Избор на прахосмукачка Зелмер! Помагайте.....

  • 82 064
  • 209
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 20
Здравейте! Нуждая се от помощ при избор на прахосмукачка Зелмер. Искам да е с воден филтър, да може да чисти добре мокет и килим, както и да е перяща. Благодаря на предварително за помощта Flowers Hibiscus

# 166
  • София
  • Мнения: 2 298
Здравейте! Нуждая се от помощ при избор на прахосмукачка Зелмер. Искам да е с воден филтър, да може да чисти добре мокет и килим, както и да е перяща. Благодаря на предварително за помощта Flowers Hibiscus
В последните няколко страници е обсъждана точно такава прахосмукачка.

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Здравейте! Нуждая се от помощ при избор на прахосмукачка Зелмер. Искам да е с воден филтър, да може да чисти добре мокет и килим, както и да е перяща. Благодаря на предварително за помощта Flowers Hibiscus

Аз си взех червеният Зелмер. Много съм доволна. Ползвам я с водния филтър, чисти добре, не мирише след това на прахоляк, събира всички косми от косите ни по килимите. Чакам да се постопли времето и да пробвам перящата функция върху килимите.

# 168
  • Костандово
  • Мнения: 116
Здравейте момичета,какво ще кажете за тази прахосмукачка,доста изчетох за тези перящите

https://www.emag.bg/perjashta-prahosmukachka-zelmer-aquawelt-plu … tm_medium=android

# 169
  • Костандово
  • Мнения: 116
Момичета моля за съвет,решила съм да си взема перяща прахосмукачка,но съм пред дилема коя да е червения зелмер или белия,ще съм благодарна,много изчетох,но някой друг съвет не е излишен 🙂

# 170
  • Мнения: 138
Здравейте! Имам червения Зелмер, бихте ли ми препоръчали препарат за пране?

# 171
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
И аз се чудя каква да взема! Май ще е Зелмер, но има много избор и противоречиви мнения.. водния филтър звучи добре, но това с миенето след всяко чистене.. не знам

# 172
  • София
  • Мнения: 1 272
Здравейте! Имам червения Зелмер, бихте ли ми препоръчали препарат за пране?
А з си купих от ДМ едни препарати, единия се вприсква дитектно не се слага в прахосмукачката и така ми е по лесно, пръскам само вода с нея и много хубаво се изчисти .

# 173
  • Костандово
  • Мнения: 116
Здравейте! Имам червения Зелмер, бихте ли ми препоръчали препарат за пране?
А з си купих от ДМ едни препарати, единия се вприсква дитектно не се слага в прахосмукачката и така ми е по лесно, пръскам само вода с нея и много хубаво се изчисти .

Здравейте,бихте ли споделили какви са препаратите?

# 174
  • Варна
  • Мнения: 379
Здравейте, искам да споределя, че след като упорито се опитвах да си купя червения Zelmer, но наличността беше изчерпана навсякъде , в т.ч. он-лайн, най-накрая разбрах, че Bosch са купили Zelmer неотдавна.  Така, че моделите на Zelmer, които се предлагат тук и там са последни и са до изчерпване. От тук на сетне само Bosch. И така, сега се сдобих с червен Bosch аналогичен на червение Zelmer. Bosch са с 2г. гаранция.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 15:10 от Saly

# 175
  • Мнения: 19 482
Поредната покупка, която ще затрие една евтина и хубава марка и ще намали разнообразието на пазара. Нека си има Бош, обаче Зелмерите бяха доста по-евтини и наистина добри. Жалко. И аз отдавна забелязах липса на нови модели Зелмери.

# 176
  • Варна
  • Мнения: 379
За сега моделите, които предлагат са идентични с перящите на Zelmer, мисля, че дори и  като цветове са еднакви, както и цените са същите. А  тези с воден филтър,  но без перяща функция не сe предлагат.  Какво ще се случи в бъдеще не знам, но и аз по-скоро очаквам обезличаване.

# 177
  • Мнения: 35
Здравейте имам прахосмукачка Zelmer Aquawelt Pro ZVC764CT но се налага да сменя торбичката - никъде не откривам торби за тази прахосмукачка - вие от къде и кой модел купувате така че да пасва на Зелмера? Благодаря!

# 178
  • София
  • Мнения: 1 272
Не ползвам торбичка само с воден филтър пускам. Доволна съм. Иначе има един сервиз в София който предлага резервни неща за Зелмер. Забравих улицата , пресечка на Ботев е срещу 2-ра градска болница.

# 179
  • Варна
  • Мнения: 379
Мисля, че е възможно торбичките на аналогичния модел на Bosch да са съвместими. Може да порверите, ако не намерите Zelmer.

Общи условия

Активация на акаунт