Мартенската мама силно се вълнува , момче или момиче в коремчето палува.

  • 28 457
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
Kale_ и аз съм така. Сутрин съм ОК, но вечер малееееее! Имам чувството, че съм поне в 6ти месец. Отделно имам дни, в които съм по-добре и дни, в които съм доста издута. Явно е от голямо значение какво ям през деня, но до този момент не мога да установя кое ме кара да се издувам. Ужким гледам да не ям бобови, царевица, люто и такива работи, но сигурно има и други неща, които подуват.

Да ви кажа, че на 3ти бях на втора ФМ. Втори БХС няма да правя. Докторката ми каза, че е добре да си направя и 3Д след 20-та г.с., та съм се записала на 06.11 при доц. Томова. Говорих директно с доцентката. Каза ми, че ако всичко е ОК, прегледът продължава около 15-20 минути, но при по-сложни казуси е правила прегледи и от по час и половина. Дано моят да е от кратките. Интересното е, че след 20 г.с. на този преглед те гледат с 2, 3 и 4Д и оглеждат много добре сърчицето, т.е. ако всичко е ОК с него, няма нужда да се ходи после специално и на кардиолог. С резултатите от 6-ти, след това отивам при моята си докторка, за да ги види.
 

# 736
  • Мнения: 16
Момичета ФМ сега заплаща ли се или се поема от касата?

# 737
  • София
  • Мнения: 423
За съжаление не се поема.

# 738
# 739
  • Мнения: 0
zdr,mn se radvam 4e sam ve4e 4ast ot bg-mamma i moga da si komunikiram s vas.I az sam martenska mama i mi e vtora bremenost,pojelavam na vsi4ki ni zdravi i hubavi bebeta i leka bremenost na vs,terminami e na 11.03.2013 ako iska nqkoq mama da spodeli o4akvam da si pishem,mn shte se radvam. Uspeh na vsi4ki. preggo

# 740
  • Мнения: 2 843
Аксиния, заповядай в новата ни тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681878.new#new
Във форума се пише на кирилица  Simple Smile Лека бременност ти пожелавам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт