Отговори
# 765
  • Мнения: 1 242
Mury, моя случай беше подобен-винаги съм била с Тсх около 2,5 и Начев беше казал да го следя. Обаче преди 2-рия ми ин-витро опит вече Тсх беше 2,8, след което Стаменов каза да го повторя след няколко дни и беше-3,2. Тогава вече Начев ми назначи л-тироксин 25 мг.
След като свалих Тсх до 2,00, чак тогава Започнах процедурата.

Иванкака, а след колко време успя да свалиш ТСХ с тази доза 25 мг? Аз си мисля, че поради поредицата инвитро, която правим, се променят стойностите и на ТСХ. Може да греша, но при мен преди първия опит нямаше абсолютно никакъв проблем. Кой знае тези хормони как се отразяват на целия ни организъм?? То е явно как ..... Sad

# 766
  • София
  • Мнения: 16 691
На 20-тия ден вече ми беше под 2,5.
Сега го поддържам около 2.
Преди първото ин-витро- ТСХ ми беше 3(01.2012г.), но никой в старата клиника не му обърна внимание.
След неуспешното ин-витро 05.2012- ТСХ 2,3.
Септември 2012 г. преди втори опит- ТСХ 3,2.
Пиша това, за да ти кажа, че явно не е точно от ин-витро опитите и хормоните, поне при мен де.

# 767
  • Мнения: X
Някой да пусне нова тема  Peace

# 768
  • Мнения: 1 073
  Тъй като няма нова тема ще пиша тук, надявам се да не я заключат. Съжалявам, че не мога да пусна нова, но хич не ги разбирам тези неща...

  Моя въпрос е следния: Очаквам най- вероятно утре да ми дойде. До офиса има лаборатория, в която смятах да пусна изследванията, които са на 3-ти ден от М. , но ако се падне да е в Събота ( закъснее ми още), как мислите- на 2-ри ден ОК ли е да пусна половите хормони или да търся лаборатория работеща в Събота. И ако пусна половите хормони и тези на щит. жлеза в различни лаборатории дали ще е проблем  newsm78

# 769
  • София
  • Мнения: 8 131
Тони, почти всички лаборатории имат клон, който работи в събота. А и още не ти е дошло, не го мисли още.  Hug

# 770
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703346.new#new - Новата ви тема

Общи условия

Активация на акаунт