С капризите на ФЕВРУАРЧЕТО не е лесно, но и мили спомени трупаме тази есен!(47)

  • 30 651
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Grinning
Ще се ходи на концертаааа, майка ми се нави да гледа чаветата до никое време, та утре ще скокна за билет!  Crazy

За големите деца и тяхното обличане - у нас пък Бо от доста време го тресе такава суета, че малко се плаша кво поколение мъже расте в момента. То е едно висене пред огледалото, едно подбиране на дрехи  Crazy Crazy, дори вече не мога нищо да му избера в магазин - човека си има мнение какво да му купим и си го отстоява до край. Преди време Макси го цапна с една играчка по носа, 100 пъти отиде до огледалото да се увери, че не му е посинял носа, хич не му дремеше, че го боли и т.н.  Crazy

Ааа, Мяу, аз и на кино бях наскоро - като видех, че дават филм с голи мъже и стриптийз, и се замъкнах моменталически.  Joy Joy

# 61
  • Мнения: 4 187
Митко с дрехите и обувките се оправя напълно, за разлика от сестра си, която макар че е на 10г. е пълна трагедия, точно както Стели описа за нейната, че и по-зле. Каква жена ще стане - не знам?! Само се моля да намери някой будала, че да отдъхна аз, защото усещам, че ще трябва да я юркам до дълбоки старини да полага елементарни грижи за себе си и да и подбирам дрехите, и да и казвам "влез си измий зъбите, очите, изкъпи се" и т.н. всекидневни неща, дето все съм си мислела, че нямат нужда от напомняне, подканяне и истерясване вече за да ги направи, но уви, грешала съм.. ooooh!

Леле, Бръм, тия нашите са близначки, еднояйчни  Shocked !

# 62
  • Мнения: 210
И кво ся, само моя убавец ли нищо не може прави сам,а?  Blush
Аз се похвалих онзи ден, че не се наакваме и се наакахме веднага  Tired На косъм съм и аз от това да му зачисля хаптиените гащи  Crossing Arms

# 63
  • София
  • Мнения: 845
Добро утро Simple Smile

Бръм, Звездичке, приемете към отбора и моята голямата.  Crazy Откак пообърнах дебелия край взе малко да е по-добре положението, но като цяло - ако може де що е лъскавиня, пайета, вадиоч цвят, чалга стил ... а тъпото е, че вече май я започва пубертета на 8 и малко (за мой ужас) и не може да се купи дреха без нейното присъствие...  Очите се мият с 2 пръста, по малко, за да се пести вода ли, що ли... по 3-4-5 пъти се връщаме за елементарни хигиенни операции. Карам я да пере на ръка когато не ме е послушала -омърляното с възпитателна цел, сякаш таз метода помага засега. Види се някаква светлинка в тунела, ама като ви слушам и вас... явно е нормално явление на таз възраст.  Crazy
Калина е със сопол, кашлюка и е вкъщи.  Crazy Съответно имаме сложна стъпаловидна организация на бабите и дядовците за нейното отглеждане... ей... малко захладня и се почва с болестите.  Crazy
Хубава седмица желая и четох, че и други сополиви има - бързо оздравяване Simple Smile

# 64
  • Мнения: 70
Добро утро,
споко момичета,аз до 10-11години бях същата картинка,къпех се  без да ме юркат,но това зъбите и очите,забрави EmbarassedЕ към 12 годишна се осъзнах,направиха ми 6-7 пломби тогава,повече от 10 години не съм имала др развалени зъби,ако майка ме беше контролирала повече и тях нямаше да имам,затова контрол и юркане докато не се осъзнаят сами Mr. Green
Марти също със събуването на панталони и гащи няма проблем,потниците ги съблича като повечето на тази възраст през кръста,за обличането,мисля че е още рано Wink
Той е с ужасна лаеща кашлица и сАполи,които от тази сутрин и жълтеят,та е поверен на грижите на баба и прабаба ConfusedОсвен че е напред с диалектните думи,усещам и едно настройване срещу котката ни,защото на село сме и с нея,а мъжовата рода не долюбва животни,от които няма стопанска изгода Twisted Evil
Бързо оздравяване на болничките,в това променливо време така ще е Rolling Eyes

# 65
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здравейте!
Мъжете преболедуваха и тъкмо си помислих, че ще ми се размине и ме тресна и мен хремата, аман! Сега като заразказвахте за обличането подробно мога да кажа, че само потника му е трудно да си съблече. Преди 2 месеца може би, няма как да го забравя, след 30-минутни опити да си обуе чорапите ме извика да го науча. Трудно му беше, но не мръдна докато не се научи хлапето и от тогава и чорапите си обува, дори тези с нисък конч. Мен това ме изумява, защото аз си спомням как не можех да си обувам нормалните чорапи до доста преклонна възраст, а тези ми се губят в ръцете направо. Но Стели и Мяуче са прави, изнервящо си е да го чакам като тръгваме за някъде, за това е мобилизиран 20 минути по-рано да се гласи, защото нерви нямам!  Mr. Green
О, Ника, концерти, кина, голи мъже - добре я караш, харесва ми програмата ти! Grinning
Коте, браво на домашните за изненадата, знаехме си ние, че няма да се оправдаят очакванията ти за ежедневие! Heart Eyes
Марги, да се оправя бързо Марти! Гледах снимки във фейса, много е пораснал, прекрасен е! Heart Eyes
Слънче, бързо оздравяване и на Кали!
Още щях да коментирам и да се обяснявам, но...
Лека седмица на всички!

# 66
  • Мнения: 172
ДД Crazy

Да отбележаи аз, че все още мърГам, мЕтам по едно око като имам време, нооо напоследъкЪТ (последните 6 месеца) нямам време за нищо което си е само мое и сама обичам да си правя...като бг-мама да речем Crossing Arms

Или сопол бърша, или Т свалям, или зъб чакам да избие, или налепи по гърлото чакам да се разкарат, или дрисък пера...нЕма празно ooooh! Всичкото вирус де що има мина през нашата къща понепо еднаж Tired

На всичкото отгоре добавихме и една вила в с. Тъжа (180к от София) към семейното си имане, много яко всичко - двор, къща, плевня и всичко де що има, ноооо и много работа...та и там яко бъхтане пада...

И те така те на я караме ний...много нанагорно ми идва...знам, че не съм единствената ама... Outta Joint

Мрън и от мен вместо запис Blush

# 67
  • Мнения: 76
Здравейте момичета.
Теди недей така бе душа,давай го по-ведро.Всичко ще се нареди.Между другото на един 8-ми декември бяхме в с.Тъжа-невероятно местенце.Много ми хареса.
Любезна споко.И моя Дани нищо от изброените неща не прави сам,само си сваля връхната дреха и.....дотам.
Ние днес ходихме да пускаме изследванията за яслата.Ей голям зор беше това пишкане сутринта,понеже моето момче освен на гърнето не иска да пишка прав,ами като го държа.Та добре че таткото асистираше hahaha
В четвъртък ще отиваме за резултатите,дано всичко да е наред и живот и здраве другата седмица почваме на ясла. Peace

# 68
  • Мнения: 102
Simple Smile Любезна, хич не си сама. Пепе си сабува обувките, панталона и гащите(ако е в добро настроение) и това е всичко. Памперси не ползваме от около година. 5-6 пъти се е изпускал нощем до сега, но тоалетната не я долюбва и ходи в гърнето.
За хигиената на големите чавета имам матРял за няколко тома. До 7 годишен, беше като Никин Бо, все пред огледалото-сресан, измит, нагласен. След това до 12г. четката и водата му станаха първи врагове и ми обясняваше как си бил мил зъбите, ама имал големи "фуги" и храната му се задържала по тях!!! Сега пък мога да му намеря чорапите из цялата му стая, но пък фугите му изчезнаха и се къпе по 2 на ден. Добре че в следващата му фаза с него ще се разправя някоя потенциална снаха.
Ника, Бо ми е фаворит.Гуш
Коте, ЧРД на големи патерици!
Липсвате ми, но в момента съм затрупана с работа и нови отговорности и само ви наглеждам.

# 69
  • Мнения: 179


 Честит рожден ден на Teddy*! Да си жива и здрава, миличка, да ти намаляват тревогите и да се множат радостите и почивките за теб! Всичко най- хубаво ти желая и един прекрасен, и следващи още по-прекрасни дни! И честита ви придобивка, с много здраве и щастие да си я ползвате  bouquet.

 Е, Никооо, завидЕх ти Mr. Green. К`ви концерти, к`во кино, к`ви бЕха тия неща newsm78...забравила съм Tired. НЕма да те мислим тебе Crossing Arms.

 
...а мъжовата рода не долюбва животни,от които няма стопанска изгода Twisted Evil...
  Laughing Laughing

 Бързо да оздравяват болните, че и зима иде, трЕбЕ и нея да я избутаме някак си Sick.

 Аз да продължа да се оправдавам и да извинявам отсъствията си, с това че и шофьорски курсове записах Peace. ПаЙте се и стойте далече от кв.Люлин, че аз шофирам Crazy newsm01



# 70
  • София
  • Мнения: 845
Добро утро!

Тедсън, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива  Hug
Балернике, успех на шофьорските курсове. И аз уж мога да карам и имам книжка, ама все ме е страх да се пусна в това движение...
Мии  Hug дано поотхвърлиш задачките!
Камбанчо, лека адаптация желая  Hug
Бързо оздравяване на всички болнички, Калина сякаш се подобрява, ама като гледам, тази седмица ще я отърве градината за "радост" на бабите  Twisted Evil

Хубав и успешен ден ви желая Simple Smile

# 71
  • Мнения: 163
Привеет!

Тедко, честит рожден ден и от мен!  bouquet
Прекрасни мигове с чудните ти дечица, повечко почивка и добро настроение!
Весел празник!


Балеринкей, късмет в шофирането! Peace
Слънчо, бързо да се оправя Калинка-малинка! Praynig

# 72
  • Мнения: 210

Теди, честит празник мила! Пожелавам ти да си здрава и ведра и тия двете пикли да не разберат какво е болест тая зима Sad
Знам много добре колко ти е тежко и трудно,но не се умира от това изпитание, тъй че гледай да се разведряваш и времето ще отлети  Heart Eyes

Честно да си кажа тя и Радина прави уговорки да я обличам всеки ден Sad Единствено се съблича и облича пижамата сама ... За чорапите всеки ден по половин час се разправяме, понякога ги обувам аз, но днес просто я набих и да видите как си ги обу сама  Cry Снощи бяхме в една квартална кръчма с едни съседи, ей побърка ме тази лудетина, наплю баща си, той я наказа, плака два часа, но така или иначе днес се събуди все едно не е било това с наказанието  Cry А ние снощи до 24,00 сме обсъждали стратегия и мерки за връщането й във правата вяра, заспах със свито сърце а  тя, манипулатора му с манипулатор пак си продължава с тормоза  Sad От Понеделник с шут в градината  Crossing Arms
Да оздравяват болните Sad Тази година рано се започна със студовете и Ради вече е с перманентната си храме...

# 73
  • Мнения: 36
честито на чаровната ни рожденичка днес  Flutter нека трудностите не те плашат, след няколко години ще си имаш 2 прекрасни пораснали момиченца, с които много ще се гордееш и ще се сещаш за това през, какво си преминала с усмивка  Hug. много здраве, късмет, любов и търпение ти пожелавам!

балеринке, аз от миналата седмица карам по-активно /имам книжка от мин. год./ а все отлагах сядането зад волана и сега пак трябва да се справям със стреса, че съм заобиколена от много други шофьори, които не знам, колко са съвестни, че съм отговорна за действията си на пътя, че не мога да блея и да си сменям мнението от къде ще мина в последната секунда и т.н. и т.н. моят съвет е да караш, колкото можеш по-често, особено СЛЕД като вземеш книжка - тогава започва сериозната част.

Любезна, погал-погал. най-мразя ситуациите, които са излезли толкова от контрол, че се налагат шамари Sad дано е период и отмине бързо  Hug

камбанчо, лека адаптация и никакви болести  Naughty

Ника, много си свежа, както винаги. много ми е кеф като те чета  Hug
Юхуу май ми се губи  newsm78 навярно докторски ангажименти Wink и са добре с прелест Ди.

# 74
  • Мнения: 36
дописвам:

докато си публикувам писанията, Амели седна на гърнето да пишка и изтървала една малка играчка вътре и без грам колебания пъха ръката да го вади и ме вика да ми го покаже, че е мръсно. аз реагирах разбира се и тя: 'о, сори, мамо, сори' Simple Smile Simple Smile а като се оригва или пръцка винаги следва ''скюзмииии' и кискане.  Mr. Green мнооооого се е отворила на чужди езици, много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт