За феновете на тениса - тема 3

  • 31 820
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 144
Дая  Peace

Мдаааа понякога се чудя,
дали нашите спортисти заслужават фенки като нас  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 117
Здрасти на всички фенове на тениса  Simple Smile И  аз реших да се включа в темата с едно въпросче.В колко часа започва мача на Шарапова

# 32
  • Мнения: 9 144
Кате, за днес не ти отговорих, но за утре
Мачът на Марчето с Кербер е - не преди 15ч т.е. 10 ч бг време.



Първата реклама за AUS Open


# 33
  • Мнения: 117
Бум, имаш голяма почерпка от мен  Hug
При положение, че тениса започва в 9.30 по евроспорта, мачът на Шарапова вече беше приключил. Аз ли нещо съм във грешка или по някоя друга телевизия са го давали?
Бум кажи къде гледаш кога започват мачовете, че сайта който ми даде нищо не излиза

# 34
  • Мнения: 9 144
Мачът на Мария тази сутрин беше в 7:30 бг време
аз лично не го гледах, но за нейните мачове почти винаги има стриймове! Препоръчвам ти hahasport.com или lshunter.com
За всички мачове имам инфо от ATP/WTA официално приложение за Андроид смартфон.

Не знам къде си гледала, но в сайта на китайците, който сложих по-нагоре също има пълната програма http://www.chinaopen.com.cn/en/schedule.html

# 35
  • Мнения: 117

Мачът на Марчето с Кербер е - не преди 15ч т.е. 10 ч бг време.


Сега разбрах . Мерси Бум. аз по принцип мачовете ги следя на livescore , но не знаех колко часа напред да смятам . Сега сметнах и излиза че са 3 часа напред

# 36
  • Мнения: 9 144
Пекин е 5 / пет часа напред от София.

Между другото важността на Софийския турнир се вдигна с една идея след последните 2 дни.
Каролинка ако иска да влезе в Топ10 още тази година трябва не само да дойде но и да се понапъне да спечели. Чудя се дало от Адидас и Тюркиш еърлайнс няма да я понатиснат  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 117
Ехееее, става интересно  Laughing Ами да се надяваме да дойде, кога ще се разбере окончателно. И с една идея турнира става по - интересен и хубав

# 38
  • Мнения: 3 675
Заплашвали са Федерер с убийство.

# 39
  • Мнения: 117
Ето статията за заплашването на Федерер
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2740424

# 40
  • Мнения: 11 607
Гришо 1:1 в самото начало.......Да му пожелаем Джокович.......

2:0 за Гришо и.......да му мисли Джокович.......

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 10:55 от Мама Цоцоланка

# 41
  • Мнения: 14 623
Здравейте момичета!Интересно ми е някоя от вас играла ли е или дали играе тенис на корт?
От турнирите ГШ предпочитам да гледам тези  на бързите настилки.После РГ с традиционния за европейците шамот.Тревата  ми е кошмар.Може да има интересни разигравания на  моменти,но не може да се разкрие цялата красотата на тениса в/у хлъзгавата настилка.

# 42
  • Мнения: 23
Браво на Гришо..аз само първия сет следях, че имах работа...после прочетох хубавата новина!
Наистина Джоко трябва да се притеснява, няма да му е хич лесно срещу нашето момче! Sunglasses

# 43
  • Мнения: 9 144
Малко смях с момичетата от Пекин

Официален WTA клип





и неофициален сниман от Лора Робсън и Джийни Бушар, явно са имали доста свободно време в Китай  Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=5gGfIwM38xI

# 44
  • Мнения: 11 607
Що не коментирате Мастърса в Шанхай? Crossing Arms

Чакам наготово........Иначе го гледам - времето му ми е супер удобно! В момента гледам Мърицата как се мъчи......Бих се зарадвала да падне, не че симпатизирам на Щепанек.....просто за разнообразие.....

Бум, ще ходим ли да гледаме Сам?

Общи условия

Активация на акаунт