Клуб "полицейска съпруга" - тема 4

  • 62 530
  • 797
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 423
Ох, не ми говорете...На мача "Лудогорец" - ЦСКА през месец май (финалният мач за шампионата), бях бременна (триплодна бременност) и гледах на екрана как малоумната агитка от клетката хвърля бомби и факли точно в краката на мъжа ми.... От тогава намразих ЦСКА и феновете им, и не гледам мачове, които пази той!

# 76
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте не съм писала цяла вечност.
Murka, да не сме били в една смяна в Долна баня миналото лято(средата на юли)Simple Smile И при нас имаше много близнаци.
Ние бяхме едната двойка   Mr. Green.
На мен лично много ми хареса в Долна Баня. Супер спокойно кътче. Тази година ако ни одобрят отново сме там.
Ние освен на Боровец на лифта (открит и закрит), фермата за щрауси, Костенският водопад ходихме до 7-те Рилски езера.
Стаята ни нямаше тераса, но това въобще не ми липсваше. Защото реално само по обяд и през нощта се прибирахме.
Интернет -няма, но под почивната база има хотелче (не му помня името ) с басейн и нет.
Храната е страхотна и евтина. Барчето е на супер народни цени.
Спането в стая с 4-ри легла (две стаи с по 2 легла, но без врата между стаите , а с перденце) струваше 120 лв - т.е. 12 лв на ден за 2 възрастни+ 2 деца (4 год.)
Храната беше около 200 лв, което за закуска, обяд и вечеря си е супер.
Между другото бях резервирана за базата, очаквах да има само възрастни двойки - а то напротив много семейства с малки деца.
Успех на всички в търсенето на местенце за лятна почивка  Hug

# 77
  • Мнения: 2 259
Тази  година ще пропуснем,но за догодина я  ми предложете за нашия състав база и как да заявя стаи.Не държа да съм с голямата мечка в една стая Mr. Green. /мъжа/.Ще си ходим на гости при нужда.Децата нямат претенции с кой да спят.

# 78
  • Мнения: 213
Здравейте,
ще си позволя да пусна тук този линк:


http://www.facebook.com/#!/groups/310880285708398/?bookmark_t=group

- група за подкрепа на полицая от с. Баня, който оцеля след задържане на лица, уличени в кражба, едното от които го напада с брадва. Оцеля...засега, сега срещу него има заведено дело.

Ако не отваря линка, но проявявате интерес, може да потърсите групата във Фейсбук - "Да подкрупим полицай И. Лулеов от с. Баня"

# 79
  • Мнения: 0
Запис на още една  полицейска съпруга.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Момичета, позволявам си да пусна отново сметката на съпруга на нашата мила  Мари, който както знаете е колега на мъже ни и води тежка борба за живота си. Sad Нека който с колкото може да помогне, за да им е спокойно поне финансово, че разходите са големи и непосилни!

BIС:ТТВВВG22

IBAN: BG13TTBB94001521005354

Валентин Георгиев Николов

Сметката е в "Сосиете Женерал Експрес Банк"

Ето я и темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=691930.0

Може да се вкючите в молитвите! Всяка положителна енергия е полезна!  Hug

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Пиша друг пост, че да не се слива с молбата ми за помощ. Надявам се Мари да няма нищо против горното!  Hug

Вале, аз като рекламно лице на Долна баня, ама наистина много ми харесва там! Това е мястото за вас, според мен! Не съм виждала стаи 2+3, но дори и да няма, не мисля, че ще е проблем да се сложи доп. легло.
Някой знае ли кога започват записванията тази година? Миналата беше 1.4. Ние най-вероятно пак ще пишем Долна баня, този път през Август. Дано сме живи и здрави, че чакам почивката с нетърпение!
Не знам дали ви споделих, но моят мъж вече е на нова длъжност, редовна смяна, уж за хубаво, а почти не му виждам очите. С тези протести съвсем... Особено в началото беше работил месец без почивка и до 20-21ч., няма събота, няма неделя... Сега постепенно се нормализират нещата.  

joisss, добре дошла!  Hug

# 82
  • Мнения: 0
Здравейте, нова съм в този форум и съм горда полицейска съпруга от 3 години и майка на малка кукла от 2 години Blush . Тази година мислим да ходим лятото на станцията в Долна Баня, може ли някой да ми даде повече информация относно условията в стаите, защото никога до сега не сме ходили в станциите на мвр и искам да знам дали си заслужава изобщо да си правим труда да се записваме за карти или по- добре да отидем за по - малко дни  някъде, но да е по качествено. Благодаря предварително  Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 4 349
Здравейте, нова съм в този форум и съм горда полицейска съпруга от 3 години и майка на малка кукла от 2 години Blush . Тази година мислим да ходим лятото на станцията в Долна Баня, може ли някой да ми даде повече информация относно условията в стаите, защото никога до сега не сме ходили в станциите на мвр и искам да знам дали си заслужава изобщо да си правим труда да се записваме за карти или по- добре да отидем за по - малко дни  някъде, но да е по качествено. Благодаря предварително  Simple Smile

Условията са супер - и вътре и вън  Peace Peace Заслужава си, особено с малки деца. Същото е и на Велинград

# 84
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Моето скромно лично мнение е, че във Велинград е по-хубаво... Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 4 349
Моето скромно лично мнение е, че във Велинград е по-хубаво... Peace

Но в Добна баня си по-близо до планинанта и въздухът със сигурност е по-чист, дворът е по-голям има повече зелено, което е за предпочитане за малки деца, а Велинград - все пак си е град, има страхотен парк в близост, но все пак си остава в рамките на града 

# 86
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да, това е така. Peace



mar4ela5, сега видях поста ти по-горе...

Благодаря ти за което. Hug Heart Eyes

Да имаме нужда от всеки лев... Sad

# 87
  • Мнения: 0
Мерси за отговорите, ние сме решили, че ще почиваме или в Сапарева баня или в Долна баня, въпросът е дали си заслужава станцията, като условия за спане или по добре някое малко хотелче? За дворът знам че е много хубав, но мен ме притесняват стаите   Simple Smile
 

# 88
  • Мнения: 451
Момичета, моля Ви като разберете от кога започва приема на заявленията за базите да пишете, че мин година разбрах в последния ден  bouquet

# 89
  • у дома
  • Мнения: 67
Момичета, къде ги подавате тези заявления? За 14 години в системата, мъжът ми все още не се е "уредил" с подобна екстра. Не знам как е при вас, но в нашия град е пълно затъмнение за картите за почивка; ако попиташ в ОДП - отговорът е, че евентуално може да се кандидатства за началото на сезона, т.е средата или края на юни за морските бази... Аз например имам желание да посетим базата във Велинград, но .. май ще трябва да се огледам за някое хотелче там  newsm78. А колкото до базата в Долна баня - това лято, минавайки оттам, решихме да отседнем за две вечери. В базата, в края на юли, имаше свободни места - но тъй като беше след 18.00 вечерта, полицаят на входа ни каза, че няма как да ни настанят, тъй като "шефовете" вече са си тръгнали. Разбира се, уточнихме, че става въпрос само за две нощувки. Направи ми направи впечатление обаче, че беше пълно с деца, мястото също ми хареса много  Hug Не знам как са условията вътре, но въздухът наистина е невероятен. Отседнахме в един хотел отсреща /по-нагоре някой спомена за този хотел/ - с басейн и огромен двор. Доколкото разбрах е бивша база на децата на партийните ни ръководители от нашето време... Казва се "Природа". Много ми харесаха условията там - стаите са без тераси, но много чисти, реновирани, страхотно е. В цената беше включена и закуска. Но разбира се, говорим за две нощувки. Не е като цените на базите за една пълноценна 10 дневна почивка...

Общи условия

Активация на акаунт