Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 170

  • 51 980
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Добро утро мили приятелки!

Бъдете щастливи!


Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 09:40 от guga51

# 721
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

... и музика за добро настроение



# 722
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


Подарявам ви този клип с много обич

# 723
  • Мнения: 10 031
Гуга  Hug прекрасни музикални поздрави, благодаря!   bouquet

А сега нещо и от мен

# 724
  • Мнения: 4 535


Към хубавата музика да добавя и хубава усмивка Grinning Събитието е от преди седмици, но тази снимка точно, не я бях  виждала Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 4 535


Към Джансел и Енгин, прибавям и Махсун Wink Остават ми да си намеря още осем любимци, за да си имам отбор и от Турция Joy
Иначе излезе програмата за първи кръг на "Газовата лига", която стартира утре. Дали ще играе Джансел  newsm78 незнам, защото пише, че ще бъде с нови правила и нови отбори. "Аязма" не съществува, ако ще играе с "Тиатро", имат първи мач в сряда. Ще следя /Баги, не припадай! Joy/

# 726
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Идвам за едно кафе, а то само футбол  ooooh! и за да не припадна - Надин, Wink (ако искаш слагай и Бегюм Peace) сама ще си го сипя:

И понеже сме на вълна "cominig soon" към кафето един клип на Ети: Kакво да очакваме от ПС" (е, от 2ри сезон, ама това са подробности - вече знаем Wink




# 727
  • Мнения: 10 031
Момичета  Hug снощи един гаден инсект ни развали купона, но нищо не ни пречи да го продължим  Party
Да ви припомня само, че за Мистър „Турски сериали” има 3 групи с по 3 номинации
– първа група „Най-красив актьор”
КИ - 4 гласа
ДЕ - 1 глас
ЕП - 2 гласа(Надин  hahaha)
КТ - 1 глас
- втора група „Най-талантлив актьор”
МЙ - 4 гласа
ХЕ - 1 глас
ЕП - 1 глас
- трета група „Този, в който се влюбих”
МА - 1 глас
МЙ - 1 глас
Тройката БИ, МЙ и ДЕ   - 2 гласа Joy (Надин я слагам тук  Joy)
Неджати Шашмаз-1 глас
 
Като не отговаряте еднозначно, така ще е, трудно за разчитане  Embarassed

Ето и легенда
БИ - Бюлент Инал
МЙ - Мурат Йалдаръм
ДЕ - Джансел Елчин
ЕП - Еркан Петенкая
КИ - Кенан Им...
КТ - Каванч Тъ...
ХЕ - Халит Ергенч (така ли беше ???)

Хайде, ето един красив мъж и една красива жена - мечтана, но не осъществена двойка!   Laughing

# 728
  • Мнения: 2 195
Надин, улисана в кафето и спомените, забравих да ти честитя подписчето Peace Ама защо си отлюспила Еркан, нали трайно ти беше залегнал на сърцето newsm78

Линка, какви са тези номинации - наши родни  (както биха се изразили руснаците) newsm78

# 729
  • Мнения: 10 031
Надин, улисана в кафето и спомените, забравих да ти честитя подписчето Peace Ама защо си отлюспила Еркан, нали трайно ти беше залегнал на сърцето newsm78

Линка, какви са тези номинации - наши родни  (както биха се изразили руснаците) newsm78

Ами правим си класация на най-красивите и талантливи турски актьори ( за нас, разбира се, в тази тема), понеже за дамската част нямаме различия - най-красивата и талантливата (за нас  Mr. Green) е ясно коя е.  Peace Но за мъжката част от дуетите имаме различни предпочитания -  Надин ( давам я за пример, щото е специална  ooooh! направи комбинация Еркан + Махсун + Джансел/ само като Мурат/ и щипка Киво - трудна за отчитане, та я сложих в графа - както и да е, всички стават...  Joy
Я кажи твоята класация?  newsm78

Най-красив
Най-талантлив
Онзи, в който се влюбих...

# 730
  • Мнения: 4 535
Баги, Еркан си има запазено място, както и някои други. Помислих, че ще е честно обаче, да посрещна 16 октомври само с Хасрет и Мурат. Но главната истина е, че днес попаднах на тази целувка, която е сътворена от отпадъци, и на мен ми подейства повече, отколкото усмивката на Мона Лиза. Завиждам на тези, които са я видeли на живо. Иначе намирам много подходяща символика към сериалчето ни. След един час търсене, мисля че картинката с нашите актьори заспа цветово до нея. Според мен де Joy Joy Joy
Ето я голяма:



Като изработена в леговището на Кадир Grinning

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 18:22 от nadine1111

# 731
  • Мнения: 2 195
Надин, картинката си е заспала в темата. Заради нея потърсих и едно по-хвърчащо кафе, като Хасрет в действие Laughing

Линка, за мене най-най-най е "този, който е на власт", т.е. този, който в момента (моментът пък зависи какво гледам в момента Wink ) партнира с Туба  smile3502 Ама понеже нищо не гледам на този етап, значи нямам номинации.  Embarassed И тъй като няма най, харесвам този/тази, който/която ме накара да гледам още нещо с него/нея Peace И да не забравя още един критерий - да няма хард фенки Mr. Green

ПП Пропуснах "Гласа". Ако трябва да слушам само - той ми е най Peace

# 732
  • Мнения: 10 031
Надин, картинката си е заспала в темата. Заради нея потърсих и едно по-хвърчащо кафе, като Хасрет в действие Laughing

Линка, за мене най-най-най е "този, който е на власт", т.е. този, който в момента (моментът пък зависи какво гледам в момента Wink ) партнира с Туба  smile3502 Ама понеже нищо не гледам на този етап, значи нямам номинации.  Embarassed И тъй като няма най, харесвам този/тази, който/която ме накара да гледам още нещо с него/нея Peace И да не забравя още един критерий - да няма хард фенки Mr. Green

ПП Пропуснах "Гласа". Ако трябва да слушам само - той ми е най Peace


Не знам дали те разбрах, ама на първо място за теб е ОС - Онур Сайлак, в категории красавци и таланти, а Гласът - в категория  „Онзи, в когото се влюбих“

Правилно ли съм те разбрала?  newsm78 Mr. Green

# 733
  • Мнения: 4 535






Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 19:51 от nadine1111

# 734
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Днес май сте били доста заети  Wink по понеделнишки, но все пак сте събрали и интересни неща за гледане и четене!  Peace

Линка, Надин, Гуга, Баги  Hug

Сега и аз съм вече на линия за раздумка, ама  newsm78 новини няма ли?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт