Есенен дъжд по прозореца трополи, Септемврийска рожба сладко в легълцето си спи!

  • 28 247
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Ето ни и нас с Ангелчето:)
Честити бебчета на Миката и Бели. Да са ви живи и здрави и много късмет им пожелавам.
Момичета, нямам време да кача снимки. За целта трябва да седна на компютъра. Дори не съм видяла нашите септемврийски бебчета.
Добре дошли на Анхела и Велвиамо.
Калинче, стискам палци и побързай, че деугите вече им е време да ги изписват;)))
Толинка, стиснати палчета и за теб.
Ние с бебчо сме добре, сега сме го оставили да спинка на балкона на въздух.
В края на седмицата сме на консултация. Но по нашия кантар си върнахме теглото от раждането. Което ме радва.
Само на кърма сме, режим няма. Но ако се успи много го гушвам и той сам захапва. Вечер има един рев истеричен, незнайно защо. Нахранен, сменен памперс. Не се гърчи- предполагам не са колики. И въпреки това му давам по един капкомер Инфакол. Успокоява се като го гушна аз, но задължително преди това трябва да пореве, независимо кой го е гушнал.
Сменяме памперси нон стоп. Мия го на чешмата и на връщане от банята или аз съм наакана, или килима или хавлията;))) Ако пропусне акото ни напикава;)))
Опитва се да ни върти номерца и той:) заякна малко и се започна.
Гушкам ви, мъжът ми си свърши работа на компа. Ще пробвам да кача снимки:)
Леко раждане на всички, по Фейтски:))

# 61
  • Мнения: 15
Е мен утре няма да ме пресират, само ще съм под наблюдение, малко като на Мартичка случая.
Ще ме почакат, после ще се опитат да ми предизвикат нормално раждане и чак ако това се закучи ще ме режат ...   #Crazy последния вариант даже не го мисля за възможен, да не си казвам пак мнението, че предния път ми се скарахте Simple Smile

# 62
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
 Wink

# 63
# 64
  • Мнения: 147
привет,

за подсилване на кърмата и за колики ми направи билкарката една смес от билки, ще потърся описанието и ще го преведа /че беше на някакво хвърчащо листче/. Освен това съм си взела /от щанда с подправките/ семена от анасон, кимион, резене, а като си намеря ще си взема и копър. Тях си ги ползвам и като подрправки, така че даже и да не ги ползвам за чай, няма да останат Wink

Успех на всички предстоящи!

# 65
  • Мнения: 156
вие хубаво се шегувате с Альошата и ходенето до него за бързо раждане, ама аз си правя други асоциации с едно бивше гадже със същото име  Laughing Laughing Laughing Laughing
освен до него да ида,та да се види края Joy

# 66
  • Мнения: 478
хахах Ди ходи,и ако нещо подейства,ще навестим въпросния, че Пловдив идва далечко Mr. Green
Ние най-накрая взехме количка,качих снимки .

# 67
  • София
  • Мнения: 476
Лъки страхотна тема  bouquet
Днес след тоновете всичко е ок и май скоро няма де се ражда - хахаха май другия месец
Решила съм ако до неделя не родя с мъжо да палим колата и право на Альошата - па  дано помогне Laughing
Честито на всички нови мами , а на нас останалите дано има много паднали тапи , изтекли води и контракции  тези дни ,  че това нашето на ништо не прилича Mr. Green

# 68
  • Мнения: 154
           На всички мами да си ви живи и здрави бебчетата, а на останалите, като мен, желая много късмет и леко раждане!
Моят термин е 15.09., но до момента никакви признаци за предстоящо раждане. Искам да родя нормално, но...Спокойствието вече взе да ме напуска. Чакам доки в четвъртък да си каже думата.
Вечер момичето ми много буйства, просто 2, по някой път и 3  часа не ме оставя да мигна. Рита и се мято. При вас така ли е?

# 69
  • Мнения: 15
kanekorso и моя герой много рита, но като цяло ме оставя да спя... Наместваме се заедно и после си спим. Усетих, че е най-активен следобед и когато го возя в колата, тогава умира да си се разпъва, да прави задни ножици и т.н. Simple Smile Но съм сигурна, че след няколко дни това много ще ни липсва Hug

# 70
  • Мнения: 0
привет,

за подсилване на кърмата и за колики ми направи билкарката една смес от билки, ще потърся описанието и ще го преведа /че беше на някакво хвърчащо листче/. Освен това съм си взела /от щанда с подправките/ семена от анасон, кимион, резене, а като си намеря ще си взема и копър. Тях си ги ползвам и като подрправки, така че даже и да не ги ползвам за чай, няма да останат Wink

Успех на всички предстоящи!

Августа ще съм ти благодарна да споделиш описанието на сместта Hug

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 14
 smile3525 smile3504   Честити бебенца на Миката и Бели.Да са им живи и здрави малките съкровища.

# 72
  • Мнения: 154
kalinas аз пък си мислех, че вече трябва да им е много тясно за да "танцуват" така. Дори започнах да се притеснявам, за дълга пъпна връв или ,че не му е добре на бебето.... Sad

# 73
  • София
  • Мнения: 104
Екстра им е на бебоците, на мен като не буйства ми е едно тревожно, а и като цяло това ми е най-хубавото усещане на бременността и си говорим с моя мъж колко ще ни липсва.
Аз бях на преглед днес, много хубав запис, 3 кила бебе, всичко ОК. Интензивни разходки и го чакаме до края на месеца, малкия маймун Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 147
Чай за след раждане, за кърма:
Скрит текст:
Тази смес подпомага кърменето, стимулира млекопроизводството и подсилва млякото. Помага също така възвръщането на матката във форма и успокоява коликите.
Съдържание: Пореч, Лечебна ружа, листа от червена малина, червена детелина, мента, резене, бенедиктински трън, Котешката мента. Пийте 2 до 6 чаши на ден.

Общи условия

Активация на акаунт