Среда и обожатели

  • 10 845
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 12 463
Не е нищо от посочените.

Но пък ми се е случвало да ме препоръчат или най-малкото да ме отличат от кандидати с - "тук имам една позната, завършила е това, работила онова..." С тази разлика, че беше жена. Такъв ми е гадният, долен, мръсен мотив. Twisted Evil

Е какво ще стане толкова, ако просто го попиташ може ли да ти съдейства?
Е ти уби цялата история, недей така.

# 166
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Е ако целта е да се играе игра и да се победи - ок...
Но ако целта е просто да те лансират, не виждам какъв е проблема да пита Simple Smile

# 167
  • Мнения: 1 288
Е ако целта е да се играе игра и да се победи - ок...
Но ако целта е просто да те лансират, не виждам какъв е проблема да пита Simple Smile

О, не. Игри не ми се играят. Пораснах. Grinning

На този етап е неудобно, но с времето - кой знае.

# 168
  • Bapнa
  • Мнения: 762
То обикновено след такъв директен въпрос почва веселото  Mr. Green
Всъщност възможните реакции от негова страна какви могат да бъдат?
Да откаже.
Да се съгласи, но да поиска нещо в замяна.
Или просто да го направи даром.
Други варианти, ако някой се сеща да допълни Simple Smile

Пък за неудобството... аз съм си нахална и питам, ако стане - стане Simple Smile

# 169
  • Мнения: 1 288
То обикновено след такъв директен въпрос почва веселото  Mr. Green
Всъщност възможните реакции от негова страна какви могат да бъдат?
Да откаже.
Да се съгласи, но да поиска нещо в замяна.
Или просто да го направи даром.
Други варианти, ако някой се сеща да допълни Simple Smile

Пък за неудобството... аз съм си нахална и питам, ако стане - стане Simple Smile

Кой знае. Най-много да реши, че съм тотално изтрещяла. Трудно ми е такова своеволие на този етап.

# 170
  • София
  • Мнения: 12 463

Кой знае. Най-много да реши, че съм тотално изтрещяла. Трудно ми е такова своеволие на този етап.
Ако има възможност е вероятно да опита да помогне или поне да не откаже, но ти каза, че той не е фактор във въпросната среда, възможно е заради това директната молба да го накара да се чувства неудобно.

# 171
  • Мнения: 327
Всъщност съм го правила...нищо особено...нищо не дадох, нищо не ми поискаха...нямаше клюка...даде ми старт...

# 172
  • Мнения: 1 288
Всъщност съм го правила...нищо особено...нищо не дадох, нищо не ми поискаха...нямаше клюка...даде ми старт...

Аууу, нИдей така, направо се учудвам, че няма няколко мнения след това как си изключение, което подкрепя правилото и че човекът тайно е таял надежди за блажено съединение на души и тела. Mr. Green

# 173
  • Мнения: 327
Всъщност съм го правила...нищо особено...нищо не дадох, нищо не ми поискаха...нямаше клюка...даде ми старт...

Аууу, нИдей така, направо се учудвам, че няма няколко мнения след това как си изключение, което подкрепя правилото и че човекът тайно е таял надежди за блажено съединение на души и тела. Mr. Green

 Joy  Гадина, казваш  Joy  И никой не ми го казва  Joy Явно съм висша форма някаква на гадините...но все пак му се отблагодарявах с усмивки, мило внимание...извършените работни задачи. Явно и не това му е била целта, той не е казвал никога ама никога, че ...има щения...е макар да си личаха от време на време...

Но е факт- наистина ме нае на първото ми работно място,  научи ме на една камара професионални схеми, даде ми практика. Тази работа ми даде скок и среда за средващата ми планирана цел...отне ми 2-3 години, но ето...човека ми помогна много.

# 174
  • София
  • Мнения: 19 341
Ами все си мисля, че и моят началник ме взе не само заради безупречното ми сиви Simple Smile
Наясно съм, че му харесвам като жена, въпреки че не ми е досаждал с някакви щения. Лошото е че други хора си мислеха друго за нас, но след 12 години вече ми е все тая

# 175
  • Мнения: 7 947
А по-добре ли щ6е ви звучи, ако ви наемат по СВ, доказвате се колко там да кажем 4-5 години, напредвате, ама ви се иска още повече и тогава решавате да се възползвате от средата? Нали щото се спряга, че не достойно веднага да се възползваш...

# 176
  • Мнения: 2 448
 viliko , ти сериозно ли се връзваш на хора дето ти казват, че от нищо не са се възползвали в живота си, ами всичко сам сами са го постигнали.  Wink

# 177
  • Мнения: 7 947
viliko , ти сериозно ли се връзваш на хора дето ти казват, че от нищо не са се възползвали в живота си, ами всичко сам сами са го постигнали.  Wink

Ами  Rolling Eyes май не.
Но ми е интеpесна тяхната интеpпpетация  Wink

# 178
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
  Е какво пък толкова може да и дойде до главата? Най много обожателят да се почувства използван, голям праз Grinning.

Един пренебрегнат мъж е способен на точно толкова подли мизерии, колкото и една пренебрегната жена  Sunglasses

Понякога и повече Whistling

Общи условия

Активация на акаунт