Отговори
# 720
  • Мнения: 9
Little_Snow_White А има ли къде да ги видиш на живо и да ги пипнеш - твърдост/мекота, материя и пр? И аз съм с 1000 алергии, че даже май и към акари.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 984
Много ви благодаря за коментарите и мненията момичета.С таткото ще го мислим още малко имаме време.

Още една молба,изпита ми по кормуване е утре,по-скоро днес  Mr. Green в 10 сутринта,та ако ми стиснете едни палчета ще е много добре,дано да изкарам,че ако не успея ще е кофти.

Хайде лека нощ на всички и до утре,дано да имам повод за черпене Simple Smile

# 722
  • Мнения: 58
Имаш от мен travel

# 723
  • Мнения: 43
hetera Hug Успех ти желая и стискам палчета! Peace Hug
Darklady_A, яяя кой се показа... Как си мила ? Hug

# 724
  • Мнения: 1 709
Хетера fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Ще го вземеш само бъди спокойна Peace

Аз започвам моята обиколка по лекари да видим тези левкоцити защо са толкова високи Rolling Eyes

Хубав ден момичета!   Nature Sunny


пп Вижте офертата на Лидл- има бебешки неща http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18708

Последна редакция: сб, 29 сеп 2012, 08:31 от синя птичка

# 725
  • Мнения: 1
Здравейте!! Нямам пак време да чета и затова ще пиша как во става при мен!!

На 24.09 си взех болничния и ми пуснаха изследванията. Хемоглобина като забременях ми беше 129 а сега е 131. Не знам как стават тия работи????

За микрофлората имам стрептококови бактерии и сега освен витамините, Магнетот 3х1 и Но Шпа 3х1 пия 2х1 Клиндамицин и си слагам влагалищно пак 2х1 Флуомизин.

Моя лекар се съгласи да раждам при него, но каза че той щял даопределя правилата. Аз разбира се се съгласявам с всичко само и само да родя при него. Страхотен специалист е. На 15.10 съм пак на преглед и май май ще си говорим за раждането.

А за бебето да не забравя - каза че съм 33-34 седмица а по размерите които мери съм 36-37 седм. Направи ми и запис на сърцето на бебето и каза че е чудесен , ехографията също. Общо взето всичко е наред. Само си пия хапчетата и чакам да се върне от командировката и на 15.10 ще се видим.

Аз днес ще шия чаршафчета - долни с ластик че май май не остана време. Ще се опитам да снимам и да кача снимки в албума с покупките , само че са много нещата дето ги имаме
 и се притеснявам да не отегча аудиторията.
Хубав ден на всички и до скоро !!!

# 726
  • Мнения: 2
добро утро
хетера имаш палчета от мен и после да не забравиш да почерпиш  Hug
аз днес започвам да гладя бебешорските дрешки, че нали по видеозон ме водят с термин 25.10, а доки каза, че бебо е голям и да не вземе да ме изненада и да тръгне да излиза по-рано. не, че не може мама или дъщеря ми да свършат тази работа, ама искам аз да си приготвя нещата. едно ми е такова миличко като се занимавам с бебешките нещица....

# 727
  • Мнения: 113
Добро утро Сладурки  kaffeetrmker_2
Хетера Стискаме палци да има пошод за черпане Praynig Ти поне си ходия с късметчето в коремчето.
Момичета каква е темата за понеделник в Майчин Дом? Мислите ли да ходите? Ако има навити да казват  Simple Smile Хубав и усмихнат ден от мен

# 728
  • Мнения: 33
Хетера, Успех на изпита!
На нас днес ни пристигат част от мебелите, нямам търпение, а утре ще обикаляме да купим останалите. Най ме притеснява масата в трапезарията, трябва ни голяма поне 2.20 м. да се събират 10-тина човека на нея, но масово предлагат за 4-6 човека, набелязахме една, две но като цяло избора е беден.

# 729
  • Мнения: 73
Утро.
Хетера  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 730
  • Мнения: 9
Добрю тру  kaffeetrmker_2

hetera Успех и от мен!

nedabi Май почва да му се вижда края. Успех с намирането на маса, наистина не е лесно да намериш нещо по-различно от това, което стандартно се купува. В Икея има големи маси, но не са нищо особено.

Момичета имам питане относно столчетата за кола. Нали препоръчват в началото бебчовците да се возят обратно на движението. Но като сложа столчето отзад и е с гръб към мен няма да има пряка видимост към бебето, знам, че продават и някакви огледала за обратно виждане за целта, но като че ли ще ми е малко притеснено да го возя така. Моята кола има опция за изключване на предната въздушна възглавница, за да може да се слага детско столче отпред, по посока обратно на движението. Това естествено би ми било най-удобно защото бебчо ще ми е на една ръка разстояние. Въпроса ми е практикува ли се возене на бебето на предна седалка, че като че ли тук не съм виждала  newsm78. Вие какво мислите по въпроса?

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен Simple Smile
Старая се да ви чета, но успявам да пиша от уикенд до уикенд. Последната седмица на работа ми беше ужасна. В понеделник отивам да си взема вече болничния(45 денаа), но след това пак трябва да мина през работа, че вчера не успях да си приключа нещата Sad А вече наистина имам нужда да си почивам и мързелувам.
Няколко дена ми се появи една болка ниско долу - вид менструаална, но слаба все едно няколко дена преди да ти дойде как имам някакво напрежение в корема. Не се появява едновременно със стягането на корема, а си е постоянна за известно време. Сега пия но-шпа и магнерот, ама си се притесних от тази болка. Вчера я нямаше дано и да не появи повече, че..... Rolling Eyes И като ви чета май вече повечето имат болежки и притеснения. Дано всичко си е в рамките на нормалното и да устискаме до ноември Praynig
Я ми кажете нали в 36-та седмица започва деветия месец? Че аз смятам тогава да отида и да накупя комплекчето за изписване с майка ми и някои други неща, които ще са от нея.
Моето бебче в 32г.с. беше 1700г. То си върви по-малкичко, ама и аз съм така(около 153см) Моя док ми обяснява, че при моите размери не можем да очакваме мн голямо бебе и каза, че тези кг сега са си добре. Каза, че и плацентата е 1-ва степен. Обаче като ви чета тука как за няколко дена изоставане започват да ви изследват и наблюдават започвам и аз да се шашкам, че бебчо е мн малък и само смятам седмици, дни и грамове  Sad Но все се моля Praynig да си се роди достатъчно голям и здрав.
Това е сега от мен:) Вече като си остана в кащи (да се надявам, че няма нещо да ми попречи на почивката) ще се включвам по-често Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 131
хетера, стиснати палчета и от мен. Чакаме да се отчетеш!

Няма ги никакви daphne13 и radulita.. Момичета, драснете някой ред, че всичко е наред с вас, че ви мисля ..

Последна редакция: сб, 29 сеп 2012, 10:37 от plesure

# 733
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен!

Хетера вчера щях да пиша, ама мъжо ме "изхвърли" от компютъра, че напоследък не му оставям време изобщо да сяда. Аз съм януари, майка ми също ме е пуснала заедно с набора ми. В класа ми бяхме 2 деца най- големите, едното момиче беше декември миналия набор и аз. Единствено повод за гордост, че съм "най- голяма" нищо друго не ми донесе това. И аз съм на мнение, че в този забързан свят дори и една загубена година е много. Ако животът ми не се беше развил по този начин (да съм студент и да чакам дете), а по нормалния, където се изучавам, работя година две и чак тогава раждам, то това щеше да стане най- рано на 30, защото в нормалния случай аз ще завърша университет сега на 25.... Така, че и моят съвет е пусни го с по- големите.  Peace Ще си позволя да се пошегувам, че с тези пенсионни реформи, които заформят, като нищо да му направиш услуга да има възможност да се пенсионира една година по- рано.... (това разбира се е изцяло в кръга на шегата, но нали се говори, че ние и нашите деца може би ще се пенсионираме към 80... Crazy)
.... И да не забравя- Успех днес Simple Smile

Момичета с болежки, с вас съм  Hug Още малко остана, така че не се отчайвайте.... Почивайте сега, защото после ще си мечтаем да полежим цял ден, без да правим нищо   bouquet

Недаби успех и на теб с масата. Специално погледнах в магазина, от който купихме нашата, че имаше опция за избор на размери, но най- голямата е 180см в разпънато положение. Щях да се радвам ако мога да ти помогна, тъй като обещават да са качествени - Троянска мебел.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 392
Добрю тру  kaffeetrmker_2

hetera Успех и от мен!

nedabi Май почва да му се вижда края. Успех с намирането на маса, наистина не е лесно да намериш нещо по-различно от това, което стандартно се купува. В Икея има големи маси, но не са нищо особено.

Момичета имам питане относно столчетата за кола. Нали препоръчват в началото бебчовците да се возят обратно на движението. Но като сложа столчето отзад и е с гръб към мен няма да има пряка видимост към бебето, знам, че продават и някакви огледала за обратно виждане за целта, но като че ли ще ми е малко притеснено да го возя така. Моята кола има опция за изключване на предната въздушна възглавница, за да може да се слага детско столче отпред, по посока обратно на движението. Това естествено би ми било най-удобно защото бебчо ще ми е на една ръка разстояние. Въпроса ми е практикува ли се возене на бебето на предна седалка, че като че ли тук не съм виждала  newsm78. Вие какво мислите по въпроса?
Мисля, че в закона пише изрично да е на задната седалка, за предпочитане зад шофьора (там е най-безопасно). Аз мисля да си взема такова огледало, за да виждам какво става с бебка. 

Общи условия

Активация на акаунт