За феновете на тениса - тема 3

  • 31 815
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 144
Маме не мисля, че ще дойде дори и да спечели Осака.  Simple Smile за съжаление.   Thinking
Затова обмислям къде да отида да гледам на клей догодина.

В момента тричките Сам, Бартоли и Каро-то се борят за място в топ 10.
Каро не може да мине Сам което гарантира на нашето момиче със сигурност оставането и.
Остават другите 2. В зависимост какво ще направят в Москва ще зависи и дали пък Каролине ще дойде.

# 46
  • Мнения: 9 144
Очаквано в Шанхай Топ 4 поставени в схемата стигнаха до полуфиналите утре сутринта играят
Томашек и Нолчо
Мъри и ФедЕкс
да видим  Mr. Green

За турнира в София
днес ми се обади едно приятелче от чужбината, че няма да успее да дойде за турнира,
така че разполагам с един билет за цялата седмица на супер място в сектор А,
ако някой се интересува да ми пише ЛС

# 47
  • Мнения: 11 607
Очаквано в Шанхай Топ 4 поставени в схемата стигнаха до полуфиналите утре сутринта играят
Томашек и Нолчо
Мъри и ФедЕкс
да видим  Mr. Green

За турнира в София
днес ми се обади едно приятелче от чужбината, че няма да успее да дойде за турнира,
така че разполагам с един билет за цялата седмица на супер място в сектор А,
ако някой се интересува да ми пише ЛС


За билета задръж....не знам кога ще играе и дали въобще ще дойде, но щерката по незнайни причипи се е влюбила във Вожняцки(руса и красива, екип с къдри, моята е сврака - все що е лъскаво и харесва)...и по принцип моите са мераклии...ама пусто училище....Но то може да се уреди........

# 48
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Има ли гледащи Crazy?

# 49
  • Мнения: 9 144
Излезе схемата за Москва
http://www.kremlincup.ru/data/grids/te-f-w-singles-z-maindraw-z- … -z-z-draw-lat.pdf

Цвети отново срещу Лепченко в 1 кръг
Дано сега да се справи по-добре  Peace

# 50
  • Мнения: 9 144
В очакване на Турнира на шампионките София 2012

 http://www.tenniskafe.com/%D0%B1%D0%B3-%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8% … %D1%8F#josc173094


ps Абе тия от Тенис Кафе защо си правят такива безумни линкове кирилица хубаво, ама има цифрички за по-лесно

Още една почти сигурна за София - Винчи
http://www.wtatennis.com/news/20121015/sofia-field-filling-up-pe … y_2256076_2949493

Чудя се азиатките дали ще дойдат  newsm78

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 09:22 от Бумър

# 51
  • Мнения: 11 607
Хубав тайбрек, сет на 0 и ...победа на Цвети над Лепченко....

# 52
  • Мнения: 9 144
Точно влизах да го напиша  Peace

Чудесно е, че Цвети влиза във форма за София!!!

# 53
  • Мнения: 1 795
Уау, браво на Цвети. Поне една победа в София ̀и пожелавам.
Ах, как ми се ходи поне за ден на този турнир Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 9 144
Ще се броим ли кой ще идва или е рано  Peace

# 55
  • Мнения: 11 607
Ще се броим ли кой ще идва или е рано  Peace

Ние не....със сигурност пътуваме тогава.......Просто съвпада с ученическата ваканция и ще я използваме да идем до родителите ми.......Иначе и на нас ни се идва...ей го къде е София.......

# 56
  • Мнения: 11 607
Бум, гледаш ли?


Ох...обмислям план.....да се помъкна с децата в София за турнира....за 1 ден. Или първият, или вторият?

Кой може да ми помогне? Дали на деня бихме си намерили билети?

# 57
  • Мнения: 9 144
Гледах  ooooh!

Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 15:07 от Бумър

# 58
  • Мнения: 9 144

Ако дойдете през седмицата няма да има проблем за билети, но, ако те притеснява погледни във страницата на Ивентим TicketPro или направо си купете от Офис 1

# 59
  • Мнения: 11 607
И ние гледахме Crossing Arms.....Щерката доволна обаче!

Върти ми се в главата ден сряда......В сайта се продават билети, проучих въпроса, вкл. и транспорта вече......Но....да видя дали ще се навия до 100% да тръгнем....

Само да помоля - ако някой отиде и евентуално му се отдаде случай да вземе автограф от Каролина, моля да вземе 2 ако може - и за щерката!

Общи условия

Активация на акаунт