ОВЧА КУПЕЛ ски мами - част 3

  • 110 623
  • 539
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4
Здравейте, някой знае ли д-р Каменова коя смяна е днес?

# 451
  • София
  • Мнения: 349
Здравейте, някой знае ли д-р Каменова коя смяна е днес?
Първа трябва да е.

# 452
  • Europe
  • Мнения: 548
И аз се интересувам от ЛЛ за района на Г. Баня, Овча Купел старата част - Любляна, ул. Боряна.
Но такъв, който да не блъска само с антибиотици, а да уважава и други методи като хомеопатия и холистична медицина.

# 453
  • София
  • Мнения: 5 198
Честно , за щастие не съм попадала на педиатър , който за всяко нещо дава АБ. АБ само в краен случай, и дори да не съм сигурна в метода за лечение на моя лекар, търся и друго мнение.

# 454
  • Мнения: 412
И аз се интересувам от ЛЛ за района на Г. Баня, Овча Купел старата част - Любляна, ул. Боряна.
Но такъв, който да не блъска само с антибиотици, а да уважава и други методи като хомеопатия и холистична медицина.
Вече бягам от ЛЛ, които лекуват с хомеопатия.

# 455
  • Europe
  • Мнения: 548
Всъщност бягам от сегашния си лекар, защото пък той е другата крайност - отнася се с пълно презрение към всичко, което не е антибиотик и това ме вбесява. За най-елементарно нещо - веднага праска АБ.

Аз заради него се налага да се самолекувам и да изчитам сама купища литература и на контролния преглед като му кажа, че съм здрава и без неговите лекарства - той се вбесява и така я караме вече 10 г. Писна ми от него, да не говорим че и направления все няма за мен.

Искам ЛЛ, който поне да не е против алтернативното лечение. Не държа да е хомеопат, защото и с това взеха да спекулират вече, разни лекари които са по-калпави.

Може ли да споделите поне адреси на МЦентрове около ул. Любляна и ул. Монтевидео. Пък там ще разпитвам за лекари. Благодаря предварително.

# 456
  • Мнения: 412
Не съм чувала за МЦ по Любляна, но ще бъда благодарна, ако дадете мнение за детската болница "Здравето" (мисля, че така се казваше).

# 457
  • София
  • Мнения: 5 198
За Здравето съм чувала добри отзиви.
Водих детето при невролог там. Направи обстоен преглед.
Лекаркарата се държа супер професионално и не се е "лигавила" излишно.

# 458
  • София
  • Мнения: 349
Не съм чувала за МЦ по Любляна, но ще бъда благодарна, ако дадетеп мнение за детската болница "Здравето" (мисля, че така се казваше).
Водих малкия на ендокринолог там. Доволна съм.

# 459
  • София
  • Мнения: 110
Може ли да споделите поне адреси на МЦентрове около ул. Любляна и ул. Монтевидео. Пък там ще разпитвам за лекари. Благодаря предварително.
Медицински център има в бл.403, което е малко в страни от Монтевидео, в 21 поликлиника също, а на Любляна има след околовръстното (на Евлия Челеби )

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 06:58 от astra

# 460
  • Europe
  • Мнения: 548
Има ли доволни от този МЦ КНЯЖЕВО на продължението на Любляна - ул. Евлия Челеби.
Малко е подтискащо, точно с/у гробището.
Онзи ден отидох към 17:30 ч. и всичко беше тъмно  Shocked Гледам вратата отворена, лампите на клиниката загасени а в дъното по коридора се вижда, че някой работи. Запалих лампите и разгледах кабинетите, по едно време излезе някаква докторка и ми разказа, че имало ЛЛекри, но не съм дошла в нужното време. Малко се разколебах да ви кажа, стори ми се малко като медицина "на крак", някак си не ми вдъхна доверие. Дано вие дадете мнение, защото това ми е най-близо до вкъщи.

Днес ще проверя и тези в бл.403

# 461
  • Мнения: 221
Здравейте и от мен,

попаднах случайно на темичката търсейки детски педиатър. Не съм от ОК, а от Карпузица, но като цяло когато ми трябва нещо най-близо ми е ОК, а и съм на 5мин от Любляна и Никола Петков. Бременея си вече 9 месеца и чакам бебка да реши да се появи всеки момент. Изчетах ви мненията за ЛЛ за деца и резултата е следния:
 - М. Петрова - дори не ми вдигна телефона
- д-р Маслева - ми отказа, че била пълна
- д-р Каменова - каза ами добре, обадете се, ама няма ли да ви е далече и нещо май не ми е много сигурна
- д-р Зафирова - оклончево каза да, да но да имам на предвид че е пълна с много деца, иначе ми е на 5мин пеша от нас тук в Карпузица на ул. Миле Попйорданов

Дано родя тези дни и накрая която си вдигне телефона или Каменова или Зафирова. Нямам високи изисквания за ЛЛ на детето, защото мисля да го ползвам само административно, а при нужда ще ползвам частни.

Нямам търпение да минава зимата и да мога да се смъквам до парка за разходки. Придвижвам се с кола от 4 месеца и все още не смея да карам навсякъде, но ОК я понаучих и знам че си има всичко.

Страхотна група сте направили, доста полезна информация намерих. Преди 3 седмици се лутах като луда да намеря фото, вече ще питам първо тук и ще ви следя с интерес.

Хубав уикенд от мен и по-вече слънчице Simple Smile

# 462
  • София
  • Мнения: 199
Здравейте! Дали някъде има частен уролог в Овча купел? Simple Smile

# 463
  • София
  • Мнения: 1 058
Мисля, че имат уролог в Нимимед, на Монтевидео.

# 464
  • Мнения: 412
Jahoo, щом нямаш претенции и си в Карпузица, защо не пробваш в онзи МЦ срещу гробищата. Веднъж ходих там до лабораторията на Бодимед и беше пълно с хора пред кабинетите на ЛЛ.

Общи условия

Активация на акаунт