Пазарът Кирков или т.нар. Женски пазар са дърти измамници!

  • 5 326
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Тарикатите са на всякъде!Вчера от хали"Красна поляна" реших да си купя печени пилешки бутчета по 0.70 лв.!Нали пилешкото пада!Така пишеше на етикета!Но се оказа ,че това било цената на 100гр.Та си купих за пръв и последен път 3 бутчета за 5.34лв. Hug

# 16
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Този пазар трябва да бъде пометен и бат Бойко да напрви пешеходна зона Там. Стоката понякога е доста евтина, но или те удрят в грамажа, или ти прилагат дребни трикове- като червените чадъри над домати, праскови и кайсии, така че да изглеждат по -зрели. Пазаря си плодове или от определена сергия на нашия пазар(Красна поляна) или от големите магазини. Напоследък си купувам от Т-Маркет в Гевгелийския и трябва да ви кажа че всеки път оставам изумена как 7 големи банана в Т- Маркет и пет малки на пазара са все 1 килограм. Shocked ooooh! Да се чуди човек какво разтегливо нещо са физичните явления newsm78

# 17
  • Мнения: 7 640
съвсем точно!
Друг гаден номер е да лъжат с рестото.
На пазара в Мусагеница, който незнайно защо е от скъпите, си купувам от най-скъпите ябълки, щото само те ставаха за ядене. Първо вкъщи се оказа на домашната везна, че килото е 700гр, което е 30% Close разлика и второ се опита да ми върне 3 вместо 13 лв. Като кажах-нещо рестото не е наред, тя веднага извади още 10 лв, без да се чуди. Мислела, че съм дала 10, а не 20, как веднага се сети с колко е сбъркала.
Отвратително е да купуваш плодове и зеленчуци от пазарите, но не винаги мога да отида да хипермаркет.

# 18
  • Мнения: 9 990
А какво стана със задължителните касови апарати за сергиите? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 327
какви ти касови апарати?? като няма контрол и няма самосъзнание пука му на профана, че има закони и наредби! нали се сещаш и колко цигани продават дребни неща? минава полицая и казва да се махат, те казват ок, и слизат 10 метра по-надолу...

# 20
  • Мнения: 35 968
не е истина просто!

# 21
  • Мнения: 9 990
Абе за циганите с масичките и с чорапите и другите боклуци-ясно,за сергиите питам,не минават ли на проверка...аз сега като се замислям-не съм си искала бележка,а трабва...ще започна да си искам,ако нямат-да си задържат стоката.

# 22
  • Мнения: 1 410
Много са хитри!
Преди бяха едни нули с ченгелчета на деветка отдолу, дето само с микроскоп се вижда.
Аз затова пазарувам само от една жена, която ми е приятелка вече и никога не ме мами и ми казва, кое

# 23
  • Мнения: 1 327
пенелопа, аз ти давам пример за очевадните нарушения... щото човека може да си има касов апарат нейде под сергията.... но и ние не сме свиканли да си искаме бележка.. на мене ми се случи да ми трябва касова и бележка и въпреки, че сергията работи жената мче изгледа много пренебрежително и с отвратителен тон отговори "ха, к'ва бележка? бележка до 18часа, след това отде да ви я взема".. това на първата сергия за перилни препарати от към Екзарх Йосиф.. работи и едно кривогледо момче, ама и двамата са.. хвани единия, удари другия...

Общи условия

Активация на акаунт