Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 170

  • 51 959
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 195
Надин, картинката си е заспала в темата. Заради нея потърсих и едно по-хвърчащо кафе, като Хасрет в действие Laughing

Линка, за мене най-най-най е "този, който е на власт", т.е. този, който в момента (моментът пък зависи какво гледам в момента Wink ) партнира с Туба  smile3502 Ама понеже нищо не гледам на този етап, значи нямам номинации.  Embarassed И тъй като няма най, харесвам този/тази, който/която ме накара да гледам още нещо с него/нея Peace И да не забравя още един критерий - да няма хард фенки Mr. Green

ПП Пропуснах "Гласа". Ако трябва да слушам само - той ми е най Peace


Не знам дали те разбрах, ама на първо място за теб е ОС - Онур Сайлак, в категории красавци и таланти, а Гласът - в категория  „Онзи, в когото се влюбих“

Правилно ли съм те разбрала?  newsm78 Mr. Green
Не си. Аз писах за екранните "най-най-". В момента нищо не гледам - с Туба.  Свободна  съм и ми е добре smile3502 А за Онур - талантлив е. Може да не е красавец, но не е и лъскав плакат (това от руския форум). Важното е да ме грабне с играта си, да му повярвам, без да разбера. После не му виждам кусурите. Минала съм възрастта да изпадам в захлас, само защото някой изглежда красиво и е от мъжки род.  
А в реала - щом Туба е усмихната и щастлива, разбрана, сигурна и защитена, щом с него си изглеждат достатъчни един на друг, още повече е и майстор Grinning -  какво да му предирям. Не вярвам някоя майка да иска за детето си нещо, което хвърчи, ей така само за външен блясък и объркани и неосъществени фантазии Peace

О, пропуснах Гласа, ама той е много важен, не само защото повече слушам, отколкото гледам, ами като гледам картинки, по-добре и гласовете да звучат като музика за ушите ми Wink

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 20:25 от Bagi

# 736
# 737
  • Мнения: 0
Здравейте симпатяги,
Надявам се тази вечер никой да не дръзне да ни развали купона, за да не се наложи да ставам зла. #Cussing out
Не очаквах, че неволната ми инициатива за мъжка класация ще намери последователи, но пък се получиха интересни резултати. Надявам се Лина да калкулира и окончателните резултати, още повече, че явно „познава” повечето от момичетата тук.
Да си призная днес се позачетох в една друга тема, но ми направи впечатление, че доста от фенките на Туба си падат и по руско кино. Не знам защо, но си представих циганката Хасрет, танцуваща руски романс, изпълняван от Никита Михалков. Жалко, че не умея да правя клипове, но давам идея на талантливите момичета, които творят чудеса в тази област

Общи условия

Активация на акаунт