течение/цервикална слуз? *Б*

  • 10 668
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Мен яйчници не ме болят. Гади ми се и имам страшен апетит. Ядат ми се всякакви сладки неща и пържени картофи. Ти как си с апетита?

# 16
  • Мнения: 1 930
Grinning апетита си е на ниво, бая си хапвам, ама винаги преди цикъл съм така и си отпускам шкембето Laughing , но сякаш предчуствам ,че ще ми дойде Cry

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Gea , от сърце ти желая да не ти дойде  Grinning , ама какво значи лентичката ти  Rolling Eyes  Shocked , мила ?

# 18
  • Мнения: 1 930
[/b]Моренка мила!
 Де да знам какво да я направя тая лентичка, от септември си я активирах, и сега като почна новия месец, не съм я сменяла, 'щото не ми е до това Sad

# 19
  • Мнения: 1 930
...а как да я пооправя...всъщност като се замисля...да ми отчита и закъснението

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Aми , на този етап , просто трябва да я махнеш , защото тя се е рестартирала един вид сама и сега ти показва новия цикъл , който всъщност при теб закъснява и дано не се появи де  Grinning .

# 21
  • Мнения: 1 930
Здравейте, милички!
  Снощи ми дойде Cry  Cry  Cry Първият ми месец, когато бях решила да ставам мама,много ме е яд, ама дето вика мъжо, то си знае кога трябва-  Close . Да ама мен си ме е яд Cry и си ми е гадно.

# 22
  • Мнения: 147
мила gea знам как се чувстваш .......
ще ти напиша това ,което Танчето79 беше писала веднъж:
НАДЕЖДАТА НИКОГА НЕ УМИРА /в нашият случай/

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Горе главата gea!Сега поне започваш да броиш дните до новата овулация. А аз какво да кажа като 35 ден вече не идва, а и тестът е отрицателен. Предпочитам да съм на твое място, отколкото да чакам в неизвестност.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Така си е! Да не идва, но и за успокоение да имам 2 чертички. А сега и БТ ми е 37,3. Какво е това чудо? Още 5 дни и отивам на лекар. Хич не съм от търпеливите!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 271
Rolling Eyes Мили момичета, и аз като Вас съм станала като калкулатор....От един цикъл на друг и всеки път се надявам да съм успяла, ама не! Сега очаквам отново с нетърпение овуто, за да имам нов месец-нов късмет.... така ми се иска да ме забравят "гостите"  Close

Общи условия

Активация на акаунт