КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 47 712
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Момичетааааа, пак ме изпреварихте! Да взема да почерпя следобедно:

   

                         

# 31
  • Мнения: 5
Янче супер почерпка !Мнооого вкусно изглежда !Да ти е жив и здрав Криско !Да дочакаш внуци и от него  HugБлагодаря !
Момичета вече съм спокойна !Приключих с покупките Остава красивото опаковане !И то ще стане  врлеме до 29.09 имам
Роска ,да наистина идвам в Пловдив ,но директно за събитието ,което ще бъде на обяд и  после се отправяме за София Нямам идея къде живеят сватовете ,така че ще оставим срещата за друг път Ако искаш на лични ми дай телефона си Просто ще се чуем,пък да не се окажете комшии Joy hahaha
Момичета дайте рецепта за чушки рибки -печени правих ,искам хрупкави Взех кг от тях,1/2 от лютите и малко чорбаджийки ,та да ги мешам в бурканите  Моля за изпитана рецепта Утре мисля да ги прибирам в килера...Сега ставам да слагам масата за вечеря че скоро деди ще си дойде А как ухае имамбаялдъто във фурнатаааа...
До после ! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 4 177
И от мен

Честит имен ден на Крисковците на Мая и Янчето! Да са здрави, весели и щастливи деца!


Римарче, добре дошла от екскурзията. Разказвай за това, дето си видяла и преживяла.  Hug

ООООО, още не е дошло времето. От 3.10 е. Сега бачкам!!! Парици ще събирам  Joy

# 33
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нелка , аз правя рибките сурови.
В буркан от компот слагам  до долната резка дето е оцет винен,
лъжица супена сол и по малко от една лъж. захар ,
чесънче скилидка , две , копър ,някое колелце морковче и редя
чушлетата който преди това леко съм сцепила с нож на две и наливам
до горе с вода. Обръщам ги само да кипнат капачките и са екстра. Peace
Дано ме разбра , че го обясних ...  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 387
               Ето ме и мен на вечерната проверка!Капнала от умора,с адско главоболие и въобще съм скапана от всякъде! Sad
               При това ме нервира и една патка от входа дето все обвинява другите и все не си плаща сметките.Наврях я няма да ви казвам къде и то набързичко.  Twisted Evil
               Нелка,браво на теб оправна свекърва си и ти пожелавам приятни емоции.
               Яне,както съм прегладняла направо се окапах. Embarassed В момента аз пиша,а дедито ми приготвя вечерята.
              Утре рано-рано се отправяме към северозападналата част от милата ни родина и то в компанията на зълвата и мъжа и.И пак с нашата кола,че тяхната и т.н. все намира извинение да икономиса бензина и разходите,ама вече не ми пука. Mr. Green Събирам сили да понеса постоянното и мрънкане. Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 16 035
Честит Кръстовден на именниците в темата ни!  Да са жив, здрави и много щастливи!
Янке, точно този сладкиш мноо го обичам и хапвам с апетит.
За чушките рибки и аз знам рецептата на Жабката, но със 3 аспирина и без завряване.
Правила съм я с чорбаджийски чушки, оставаха хрупкави до пролетта.
Дидиа, лек път и не се ядосвай. Купи си някой клюкарски вестник и си чети или решавай кръстословица. Така времето ще мине лесно, няма да се задълбочаваш.
Иначе аз имам дилема - канена съм в неделя наобяд на питка на поредната племенница на Пламен,  внуче на брат му. От една страна не изгарям от желание да отида. Вуйчото на бебето беше съученик на Ани, в племето правеха разни клюки и интриги. Детето ми имаше СМСи със заплахи, че ще я разфасоват, че ще я намеря размазана в канавката. Проблема, според болните им мозъци беше, че Ани/на 15 г. тогава/ сваля дядото/45 год/  на бебето. А тя просто си говореше любезно с брата на Пламен в наше присъствие. Аз вдигнах яка патардия, Пламен мигаше на парцали, а Ани ги "респектира" с приятели на баща си, когато не очакваха.. От тогава се виждаме рядко, и си мълчим на различни теми. Сега - ела на питка.
Да ама ходенето на питка предполага смислен подарък и пари на ръка. Не искам да ги давам за такива хора. А пък и по това време имам час за маникюр/с ваучер/ и не ми се изпуска. Салона беше дълго време в отпуска, ноктите ми са начупени. Опитах се днес да откажа културно, не става. Пламен се блещи - детето не било виновно. Аз пък не искам да харча пари за дете на жена, която заплашва моето.
Та приемам предложения за отказ.
ПП - аз си пиша и споделям. Не сте длъжни да отговаряте. Знам, че написаното от мен е са нормални отношения между роднини. Но аз и за роднини не ги имам. Измислих си отказ - времето за маникюр се е удължило, предната клиентка закъсняла и са я взели по-късно.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 22:53 от Aisha

# 36
  • Мнения: 77

Честит имен ден на Криско на Янчето и Криско на Мая! Heart Eyes Heart Eyes
Да са живи, здрави, големи мъже да станат! thumbsup


Днес ходихме три момичета от Клуба на гости на четвърта, която със съпруга си живеят във вилната зона на нашия квартал. Добре си изкарахме, ние занесохме това-онова, те се приготвили с това-онова!
Отрупахме масата в беседката като се започне от тяхно производство домати, пипер /печен/, лук, картофи, чушлета,  салата от миди, изпекохме туй-онуй на барбекюто......та до два сорта грозде от асмата  иииииии приключихме с любимия ми десерт-  сладолед!
Отидохме към 10 часа преди обяд и се прибрах малко преди 18 часа, чуден ден беше! Laughing

Утре от 19 часа имаме среща от фейса, ще ходим на рибно заведение в Морската градина.

Учебната година в Клуба приключихме края на м.юни, с екскурзия до Созопол и Замъка в с.Равадиново, писах ви, и излязохме уж в двумесечна ваканция, пък изобщо не се спряхме.
Особено аз! tooth
Вчера случайно си направих равносметка, от м.май до м.септември съм ходила на 11 екскурзии и екскурзийки!
Първата беше из Европа- Виена, Будапеща....два пъти ходихме на гости в Нови пазар, един път в Девня, до устието на Камчия, после Созопол-Равадиново, после ходих на срещата в София, ходих на Бузлуджа, после на Петрова нива, после на Кръстова гора и приключих хайманосването в Кюстендил, с хорчето ни.
С една дума - доволна съм от пролетно-летните месеци! Laughing

Ще си лягам вече, че от чистия въздух във вилната зона ли, от преживяните емоции ли, но нещо ми се додрема!



ЛЕКА  НОЩ !

# 37
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , нямам си на идея к'во да съчиниш ,
за да не отидеш.  newsm78
Ей , Танче , евала.  Heart Eyes
Жива и здрава още много години да хайманосваш.  Hug

# 38
  • Мнения: 5
Добро съботно утро момичета !
Днес съм първааа и как няма като снощи веднага след сериала за Маги  и си легнах
Хайде на закусааа Това направих днес
Жабче,Айша благодаря за рецептата Днес така  ще ги направя Точно такива хрупкави ги искам !
Диди,надявам се наистина на добри емоции,но знам ли!
Айша,що да ти  е трудно да откажеш?Неразположение някакво и готово!Аз не бих отишла при такива минали събития!
Пожелавам ви хубав ден и ставам че деди  и той се надигна та да закусим

# 39
  • София
  • Мнения: 1 740
   Добро утро,КГБ!


# 40
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 
 ДОБРО ДА Е!

Яжке, котка да си на това време Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 16 035
Добро утро от мрачна, облачна и влажна София. Напомня ми, че есента е вече близо.
А не искам студ.

# 42
  • Мнения: 2 099
 newsm81 Ето съм!  love001 newsm51
Куклички мили! Като се затъжа - наминавам и попрочитам туй-онуй. И се разведрявам.
Иначе вие си знаете - като мина на емотиконо-изразяване - значи са ме нагазили много ангажименти. Сега са хубави - родата от Германия.

# 43
  • Мнения: 894
Добро утро,момичета! Hug Hug Hug
Моите ме събудиха в 5 часа ,че тръгнаха на лов.Пак легнах та до сега.Тука се чуди облаци ли ,слънце ли .Дано да е второто.
Нели ,мерси за мекичките и на мен вчера ми дадоха една рецепта ще я пробвам.
Яжка мерси за кафето и котешкото шоу.
Здравче радвам се да те видя.
Айша снощи казаха ,че времето започва да се разваля от запад на изток.
Танче,браво на теб ти си безкраен купон
Пожелавам Ви приятен почивен ден!

# 44
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 432
                                        Добро утро, момичета!
                                Нека е свежо и усмихнато, последвано от един прекрасен и успешен ден!

                                 

На празнувалите вчера желая много здраве и късмет !   smile3525

А това за "пъргавелките", прочетете и се съобразявайте с правилата...... tooth tooth tooth

                     

Приятен ден       yes     Stuck Out Tongue     yes

Последна редакция: сб, 15 сеп 2012, 09:52 от tutulina

Общи условия

Активация на акаунт