искам бебе - корем имах след 12г.с. (не помня точно коя)

Хич не ви трябва да повръщате, за да сте бременни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт