Среда и обожатели

  • 10 870
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Е, той няма ли да навлезе в ... средата и?
Като компенсация така да се каже?

# 16
  • Мнения: 21 738
  Той ако навлезе в средата и, мисля че хич няма и да се оплаква.

# 17
  • Мнения: X
   Е какво пък толкова може да и дойде до главата? Най много обожателят да се почувства използван, голям праз Grinning.
Абе, зависи какъв човек е .
Някой идиот, почувствал се подведен или използван, такива поразии може да ти сътвори, че наистина да се чудиш откъде ти е дошло....

# 18
  • Мнения: 4 841
  Е какво пък толкова може да и дойде до главата? Най много обожателят да се почувства използван, голям праз Grinning.

Един пренебрегнат мъж е способен на точно толкова подли мизерии, колкото и една пренебрегната жена  Sunglasses

Е, той няма ли да навлезе в ... средата и?
Като компенсация така да се каже?

Е нали е обожател - те не правят такива неща. Би трябвало да рецитира поеми, да носи цветя на срещите, да отваря врати, да подава ръка, да я носи през локвите, когато е сухо или да търчи подир нея с чадър когато вали...
Поне едно време обожателите така правеха.

# 19
  • Мнения: 7 947
Това е "игра за напреднали", ако искаш да извлечеш само ползи. Можеш ли да я играеш?

Ауууууууу  hahaha спецове имало тук....
Всъщност, не мога да не се съглася с unadaptable.
Иначе, пак стигаме до "Ох , какво може да ми дойде до главата..."    Laughing


Ох, мила – ти знаеш ли дали можеш да я играеш, ако никога не си опитвала?
И дори да си опитвала и да мислиш, че много знаеш - как може да предвидиш изхода, тоест дали накрая няма да излезеш ти с опърлена коса?

# 20
  • Мнения: 1 288
Ако те интересува средата, продуктивно е. Всъщност това е един от най-изпитаните начини, не е ли така?

Харесва ми как мислиш. Mr. Green

Шанталче, става дума за среда, която е...хм - привлекателна доста професионално. Не бих казала, че той е върхът на сладоледа там, но има контактите.

Е, той няма ли да навлезе в ... средата и?
Като компенсация така да се каже?

Един мъж какво може да ме попита. Mr. Green Идеята е да не ми навлиза в...средата.

Естел - точно така.

Вилико - лично е за затова, за което на сингъл девойка може да й послужи такова завъртане. Wink

Бърдс, не е такъв тип обожател, че не съм му дала възможност да се разгърне. Mr. Green

Десет път редактирах да му се невиди. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 457
Нищо не разбрах пак , но влизай, в средата , де Laughing
Не те познавам, но съм сигурна че си красива жена, вземай каквото ти се дава Peace

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ясно ... искаш да го преметнеш възползвайки се от мерака му.
Типично ...

# 23
  • Мнения: 1 288
Нищо не разбрах пак , но влизай, в средата , де Laughing
Не те познавам, но съм сигурна че си красива жена, вземай каквото ти се дава Peace

С рогата напред, нали?! Laughing

О, мерси за комплимента, красива чак не, но да кажем, че имам своите качества. Flutter

Кое не разбра, Шанталче? Hug

# 24
  • Мнения: 21 738
  Е какви са ти на тебе точно скрупулите? Че ще го подмамиш да те въведе в тия сфери, без да ти навлиза в средата, и ще остане излъган?  Няма сега да го съжаляваме, горкия Grinning.

# 25
  • Мнения: 1 288
Ясно ... искаш да го преметнеш възползвайки се от мерака му.
Типично ...

Ееее, сега, нИдей така и ти с рогата. Mr. Green

Не възползвайки се, съобразявайки се. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 457
Не разбрах конкретно каква  е таргет- средата ...Хубави хора, предполагам Wink Grinning

# 27
  • Мнения: X
Това е "игра за напреднали", ако искаш да извлечеш само ползи. Можеш ли да я играеш?

Ауууууууу  hahaha спецове имало тук....
Всъщност, не мога да не се съглася с unadaptable.
Иначе, пак стигаме до "Ох , какво може да ми дойде до главата..."    Laughing


................ как може да предвидиш изхода, тоест дали накрая няма да излезеш ти с опърлена коса?
Е, аз не казвам ли същото?    Laughing

# 28
  • Мнения: 1 288
Не разбрах конкретно каква  е таргет- средата ...Хубави хора, предполагам Wink Grinning

Хубави, професионалисти, перспективни, млади, искат да ме обожават. Mr. Green

Не ми се навлиза в конкретика, ще ми простиш за което. Hug

# 29
  • Мнения: 2 457
Не разбрах конкретно каква  е таргет- средата ...Хубави хора, предполагам Wink Grinning

Хубави, професионалисти, перспективни, млади, искат да ме обожават. Mr. Green

Еми там си, какво има да го мислиш   Peacebouquet

Общи условия

Активация на акаунт