Пазаруване от miniprix.bg - 2

  • 29 976
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Момичета,
харесах едно яке на първо четене, но как да разбера точно същия цвят ли ще ми пратят? Отдолу пише тъмно синьо. Аз искам като на снимката. Споделете описа си, моля!
Ето това е якето:
http://www.miniprix.bg/produkt/1003896/

# 706
  • при моите любими
  • Мнения: 2 545
A някой говорил ли е днес с оператор на миниприкс и на кой номер? Опитах да се свържа, но ми каза, че няма връзка с номера 02/ 4917574. Искам и аз да питам за номер на една товарителница.

# 707
# 708
  • Sofia
  • Мнения: 4 454
Момичета, някой от С-я ще ми добави ли към поръчката си една червена ESPRIT(159-164) http://www.miniprix.bg/product/detail/index/91865 - пуснах друг цвят, тази не знам защо ми излизаше на 5лв. и сега ме е яд,ч е не си я добавих, а не мога само нея да поръчам  Praynig Praynig Praynig

# 709
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Що да не можеш само нея да поръчаш,поръчай си я и те ще ти обединят поръчката в едно и ще ти я пратят заедно..)))

# 710
  • Мнения: 3 372
Що да не можеш само нея да поръчаш,поръчай си я и те ще ти обединят поръчката в едно и ще ти я пратят заедно..)))
Не дава да се стигне до поръчка ако сумата в коша е под 15лв

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 4 454
Що да не можеш само нея да поръчаш,поръчай си я и те ще ти обединят поръчката в едно и ще ти я пратят заедно..)))

Що да не можеш само нея да поръчаш,поръчай си я и те ще ти обединят поръчката в едно и ще ти я пратят заедно..)))
Не дава да се стигне до поръчка ако сумата в коша е под 15лв

ИМЕННО Sad И също те не могат да добавят или вадят от поръчка Sad

# 712
  • на земята
  • Мнения: 4 096
А незнаех  Peace

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 4 454
Оф, сега много ме е яд, чудя се какво да направя Sad Дали да пробвам все пак да ги чуя. Точно червена ми притрябва МНОГО изведнъж Sad
Те пък са до 16.30  Cry

# 714
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Пуснах заявка за връщане на обувките.А този ID номер после ли го получавам или там където пише КОД е?
И още нещо-получих и други обувки за сестра ми,но тя ще ги види чак след 5дена.Може ли ако не и станат да ги изпратя после.Четох някъде,че само за първата върната стока от една поръчка не се плаща доставка,а за следващите се заплаща.Така ли е?

# 715
  • при моите любими
  • Мнения: 2 545
Да точно така. Заплаща се 6лв.

# 716
  • Мнения: 2 001
Здравейте мами!  Simple Smile
Пиша тук,защото дъщеря ми има рожден ден след няколко седмици и любимата й марка е Bershka. Разбрах,че в сайта има дрехи на марката на доста изгодни цени. Някой може ли да даде линкове към техни топове,тениски,блузки? Нямам финансовата възможност да й закупя от магазина на марката. Благодаря предварително!

Тази раница http://www.miniprix.bg/produkt/85572/ също е на Бершка  Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 178
Оф, сега много ме е яд, чудя се какво да направя Sad Дали да пробвам все пак да ги чуя. Точно червена ми притрябва МНОГО изведнъж Sad
Те пък са до 16.30  Cry

Аз мога да ти я пусна ако искаш, само кажи кой размер.

# 718
  • Мнения: 434
Момичета,може ли да помоля да ми кажете,какъв адрес пишете на пакета като връщате стока и кой телефонен номер?  Blush До кого трябва да я адресирам,до адреса,от който я получавам ли? Rolling Eyes

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета,може ли да помоля да ми кажете,какъв адрес пишете на пакета като връщате стока и кой телефонен номер?  Blush До кого трябва да я адресирам,до адреса,от който я получавам ли? Rolling Eyes

Аз изпратих пакета на този адрес:
M-FASHION COM на адрес гр. Русе, ул. Тулча 15 - това е от сайта им. Адресът, всъщност, е офис на Спиди в Русе.
Не съм писала телефон, защото не е написан в сайта. Иначе, можеш да видиш на пакета, който си получила, там пишеше имена на някаква жена и телефон.

Общи условия

Активация на акаунт