"Искам бебе" ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка

  • 19 631
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 358
Бипс Люлин ми е крайно далечна и непозната дестинация.
Тони аз съм седалищно бебе с два пъти увита пъпна връв около врата  Peace . Сигурна съм, че всичко ще е наред с твоя мъник  Hug И на мен вече ми се иска 45 дневен болничен, а тепърва започва моето бременеене  Rolling Eyes

Да ви попитам - вие как си усещате контракциите. На мен корема ми е доста твърд, но пък иначе нямам никакъв дискомфорт.

# 46
  • Мнения: 3 794
Ренди, я си стой на дупето  Mr. Green Има време до 45-дневния  Wink Сега коремче ще расте, бебчо ще подритва  Heart Eyes
Контранкциите и аз ги усещах като втвърдяване на корема. Нямаше болка при подготвителните, вече при истинските - има  Peace

Тони, всичко ще е наред  Hug

Уф, направо съм пристрастена към вас  Blush

А и днес нямам много работаааа  Whistling

# 47
  • Мнения: 2 843
На отчет и тука  Mr. Green
Първо това-  rotfImao  rotfImao -заради Мецата, сешоара и циците  Mr. Green Хаха, още ми е смешно, представям си Мецан как пита- Скъпа, днес няма ли да си миеш косата?  Joy
Ренди и Стели- вие верно като бременни близначки, бързо да минават болежките  Hug
Петеска и Мецка, и при вас с подутите крачета  Hug
Тони, аз ти писах от там  Mr. Green Всичко ще е наред  Hug
Аз се сдобих днес с анцуг, който е по-широк с една идея и еластичен  Mr. Green
За моите симптоми- рядко и при мен има киселини, забелязах, че като хапна нещо по-мазно. Гадене също рядко и не много силно. Мисля си, че имам и зачатък на коремче, точно под пъпа е по-твърдичко и заоблено  Mr. Green
Хубава вечер!

# 48
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
айде и аз Simple Smile
Дано съм ви от полза Wink  Hug

# 49
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
да ви се отчета - ходихме да се видим с мойта ендокриноложка - как ми се нахили насреща, ако знаете .. вика в кой месец си, отговарям, че утре влизам в 8мия, пък тя ме пита дали няма вече да раждам .. веселячка Mr. Green прегледа ме много обстойно - дъното на матката вече ми е над пъпа, с нормални размери, кръвно 120/80, качила съм точно 10кг. и накрая ми пуснаха направление за изследване на пролактин да го видим колко се е повишил и дали в лабораторията ще го хванат Mr. Green бебка между другото имам чувството, че знаеше къде отиваме, голям протест удари - майка ми се смя, че си говоря на корема как не отиваме заради нея на преглед, а заради мен, ама имаше нужда .. туй хлапе хич още от сега не обича лекари, че да видим де ще му излезе края Mr. Green

# 50
  • Мнения: 84
Ренди, страхотна идея за обща отчетна   bouquetТук е много много по хубаво.
 Да се запиша при априлките. Аз симптомни си нямам, добре си хапвам, ама и ми се похапва и такъв корем съм отпрала, че се чудя с какво да го прекрива, че хич не и се казва още.  Crossing Arms
Меци, браво за хубавия преглем, дете с характер, ама на кого ли се е метнало  Thinking

# 51
  • Мнения: 2 358
Меци Ха ха ха ми не и се ходи на лекар и точка  Mr. Green . Много добре вървиш с килограмите, браво  Peace.
Рози добре дошла и тук  Mr. Green

Аз да ви кажа вчера качих детето на 19-тия етаж и не успях да разбера дали искрено се забавлява като си представя как мама ще мъкне количката ако се развали асансьора или се потресе от ужас от височината, но такива шутове ми вкара, че и двамата брокери и собствениците на апартамента и всички наоколо разбраха, че бебето рита  Crazy

# 52
  • Мнения: 2 843
Добро утро, момичета  Hug
Мец, мечита е с характер още от сега  Heart Eyes Като разправяте как риткат и ми е много мило, нямам търпение и ние да ритамеее  Blush А, специално исках да те поздравя и за 10-те кила, идеално  Hug
Ренди, ауу, 19-ти етаж, моля те недей  Mr. Green Бързо да намерите идеалното жилище  Hug
Рози, привет  Hug
Аз съм добре, вчера обаче излезнахме с приятели и малко ме опушиха с цигари  Crazy Бяхме вътре в едно помещение ни настаниха, дето е скрито и да си пушат на воля, е накрая и на очите ми лютеше и излизах на въздух  ooooh! Понякога се чудя как съм ги пафкала и аз  Mr. Green

# 53
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Деско мойта мома е много скъплива на ритници - обикновено когато не й харесва нещо, тогава го показва .. найш кво е тъпо като сме пред блока и ме питат бебето рита ли и аз трябва да кажа "не" Mr. Green

# 54
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравейте,

влизам само да кажа, че ми излезе резултата от токсоплазмозата:
 IgM - 0.096 , реф. ст-ти до 0.5 NEGATIVE ( - ) от 0.5 до 0.6 Сива зона над 0.6 POSITIVE
 IgG - 4.2 , реф. ст-ти < 2.0 NEG; 2.0 - 3.0 ; >3.0 POSITIV

Направо си отдъхнах  Grinning Но като една типична везна ще пусна и ДНК теста, за да съм 100% сигурна  Grinning

 Hug на всички

# 55
  • Мнения: 2 358
ВАВА аз мисля, че няма смисъл от ДНК-то. Резултатите са чудесни пу пу пу  Peace

# 56
  • Мнения: 84
Вава, супер резултати  Peace
Аз и тук да се отчета след прегледа днес си отдъхнах. Бебс е добре риташе си на воля. Дано и като порасне да рита по много, че да не ме вкарва във филми. Вече сме с гигантските размери 35,2мм и си имаме една прекрасна профила снимка.А и нов доктор си имаме, абе кой кат нас. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 490
Рози Вава браво за хубавите новини
Мойто бебче пък ме скъсва от ритане ... незнам като порасне повече дали няма да станат болезнени тези ритници  Whistling ,апък татко му все го насърчава "Браво мойто момче, ти си ми надеждата да отмъстиш за мен  hahaha "... та така ... весело е у дома  Mr. Green
Погал на всички по коремчета и гърбинки  Hug

# 58
  • Мнения: 2 358
Стели аз ще се възползвам от погал по гърбинката  Mr. Green Снощи мъжо го карах в 3:00 да ми разтрива гърба, че много боли  Tired

# 59
  • Мнения: 1 490
Ренди благородно ти завиждам , в 3 през ноща от ММ освен мелодично похъркване на нищо друго не моА сА  надявам  Mr. Green . Даже Меца като се похвали , че изпросила масаж на ходилата ,вечерта викам чакай да пробвам-пуснах му аванта и като приключи си направих устата за масажче и знаете ли какво ми отговори?-"досега съм те разтривал вътрешно,повярвай ми , утре като се събудиш всичко ще ти е наред "  Crossing Arms Ко'да го правя мойто мъжле , хич не е по тази част  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт