Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 170

  • 51 979
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 031
А според мен Джансел е имал връзка по същото време (началото на втори сезон)  с Пънар, а Туба с Онур. Доказано с думите лично на Джансел.  Peace

# 706
  • Мнения: 0
Защо просто не се игнорират такива глупости....ето сега и аз да се хвана за една такава....Туба се предлагала на някого Shocked Такъв тъп виц не бях чувала от времето на шоуто на Къци Бапцаров Laughing Laughing

Не познаваш Туба .Милиони мъже ухажват Туба ,но Тя отказва на всички и Тя е тази ,която избира с кой ще е и  му  го показва /предлага /или казва какво желае.

# 707
  • Мнения: 2 195
Докато се разхождах нагоре надолу да търся Сеймето и брат й, попаднах и в някоя и друга махала. Много колоритно, мизерно, не толкова мръсно както си представяме циганските гета (дори не може точно да се определи дали обитателите му са роми- както пише имигрантите от източните части на Турция се смесват с ромското население на големите градове - защо, само мога да гадая). Децата са много сладки, закачливи, научили по някоя и друга дума на английски, колкото ти привлекат вниманието и винаги завършващи с money-money. Не знаеш как да реагираш, за да не раздразниш някого и да не ти скочат всички отгоре ти, защитавайки своя съмахленец.  Учениците  със снежно бели ризки, направо са като странни птици на фона на старите полупорутени, пристроявани, надстроявани, кърпени къщи и на кривите, тесни и незнайно къде извеждащи улици... Камиончетата със стоки и с жива музика не липсваха.
Една много прилична и направо спретната уличка  (във вътрешността не посмях да снимам Embarassed):
и още една, от по-оживените части:

Позната картинка Peace Напомни ми за ПС и яхнах метлата, като знам какво е усещането да вървиш посред бял ден из такива улици и като се сетих как еталонът за мъж-мечта Мурат-оджа, възпитан в  конак  и образовал се в Лондон и Париж, оставяше момето ни по тъмни доби да се прибира само #Cussing out

# 708
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Кому е нужно да се правят такива предположения кой с кого и кога е бил в личния живот?  newsm78

Това са актьори, които харесваме и обичаме, нали? Нима човек, който наистина харесва Джансел подлага на съмнение неговите собствени думи от последното му интервю - та, той живее с любовта към съпругата си / сега де/ от 3 години!  Peace
А, това  newsm78 по време на кой сезон на Пленителката е?  Joy Joy Joy



 Wink Естествено не за снимката питам!  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 23:30 от Cveti67

# 709
  • Мнения: 0
А според мен Джансел е имал връзка по същото време (началото на втори сезон)  с Пънар, а Туба с Онур. Доказано с думите лично на Джансел.  Peace


Джансел не е бил интимен с Пънар преди края на снимките ЗС.Желаел е  да се отдаде на  сериозна връзка с Пънар ,но чакал  ,когато е свободен  за нея от лични и професионални ангажименти .
Туба в интервю отрече да е имала връзка с Онур преди последните епизоди на филма.
 Преди Онур тя се появи и с Толга /март-април/Според мен той е супер плейбой (любовник-професионалист), когото актрисите използват като клин ,за да се отърват от нежелани емоции и чувства  към някой мъж/колега/Но според мен Толга не и помогна да забрави Джансел


Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 23:43 от cupido

# 710
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Докато се разхождах нагоре надолу да търся Сеймето и брат й, попаднах и в някоя и друга махала. Много колоритно, мизерно, не толкова мръсно както си представяме циганските гета (дори не може точно да се определи дали обитателите му са роми- както пише имигрантите от източните части на Турция се смесват с ромското население на големите градове - защо, само мога да гадая). Децата са много сладки, закачливи, научили по някоя и друга дума на английски, колкото ти привлекат вниманието и винаги завършващи с money-money. Не знаеш как да реагираш, за да не раздразниш някого и да не ти скочат всички отгоре ти, защитавайки своя съмахленец.  Учениците  със снежно бели ризки, направо са като странни птици на фона на старите полупорутени, пристроявани, надстроявани, кърпени къщи и на кривите, тесни и незнайно къде извеждащи улици... Камиончетата със стоки и с жива музика не липсваха.
Една много прилична и направо спретната уличка  (във вътрешността не посмях да снимам Embarassed):
и още една, от по-оживените части:

Позната картинка Peace Напомни ми за ПС и яхнах метлата, като знам какво е усещането да вървиш посред бял ден из такива улици и като се сетих как еталонът за мъж-мечта Мурат-оджа, възпитан в  конак  и образовал се в Лондон и Париж, оставяше момето ни по тъмни доби да се прибира само #Cussing out

Баги  Hug благодаря ти за разказа от пътешествието ти и ни накара да усетим един различен от нашите виждания живот!   bouquet

А, за това че образованият Мурат пускаше момето ни само по нощите е може би точно затова, защото той, като учил в чужбина е по-далеч от положението в родната му страна и ситуацията в такива квартали. Как да се сети тогава, че е опасно само момиче навън, в късен час?  Peace

# 711
  • Мнения: 2 195
Цвети, доброто възпитание на западния мъж изисква да не се оставя дамата сама да се прибира. А пък за турските мъже е недопустимо жена вечерно време да излиза навън, па камоли сама. Той да не би да е трети вариант newsm78

# 712
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

Лека нощ и сладки сънища!

# 713
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги  Peace и на запад, и на изток  Thinking това се възпитава в семейството май, така че... явно пропускът е най-вече на  родителите! Излиза, че Етем баба май е гледал други работи, а Несрин пък  Wink него и...  Sad



Гуга  Hug

# 714
  • Мнения: 2 195
Цвети, Етем баба си беше, макар и мераклия, джентълмен Peace Просто Оджата си живееше в свой свят и малко се интересуваше какво, как и защо става около него. Ако си спомняш, когато Хасрет се качи в маршрутката, той се ядоса не защото на нея й се налага, да се предвижва с градския транспорт, а защото се лиши от присъствието й.
С фенски мечти и запленени чайки и от мене лека нощ Hug

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 00:52 от Bagi

# 715
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Да започнем и новата седмица по нашият си начин -  Simple Smile с настроение и въпреки мрачните прогнози за времето навън, то тук поне да е топло и приятно!  Peace

# 716
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug
Тоя път с усмивка да започнем седмицата.



Хубав ден и успешна седмица и от мен!  Hug

# 717
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Hug

А, аз засега новини не открих, явно не им е дошло времето още!  Peace

Затова предавам нататък, нали си имаме дежурни  Wink и ви пожелавам на всички лек ден, пък лошото време да  Simple Smile компенсираме с усмивки!  Hug

# 718
  • Мнения: 10 031
http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustune-partner-bulmak-co … 0272#.UHJkFpgxq2N

Tuba Büyüküstün'e partner bulmak çok zorlaştı!



20 Dakika isimli dizide başrol oynayacağı konuşulan Tuba Büyüküstün'ün ekrana ne zaman döneceği takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Ay Yapım tarafından çekilecek olan dizi için Tuba Büyüküstün'e partner arayışlarının sürdüğü haberleri bir süre önce yer almıştı.

Engin Akyürek, Mert Fırat gibi isimlerden sonra şimdi de Timuçin Esen'in ismi konuşuluyor.

Tuba Büyüküstün için düşünülen isimlere sosyal medyada hayranlarının nasıl tepkiler verdiği de yapım firması tarafından dikkatle takip ediliyor. Açıkcası Ay Yapım'ın Büyüküstün'ün partneri konusunda kafasının fena halde karışık olduğu bilgileri geliyor.

Dizinin senaryosunu Ezel ve Uçurum ile başarılı işler çıkaran Kerem Deren yapacak. Star TV'de yayınlanması planlanan dizi için hazırlıklar devam etse de yayın tarihi ile ilgili net bilgiler henüz yok.

С днешна дата - стара информация

# 719
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning Красива и успешна седмица ви желая! Peace

За да ни подготви за края на "циганското" лято, Фунда е ползвала по- мрачни краски за новия си колаж, но ми харесва:



Общи условия

Активация на акаунт