Среда и обожатели

  • 10 827
  • 178
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 287
Навлизане в средата на обожател, за да изкочи нещо интересно - я професионално, я лично.

Дадоха ми този съвет днес, и се чудя, доколко е честно спрямо него. Не ми е сособено близък, но все пак. Пък и ме съмнява да е особено продуктивно. Какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 3 125
Тъп съвет на посредствена душичка.

# 2
  • Мнения: 10 547
Не зная дали е продуктивно, но в такъв филм можеш да се вкараш, че по-добре не пробвай какъв ще бъде рандеманът.

# 3
  • Мнения: 2 457
Зависи каква е средата. Wink
Каква е?  Simple Smile

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не разбарх съвета, който са ти дали.
Да започнеш да даваш аванси на обожател, твой, за да се добереш до нови интересни хора покрай него и евент. да изкочи нещо за теб. Така ли? newsm78

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Навлизане в средата на обожател, за да изкочи нещо интересно - я професионално, я лично.

и без навлизане може да изскочи заекът Wink

# 6
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И аз не схванах много за какво иде реч, предполагам зависи от самата среда и от твоето отношение към обожателя.

# 7
  • Мнения: 4 569
В смисъл да се завъртиш около него за да видиш какво ще стане ли?

# 8
  • Мнения: 4 841
Зависи от средата. Зависи от авторката. Зависи от възможностите и. От много работи зависи.

Принципно всеки "прохождащ" в някаква област има нужда от "ракета-носител", или ментор, който да го въведе в средата, и да го научи да се ориентира в нея.
Един обожател е добър вариант, стига и той да осъзнава рисковете и да приема ролята си, в противен случай може да бъде наранен и търсейки отмъщение да се постигне обратен ефект.

Всичко зависи от индивидуалните особености на участниците в ситуацията. Може да е продуктивно, а може и да е голям шамар и разочарование.

# 9
  • Мнения: 7 947
Навлизане в средата на обожател, за да изкочи нещо интересно - я професионално, я лично.

Дадоха ми този съвет днес, и се чудя, доколко е честно спрямо него. Не ми е сособено близък, но все пак. Пък и ме съмнява да е особено продуктивно. Какво ще кажете?

Лично за какво ти е?
Ако е за професионално - защо не?

# 10
  • Мнения: 8 810
Това е "игра за напреднали", ако искаш да извлечеш само ползи. Можеш ли да я играеш?

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Той ще навлиза
ли в средата ти?

# 12
  • Мнения: 21 478
Ако те интересува средата, продуктивно е. Всъщност това е един от най-изпитаните начини, не е ли така?

# 13
  • Мнения: X
Това е "игра за напреднали", ако искаш да извлечеш само ползи. Можеш ли да я играеш?

Ауууууууу  hahaha спецове имало тук....
Всъщност, не мога да не се съглася с unadaptable.
Иначе, пак стигаме до "Ох , какво може да ми дойде до главата..."    Laughing

# 14
  • Мнения: 21 478
   Е какво пък толкова може да и дойде до главата? Най много обожателят да се почувства използван, голям праз Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт