Априлки 2013 - тема 5

  • 23 223
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Запис и от мен...

Гаденето взе да намалява. Сега вече е само сутрин, следобед и понякога нощем... Преди беше нон-стоп.

За килограмите - дотук съм минус 3. Ама не съм се притеснила. С предните пак така свалях по 4-5 заради повръщане и гадене, ама накрая завършвах на по над 20 плюс.

Плаца - със сигурност знам, че стипендиите се считат за доход. Ако си получавала такива ще ги включат в сметките. Но при условие, че не си работила, предполагам ще получаваш минимума.

Айде леко бремеене на всички.

Аз съм на БХС и ФМ на 28.09. Тогава ще съм 11гс и 3 д... така се надявам да видят пола. Стискайте палци, да е пораснало достатъчно бебчето.

# 16
  • Мнения: 476
Супер,

Я да видя сега лентичката дали излиза Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3
На ме н пък доки ми каза че съм 9г.с.2дни, а на лентата ми показва друго  Thinking

# 18
  • Мнения: 240
tiiliaz ,за кога ти е термина?

# 19
  • Мнения: 355
Относно "бременеенето" на бъдещите татковци, чета книгата на Лоранс Перну - "Аз чакам детето", подарък от майка ми. Там пише, че някои мъже имат синдрома "мътене" - докато жена им е бременна, те от съпричастност наедряват, боли ги, отпаднали са... И съвсем не го правят нарочно, просто явно неволно се случва на някаква психическа основа. Но е смешно малко, де Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3
tiiliaz ,за кога ти е термина?

29.04.2013. по мои сметки Simple Smile

# 21
  • Мнения: 240
По принцип си 8 седмица и 2 дена,но може на ехото да се вижда малко по големичко и да отговаря на 9 седмица и за това така да е казал човека.В началото винаги има такива моменти,по нататък във прегледите ще се установи по-точно всичко.

# 22
  • Мнения: 81
Относно "бременеенето" на бъдещите татковци, чета книгата на Лоранс Перну - "Аз чакам детето", подарък от майка ми. Там пише, че някои мъже имат синдрома "мътене" - докато жена им е бременна, те от съпричастност наедряват, боли ги, отпаднали са... И съвсем не го правят нарочно, просто явно неволно се случва на някаква психическа основа. Но е смешно малко, де Simple Smile
smile3532 добре, че моят не е такъв , иначе щях много да му се смея.

# 23
  • Мнения: 3
По принцип си 8 седмица и 2 дена,но може на ехото да се вижда малко по големичко и да отговаря на 9 седмица и за това така да е казал човека.В началото винаги има такива моменти,по нататък във прегледите ще се установи по-точно всичко.


ааааааа, затова значи, да наистина го мери и по размерите ми каза за седмицата

# 24
  • Мнения: 476
Tiiliaz

и на мен така ми казаха.... по принцип аз си смятах, че съм в 8 г.с., а по размерите докторката каза, че била 9 г.с.

# 25
  • Мнения: 22 471
Сега ще нанеса корекциите по 1ва страница. )

Вярно си е, че има мъже, които от съпричастност започват да напълняват и т.н. различни симптоми на бременност да проявяват. )
С мъжа ми няма такъв проблем. Той си стои горе-долу на едни килограми от както сме се запознали. )
И слава богу де, един дебел в семейството стига. )

# 26
  • Мнения: 126
Честно казано аз нямам нищо против и той да напълнее може да сме слонове ама ще сме здрави слонове Simple Smile  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 123
По принцип си 8 седмица и 2 дена,но може на ехото да се вижда малко по големичко и да отговаря на 9 седмица и за това така да е казал човека.
ааааааа, затова значи, да наистина го мери и по размерите ми каза за седмицата
По сметките се пада, че съм в 11г.с. и 6дни ,
но при прегледа с ехограф се установи, че бебо отговаря на 10г.с.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 181
Благодаря за темата.
Моят мъж е напълнял от както сме заедно с 20-25кг. Добре, че е висок  и не му личат Mr. Green, че аз какъвто съм дребосък, 5 кг отгоре яко ми тежат Crossing Arms
Мъжът ми на раждането няма нужда да присъства. Предният път само докато чакаше беше побелял и толкова притеснен......ако е в залата, ще трябва с него да се занимават лекарите Wink

# 29
  • Мнения: 34
Привет, момичета  Hug

Mirama благодаря за темичката   bouquet

За гаденето  ooooh! Twisted Evil и аз съм в групата  #Cussing out С предната бременност бях 7 месеца така. Тази се надявам да е по-добре  Praynig, но засега няма особено голяма разлика  Tired ooooh! Чела съм че при някой гаденето е резултат от приема на витамини. Аз сега не пия, но пак ми се гади  Twisted Evil Явно е до организъм  Twisted Evil

За раждането ако таткото има възможност да присъства ще  е с мен. Аз първия път раждах секцио и той беше с мен. След като извадиха бебето ги преместиха в друга зала и продължиха да се занимават само с мен. Даже таткото успя веднага да направи снимка на бебето Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт