Есенен дъжд по прозореца трополи, Септемврийска рожба сладко в легълцето си спи!

  • 28 228
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 510
francheskasweet, честит ти принц! Живи и здрави и бързо да се възстановявате!  bouquet

Честит първи учебен ден на всички ученици и най- вече първокласници. Да им върви по вода! (тук много ще им върви, сутринта се изля един дъжд като по поръчка  Laughing)
Разбира се, честито и на мамите, които практикуват учителската професия  Simple Smile


Честит имен ден на всички, които носят имената Вяра, Надежда, Любов и София! Да са живи и здрави!

# 691
  • София
  • Мнения: 476
Честито на всички празнуващи днес!
Честито и на мама Франчи да са живи и здрави!!!!!
Ние сме си 2 в 1 и не дава никакви признаци скоро да се ражда моето бебенце. Нервите ми са опънати до краен предел - може би ще полудея до края Mr. Green

# 692
  • Мнения: 0
Честито на всички нови мами! Да са им живи и здрави малките съкровища и само радост да им носят!
Честито на всички именници!
Честито и на всички ученици и техните родители!

Днес ще ходя да се боря отново с ОБ. Да видя какво ще ми кажат. Май вече ме хваща шубето да си чакам вкъщи.

# 693
  • Мнения: 369
Inna_78 Дръж се!!  Hug Знам го това гадно чакане, особено като започнеш да преносваш  ooooh! Днес не беше ли на преглед? Много благодаря за поздравите от Гагова!  Heart Eyes

juliya_r Мила, пробва ли се в Шейново?  newsm78 Мисля че там ще те приемат и ще те качат на 3 етаж при рисковата бременност. Там са много добри специалисти, ще ти обърнат внимание.

# 694
  • Мнения: 0
juliya_r Мила, пробва ли се в Шейново?  newsm78 Мисля че там ще те приемат и ще те качат на 3 етаж при рисковата бременност. Там са много добри специалисти, ще ти обърнат внимание.

мама зайка_, благодаря ти за съвета! Не съм се пробвала в Шейново все още. Мислех днес ако не ме приемат в ОБ да ходя там.

# 695
  • Мнения: 478
Честито бебче на мама Франческа!!!
Честит първи учебен ден,честито на всички именици и празнуващи днес!!!
Честит празник на град София!
И аз сутринта заведох малкия на градина,от днес сме в нова и той малко се разтрои,но се надявам бързо да свикне и да се адаптира.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 18
Добро утро ! Hug
Честит имен ден на всички празнуващи днес!Честито на малките ученици!Честито на Франчи,Калина и другите мами,които се радват вече на рожбите си !
Според моето дете ще раждам утре сутринта....да видим  Joy Whistling

# 697
  • Мнения: 39
Честито на мама Франчи   bouquet

# 698
  • Мнения: 24
Честит  малък принц Франческа!Да ти е много здрав!Нека ти дарява посланието на този ден-вяра в него,надежда за безкрайно добро и любов ...Вече носиш най-силната любов в сърцето си ,която никога няма да се изхаби или стихне!Пиши как се чувстваш!И нагушкай малкия фин господин от всички нас.
Ние поспахме:).След като снощи не пожела да заспи цели 6 часа и искаше все да е гушнат,накрая заспа  върху мен и се събуди 4 часа по-късно.Папка и  айде още 5.Нов човек съм:).Все пак да питам-нормално ли е за бебе на 10 дни да не спи чак такива големи интервали от време?

# 699
  • София
  • Мнения: 476
Inna_78 Дръж се!!  Hug Знам го това гадно чакане, особено като започнеш да преносваш  ooooh! Днес не беше ли на преглед? Много благодаря за поздравите от Гагова!  Heart Eyes

juliya_r Мила, пробва ли се в Шейново?  newsm78 Мисля че там ще те приемат и ще те качат на 3 етаж при рисковата бременност. Там са много добри специалисти, ще ти обърнат внимание.
Не съм на преглед днес. Гагова ме вика, чак в четвъртък Mr. Green

# 700
  • Варна
  • Мнения: 64
Здравейте, момичета. Честито на всички нови мамчета Simple Smile. Да са живи и здрави. Аз тази вечер най-после спах два пъти по 3 часа  Mr. Green. Не мога да го махна това нощно хранене и това е. През деня редувам шише, цица, шише, цица. Не всеки път иска да суче, лигави се нещо, ама нощем като е гладен захапва бързо бързо Simple Smile. Иначе зърната ми се оправиха вече и гърдите ми сякаш станаха по-големи въпреки, че ги цедя. Има доста мляко. Първо го слагам на гърда и после си дояждаме с шишето. Малко мъка ама вече свикнах. Ще изкарам няколко месеца  Grinning

# 701
  • Мнения: 4
Честито на учениците и майките им, особено на първолаците! Много весели и пълноценни изживявания им пожелавам, аз като си спомня с каакво нетърпение чаках първия учебен ден... Heart Eyes

Честит имен ден на празнуващите, ако има такива веднага да си признават  Hug

Честити бебчета на Натали, Калина, Франческа, Каси, Августа и Зорница, бързо да се оправяте, а бебоците много да слушкат и да ви радват
!!!

Една от нас, и аз се мисля с това преносване, но без файда  Crazy ще имам мързелива мишка  Joy

Иначе вчера имах първи 2 контракции на записа на тонове, но пък не ги усетих  newsm78 поне да беше подходящо за разходки....

# 702
  • Мнения: 24
Oох милички,взех че се върнах назад в онази нощ на 5ти когато ми изтекоха водите и изчетох всичко до появата на малкия ми Тео.Много благодаря на всички за това,че сте ме мислили,стискали палчета и за пожеланията след моята бейби вест.Куража определено ми е трябвал:))).

# 703
  • Мнения: 51
ЧЕстито на мама Франческа smile3525
ЧЕстито на всички ученици и учители и на всички иманници!Днес е прекрасен ден!А и колко много си заплчхме 17-ти да раждаме- сега ще видим Mr. GreenИначе при мен никакви признаци #2gunfire
Единствения напредък е,че най-после с таткото избрахме уж окончателно името-Йоана Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 39
Честито на новите мами! Много здраве, касмет и щастливи мигове за вашите слъница!

Общи условия

Активация на акаунт