90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 199-Предюбилейна

  • 37 270
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Тинки  bouquet
Анкетата:
Не, съм но продъжалавам да се боря
Да, тази диета носи желан резултат

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте, и от мен  Hug

Тинки, първо, благодаря за темата, второ, и аз се включих в анкетата (с най-доволните отговори  Mr. Green) и трето, това с двете кила и аз си го мисля, но е субективна заблуда, ще занеш  Peace  Mr. Green

Прави са всички, които казват, че 90ДД ни учи да се храним. Това е най-голямото й достойнство. Хубавото на разделното хранене е, че (1) не стресираш стомаха си и (2) усещаш вкуса на храната (защото не изливаш съдържанието на хладилника в пастта си  Mr. Green).

Писе, радвам се, че се "появи" - липсваше  Hug Искрено ти желая скоро да отчетеш отличен резултат, както го направи първия път  Praynig  Peace

Бабс, ако това ще те "успокои", аз току-що изядох такова количество тиква, че любимия се оцъкли срешу мен  Shocked ох ...  Laughing

Амфитрита, да, тиквата е зеленчук  Peace

Деси, успех от 1.10.  Peace   bouquet

МануPeace успех! И този път - без извинения, с воля и постоянство  Peace  Mr. Green

Спокойна и усмихната вечер, момичета  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Гоустче, довечера същото количество нещо по-хранително  Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хайде и аз тук в новата тема Hug Тинки, поздравления за идеята да пуснеш анкета.
Подобно на теб, въпреки, че постигнах много с режима, съм си наумила, че мога да стигна до 60кг. и тогава ще съм напълно удовлетворена. Храната не съм я преоткрила, че аз отдавна съм й фен Laughing Laughing, но поне се научих да се храня умерено, дисциплинирано, ако мога така да го нарека. Затова по втори въпрос отговорих, че с режима се постигат наистина завидни и прекрасни резултати.

Добре дошли на новинките! Hug
Писе, чакам с нетърпение резултата.  bouquet

# 19
  • Мнения: 17
Здравейте на всички Simple Smile
Влизам във вашите редици от утре! Надявам се да има ефект, обещавам,че ще изпълнявам стриктно диетата. Имам да сваля не много и не малко кг, които си лепнах от бременността. Кг, които искам да махна са точно 7, за да стана 53!
П.С. резултатите на някои момичета са просто покъртителни :Simple Smile), гледах снимките и супер много се амбицирах!

# 20
  • Мнения: 17
Продължавам смело напред и ето ме и мен в новата тема,и шести ден от 90ДД
Наистина не е толкоз трудна ама зор докато почнах ooooh!

Еха днес от рано си сварих бобец за обяди вечера и мммммм
  З-ябълка
  О-боб със зелева салата
  В-1/2 на обяда


Лек ден дами

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Лони87 с теб вървим заедно по дни и май менютата ни са еднакви Laughing
Днес менюто ми е:З-ябълка , О и В боб със салата от домати.
На мене режима също ми допада,още повече, че от доста месеци  често се храня разделно и с плод за закуска.Само плодовите дни са ми мъка Tired
Аз отивам да потичам в парка.Желая ви приятна вечер  bouquet

# 22
  • Мнения: 11 348
Охо днес много сме плодовите  Hug
До сега: грозде, 2 банана и 50гр лешници и малко салата.......

# 23
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте и от мен!
Лони87 с теб вървим заедно по дни и май менютата ни са еднакви Laughing
И аз, и аз с вас  Laughing

# 24
  • Мнения: 66
Момичета, на мен за сега водният ден ми върви доста добре. Освен вода пих и 2 чайчета неовкусени. Whistling Надявам се утре на добри резултати. Praynig
До утре  bouquet

# 25
  • Мнения: 300
Хайде и аз да се пльосна в новата тема. Тинки чудесна анкета  Hug
Днес ще я карам белтъчно, закуска чай с мед, след половин час ябълка,о - пържени чушки с яйца и салата краставица, а за вечеря печени свински мръвки с гъби и лук на фурна, салата от настъргани моркови с чесън.
За утре обмислям гъбена чорба, но не с ориз за варива, ами с фиде за въглехидрати, не знам дали ще ми се получи Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 517
Момичета, на мен за сега водният ден ми върви доста добре. Освен вода пих и 2 чайчета неовкусени. Whistling Надявам се утре на добри резултати. Praynig
До утре  bouquet
Браво на теб. Ще успееш Simple Smile
п.с. Не е тъй hahaha

# 27
  • Мнения: 0
 Wink Успех на всички, които днес са на плодове или на вода.Аз днес съм на варива, на обяд ядох леща, а за вечеря ще видим какви картофи ще си спретна  chef

# 28
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Не съм постигнала желаните килограми,защото имам много да свалям,но съм доволна,че и тези които съм свалила ги задържам.Сега съм в почивка.Мисля с нея да постигна целите си,макар и бавно,не се отказвам грам.

# 29
  • Мнения: 50
Здравейте  Hug
Тинки мерси за темата   bouquet Аз хем преоткрих храната, хем си постигнах целите, хем срещнах страхотни хора тук  Hug 
Аз изкарах работния ден, утре пак по интервюта  Mr. Green
LadyMillion, Ману успех, хич не е трудно, само желание се иска  Peace
Успех на водните и плодовите, то деня свърши вече, а утре кантарев ще се усмихва  Peace
Аз днес белтъчен го карах, ще видим колко четворки ще изкарам, но няма да е цял режим, че ще се загубя  Mr. Green Закуската беше 2 ябълки, обяд- домати, краставици и 3 кюфтета и за вечеря 200гр кашкавал и домати.
Лека и усмихната от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт