Инвитро Тутракан

  • 81 502
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
аз  също ви пожелавам успех на вас и на себе си .Вярвам че всичко ще мине добре и на края EFP preggo luvbed

# 16
  • Мнения: 9
Успех и от мен , нека новата 2013г. я посрещнем с томбаци от здрави и хубави бебчета.Нека стискаме палци всички заедно и да вярваме в късмета си. Радости на всички! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 79
Хайде де няма ли момичета правили,правят или ще правят ин витро в Тутракан.Нека бъдем заедно в този важен за нас момент Peace Praynig

# 18
  • Мнения: 21
nelu - записвам се и аз в твоята темичка - предстои ми инвитро в Тутракан

# 19
  • Русе
  • Мнения: 90
Живот и здраве в началото на 2013 година ще правя втори опит в Тутракан. Но този път искам да направя преди опита всички възможни изследвания. И да се надявам, че от втория опит ще успея Sad.

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте,момичета!Накратко за мен-пациентка съм на д-р Л.Бойчев,през септември правихме инвитро на естествен цикъл с лека стимулация,опита ми преключи в понеделник на 01.10 с отрицателен резултат за съжаление.Сега чакам одобрение от фонда,което според мои изчисления трябва да е някъде към коледа,така че в началото на 2013г. втори опит силно се надявам да е последен.....

# 21
  • Мнения: 79
Аз искам да попитам какви изследвания се правят преди инвитрото,на какви парички излизат,там ли се правят преди самата процедура ли се правят и какви изследвания са желателни да се направят по рано

# 22
  • Мнения: 79
Желая и на двете ви успех и последни опити и да ни зарадвате с EFP preggo

# 23
  • Мнения: 23
От клиниката ще ти дадат списък-Спин,васерман и хепатит В и С ги правих в моя град(могат да минат и по здравна каса,ако се пребориш с личния лекар за направления),иначе струват около 60лв. на човек.Кръвна група ако нямаш документ,също трябва,микробиологиите ги правихме в Тутракан,хормоните пак там,други на мен не ми е искал д-ра.

# 24
  • Мнения: 79
А при теб какъв се оказа проблема и кой номер си по фонда , ако не те притеснява да кажеш... smile3503 smile3503 Питам за да мога да си направя и аз преценка за мен самата

# 25
  • Мнения: 23
Ами ние сме с мъжки фактор,доста лоши показатели.. Cry,номера ми е 1593....,сега са стигнали с раздаването до 15099,раздават по около 400 на месец долу горе,единствено леко ме притеснява факта,че още си стоим със статус "Предстоящо разглеждане.....",а не "Одобрена", но уж ако имало проблем с документите е трябвало да ни се обадят досега,имало забавяне с обработката на данните.. newsm78,пък ще видим накрая-само да не са сметки без кръчмар,да не би нещо да не ни одобрят.....когато подавахме д-ра ми каза,че по принцип няма как да не ни одобрят,но знам ли....

# 26
  • Мнения: 79
Ами аз сам сигурна че сте одобрени,защото четох някаде че ако не се обадят през парвия месец,значе всичко е наред.Друг е въпросът че те забавят да обновят информацията в сайта.Не се притесняваи всичко ще мине и този път ще бъде+++трябва да си силна.На мен самата ми е за първи път и ми е толкова трудно и непонятно всичко,но гледам да не се отчайвам и да съм силна.

# 27
  • Мнения: 23
Кога според твои изчисления ще ти излезе номера.... Wink,може да сме заедно или ти чакаш всеки момент newsm78

# 28
  • Мнения: 79
Ох, до мен има още много.Аз се надявам за март или април 2013  Weary.Но пък го гледам от хубавата страна че имам време да си пусна някой изследвания предварително ,че ако има някакъв проблем да се избавим от него NaughtyНо знам че всички преди мен ще ми вдъхнат кураж с положителни резултати Hug Praynig

# 29
  • Мнения: 79
а колко струват микробиологичните и хормоналните изследвания и какви точно са микробиологичните изследвания-искам да знам защото мисля да си направя едни такива предварително за мое спокойствие,че четох че една от причините  за неуспешни опити била лоша микробиология newsm78

Общи условия

Активация на акаунт