Ирландия - пета тема

  • 36 463
  • 734
  •   1
Отговори
# 615
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Другата неделя, на 28-ми  Tired

# 616
  • Мнения: 1 703
Dzak при вас няма ли working time act? какви са тези 2 седмици без почивка?

# 617
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Здравейте момичета  Hug.
Моят мъж ще лети за Дъблин на 24.11.2012г. и сега му търся квартира/стая  или хубав и евтин / ако въобще съществува такова нещо  Simple Smile/ хотел. Снощи се регистрира тук:
http://ie.easyroommate.com
Имате ли впечатления за този сайт?
Guilty, честито. Със здраве и само за хубави неща да си ползвате гражданството.   bouquet  bouquet  bouquet
Поздрави,
Катя.

# 618
  • Мнения: 0
Добър ден Simple Smile   food010
http://www.jobs.bg/f1596778
Все по-рядко влизам тук и е нормално - нито съм в Ирландия, нито съм бремемен, за да се очаква, да стана мама скоро Wink Жела успех на всички ! Настроил съм известяване по мейл за лично съобщение, ако на някой случайно му потряввам за нещо Simple Smile

# 619
  • Мнения: 12 022
Добро утро!  Hug
Дзак,  Hug Не можеш ли да разредиш малко ангажиментите?
Катя, здравей!  Hug Нямам впечатления от този сайт, но може да погледнете и тук:
http://www.hostelbookers.com/search/ireland/dublin/?&gclid=C … rMCFYRO4QodXVAAgw
Стискам палци мъжът ти да се устрои възможно най-бързо и безпроблемно.  Peace
valepika, отказа ли се от Ирландия?

Аз днес имам имен ден.  bowuu Черпя виртуално, но ако има някой наблизо да заповяда!  Hug


И не прекалявайте с Бейлиса днес, защото утре имам рожден ден и ще вадя уискито.  Joy
Приятен и успешен ден на всички! Моят започна с подаръци и целувки!  Flutter

# 620
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Лем, Честит Имен Ден! Бъди много щастлива  Hug

Гилти, аз си бачкам за мен си, когато и както искам, ама така ми се случва понякога ми се натоварва програмата, но и това ще мине   ooooh!

Сега обратно на тръстиката, хубав ден на всички, Лем поглези се Simple Smile

# 621
  • Мнения: 12 022
Лем, Честит Имен Ден! Бъди много щастлива  Hug
Сега обратно на тръстиката, хубав ден на всички, Лем поглези се Simple Smile
Дзак, благодаря!  Hug
Хич няма да се глезя днес, а отивам на работа след малко.  Grinning Ама аз си я харесвам и не ми тежи.   Grinning

# 622
  • Мнения: 6 232
Лем, да си жива и здрава и с гордост да си носиш името! Hug   bouquet

# 623
  • Мнения: 68
Жива и здрава да си, Лем.  bouquet
Изпращам ти и малко слънце. sun

# 624
  • Мнения: 2 885
Честит имен ден, мила Лем! Много здраве и благоденствие!   Gift
Ще се появите ли в събота? Имам едни чаршафи...........бъзикам се /или не/.  hahaha
Айде да пием кафе?!

Дзак, леко с ръцете обаче, че после няма да има ни работа ни ръце...

Гилти, какво стана със снимките? Аз да не съм пропуснала някой линк, хем всичко чета.

Кате, мъж ти да ми звънне като кацне. Къде, какво, що - ти знаеш.

valepika, като за начало е идеална позиция. Има толкова хубави оферти за работа.
Обаче с тези 2 малки деца....направо.... Crazy

# 625
  • Мнения: 1 703
Лем честит имен ден !
Нем пуснах линк със снимки на предната страница,

# 626
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Лем, честит имен ден. Много здраве, късмет и усмивки. Благодаря за почерпката.
Благодаря и за линка - веднага ще го видя.
И майка ми днес е именничка.   cook beer2
Поздрави



# 627
  • Мнения: 0
Лем Simple Smile
Аз не мога да кажа, че бях тръгнал.. по-скоро проучвах, което означава и че не съм се отказал. Основно се интересувах дали има бачкане в моята област. Не получих нито един отговор на мейлите си. За друго бачкане - трябва, да подобря способностите си, да направя добро портфолио (работя по въпроса) и тогава да опитвам.
А като цяло ми трябва малко повече късмет, но.. на магазина няма, в гугъл също не намерих Simple Smile
Нем Simple Smile
Ако ти трябва гледач на деца  newsm53 ?

# 628
  • Мнения: 2 885
Нем Simple Smile
Ако ти трябва гледач на деца  newsm53 ?

Ти сега какво? Недей да дразниш врага, че.....
Цитат
Предлага се място:
Изисквания:
- идеална позиция за мъж /в ролята на ментор на 2 момчета/
- шофьорски умения
- опит с деца
Задължения:
- водене в 8;30, взимане в 12:30 и 14:30 до училище и обратно
- водене на доп. занимания /чакане 1 час я в колата, я четене на книжка придружено с дъх на белина в басейна/
- писане на домашни
- четене на книги
- водене до playgrounds
- готвене
Предлага се добро заплащане+храна
Да се приема за майтап......
То майтап, майтап.........ама да не стане скоро истина, че... hahaha

# 629
  • Мнения: 0
Договорихме се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт