daedalus online

  • 6 262
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
daedalus online - попълване на анкети срещу заплащане

Някой може ли да сподели мнение...?  Thinking

# 1
  • Мнения: 29
Днес се регистрирах и сега очаквам анкети.За съжаление парите на са много 1000т =20лв,но аз се регистрирах за томболата за лаптоп.

# 2
# 3
  • Мнения: 108
Подбутвам темата!  Simple Smile
Някой има ли да каже нещо за тези анкети?

# 4
  • Мнения: 5
и аз се регистрирах имали и други споделете мнения

# 5
  • Мнения: 1 340
Регистрирана съм от около година и половина, много рядко изпращат анкети. До сега никога не съм била в кръга, който търсят, но дават пак точки, е не колкото да попълниш цяла анкета. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 0
В Daedalus Online не знаят български език, проучванията са направени изключително зле, на някои въпроси трябва да гадаеш какво са имали предвид като са превели буквално проучването. За заплащането няма да разказвам, ще покажа колко време им беше необходимо: Tuesday, October 22, 2013 - You requested payment of all available points и съответно Wednesday, March 05, 2014 - Payment for 11€ has been sent. Смятам, че е смешно да им отнеме 5 месеца за плащане. Разбира се в тези 5 месеца получавах някакви странни несвърани писма от сорта на да поискам плащане, което беше поискано много отдавна и че не можели на извършат плащането въпреки цялата информация, която им доставих и която беше изцяло изисканата от тях информация. В края на краищата след 5 месеца извършиха плащането без да им давам нищо допълнително. Мисля, че нямат никаква координация между сайта и хората, които работят там-ако има такива. Там съм от 2 март 2012, не съм пропуснала нито едно проучване, за което са ме поканили... така, че 20 лева за 2 години не е зле Simple Smile Сега от месец се опитвам да се отпиша, но без успех. Според тях, за да се "дезабонаре" написано точно така на български, трябва да им напиша писмо с текст "отписване", но вече изпратих около 10 писма и нищо. Все още съм "абонаре", така че мога само да пожелая УСПЕХ с Daedalus Online!

# 7
  • Мнения: 52
Аз съм регистрирана от около месец и до сега са ми пратили 2 анкети. Едната беше доста дълга, получих 120 точки, а втората беше някакво продължение с 3 - 4 въпроса. За нея 30 точки.

Миналата седмица, в петък, получих някакъв e - mail, че ако до 14 март  newsm78 Shocked поканя един приятел, ще участвам в томбола. Даже не го дочетох като видях датата.

# 8
  • Мнения: 0
Да, това със сроковете и на мен ми се е случвало. И дори два пъти съм получавала покана за проучване, което е изтекло, а веднъж получих покана 2 часа преди да изтече крайния срок на проучването.

# 9
  • София
  • Мнения: 681
Аз пък не знам каква информация да дам и в кое поле какво да попълня. Пиша им имейли от може би половин година насам да ми обяснят точно къде и какво трябва да попълвам, ама никой не ми връща нищо обратно Simple Smile Тааа поне ако някой знае къде какво да попълвам да сподели и да изчакам още половин година да ми ги преведат и така Simple Smile ахаха

# 10
  • Мнения: 0
Да, с тях трябва търпение. Ако става въпрос за парите, най-добре им изпрати мейл с данните, не попълвай в акаунта искането за плащане, защотото имам чувството, че те въобще нямат достъп до акаунтите.

Общи условия

Активация на акаунт